Results 1 to 4 of 4

Thread: Haksizlik

Newbie

Haksizlik

Merhaba. Oyunu 2 senedir oynamaya çalışıyorum. Fakat artık sıkıntı verdi.
    Neden?
    Her gün düzenli olarak oyuna giriyorum. Antrenman yaptırıyorum. Ancak menajeri oyuna girmeyen takım beni kendi sahamda yeniyor.
    Boşuna emek veriyorum.
    Bu şartlarda devam etmenin anlamı yok.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ozehamu View Post
    Merhaba. Oyunu 2 senedir oynamaya çalışıyorum. Fakat artık sıkıntı verdi.
    Neden?
    Her gün düzenli olarak oyuna giriyorum. Antrenman yaptırıyorum. Ancak menajeri oyuna girmeyen takım beni kendi sahamda yeniyor.
    Boşuna emek veriyorum.
    Bu şartlarda devam etmenin anlamı yok.

Bu konuyu araştırmak üzere sizin de Destek Ekibine yazıp oynadığınız tüm maçların galibiyet istatistiğini kontrol ettiriniz. % olarak oyunda devamlı bir mağlubiyetiniz var ise bunu düşünebiliriz fakat bunu sık yaşamadıysanız normal bir durum. Çünkü antrenman yaptırıp, maçı takip etmeniz yetmeyebiliyor. Takımınız ve taktikleriniz, oyuncularınız ve istatistiklerini o maça yansıtamamış olabilirsiniz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 1 Week Ago at 07:21 AM.

Newbie
    Arkadaşa katılıyorum. Son zamanlarda bu böyle.. Ligin en iyisi olmama rağmen başıboş, terk edilmiş, güçsüz takımlara yeniliyoruz.. Gerçekten çok sıkıcı bir durum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kerem View Post
    Arkadaşa katılıyorum. Son zamanlarda bu böyle.. Ligin en iyisi olmama rağmen başıboş, terk edilmiş, güçsüz takımlara yeniliyoruz.. Gerçekten çok sıkıcı bir durum.
    Takımınızı paylaşırsanız sevinirim.Güç farkı olan yenildiğiniz sonuçları da burada paylaşırsanız karşılaştırma yapabiliriz.