Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Haksizlik

Newbie

Haksizlik

Merhaba. Oyunu 2 senedir oynamaya çalışıyorum. Fakat artık sıkıntı verdi.
    Neden?
    Her gün düzenli olarak oyuna giriyorum. Antrenman yaptırıyorum. Ancak menajeri oyuna girmeyen takım beni kendi sahamda yeniyor.
    Boşuna emek veriyorum.
    Bu şartlarda devam etmenin anlamı yok.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ozehamu View Post
    Merhaba. Oyunu 2 senedir oynamaya çalışıyorum. Fakat artık sıkıntı verdi.
    Neden?
    Her gün düzenli olarak oyuna giriyorum. Antrenman yaptırıyorum. Ancak menajeri oyuna girmeyen takım beni kendi sahamda yeniyor.
    Boşuna emek veriyorum.
    Bu şartlarda devam etmenin anlamı yok.

Bu konuyu araştırmak üzere sizin de Destek Ekibine yazıp oynadığınız tüm maçların galibiyet istatistiğini kontrol ettiriniz. % olarak oyunda devamlı bir mağlubiyetiniz var ise bunu düşünebiliriz fakat bunu sık yaşamadıysanız normal bir durum. Çünkü antrenman yaptırıp, maçı takip etmeniz yetmeyebiliyor. Takımınız ve taktikleriniz, oyuncularınız ve istatistiklerini o maça yansıtamamış olabilirsiniz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 2 Weeks Ago at 07:21 AM.

Newbie
    Arkadaşa katılıyorum. Son zamanlarda bu böyle.. Ligin en iyisi olmama rağmen başıboş, terk edilmiş, güçsüz takımlara yeniliyoruz.. Gerçekten çok sıkıcı bir durum.

Quote Originally Posted by Kerem View Post
    Arkadaşa katılıyorum. Son zamanlarda bu böyle.. Ligin en iyisi olmama rağmen başıboş, terk edilmiş, güçsüz takımlara yeniliyoruz.. Gerçekten çok sıkıcı bir durum.
    Takımınızı paylaşırsanız sevinirim.Güç farkı olan yenildiğiniz sonuçları da burada paylaşırsanız karşılaştırma yapabiliriz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Takımınızı paylaşırsanız sevinirim.Güç farkı olan yenildiğiniz sonuçları da burada paylaşırsanız karşılaştırma yapabiliriz.

Buyrun ben bir takım paylaşayım bilin bakalım kime ait??
    Ercan Mehmet Minkil’e ait yani oyunun Türkiye moderatörlerinden birine yani size !!
    Moderatörlük yaptığınız için Nordeus size kaç token hediye ediyır çok merak ediyorum. Hem sadece size de değil sizin federasyonunuzda ki Doğukan’da öyle..
    Oyunu bilenler paylaştığım resimlerdeki gelişimin sadece özel antrenörle olduğunu çok iyi bilirler.Kimi kime şikayet edeceğiz? Ya da bende moderatörlük yapmak istiyorum durum buysa..Haksizlik-a2cfaabe-3096-4c3d-98c0-c9b3040933c9.jpgHaksizlik-fe5ff25a-d610-477f-941f-4fc2f24621b4.jpg

Newbie
    Last edited by Solmazumit; 4 Days Ago at 08:53 PM.

Rookie
    Quote Originally Posted by Solmazumit View Post
    Oyun içindeki aksaklıkları, kötüye kullanılan yanlarını vb. Tartışabiliriz ancak moderatör e ait olan oyuncular o kadar da iyi değil zaten yasal olmayan birşey değil oyuncu geliştirmek, ilk 10 daki takımları incelerseniz oradaki oyuncular mutant.

Ayrıca sayın moderatör öyle mi? Oyuncu geliştirilir, o griler ne ?

Not: bende daha iyisi var bu oyunculardan ve kalitesi 120 i geçmez

Rookie
    Son olarak, hocam resimdeki oyunculardan çokta verim alınamaz zaten, çok fazla gereksiz becerisi yükseltilmiş, sen dinlenme paketi biriktir, geliştirmek istediğin oyuncunun resmini at yardımcı olalım

Buyrun ben bir takım paylaşayım bilin bakalım kime ait??
    Ercan Mehmet Minkil’e ait yani oyunun Türkiye moderatörlerinden birine yani size !!
    Moderatörlük yaptığınız için Nordeus size kaç token hediye ediyır çok merak ediyorum. Hem sadece size de değil sizin federasyonunuzda ki Doğukan’da öyle..
    Oyunu bilenler paylaştığım resimlerdeki gelişimin sadece özel antrenörle olduğunu çok iyi bilirler.Kimi kime şikayet edeceğiz? Ya da bende moderatörlük yapmak istiyorum durum buysa..Click image for larger version. 

Name:	A2CFAABE-3096-4C3D-98C0-C9B3040933C9.jpg 
Views:	7 
Size:	88.4 KB 
ID:	117703Click image for larger version. 

Name:	FE5FF25A-D610-477F-941F-4FC2F24621B4.jpg 
Views:	7 
Size:	85.7 KB 
ID:	117705

Konuyu Destek Ekibimize iletip Özel Antrenör asla kullanmadığımı onlardan da duyabilirsiniz. Tam tamına 2 senedir neredeyse Ligde sonuncu olarak %mi düşürmedim.Bunu oyunu bildiğinizi varsayarak yine de söyleme gereği duyuyorum.Bu arada her oyuncu için Kaleci antrenmanı ve bu süreçte biriken tokenler bu konuya yardımcı olur.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Konuyu Destek Ekibimize iletip Özel Antrenör asla kullanmadığımı onlardan da duyabilirsiniz. Tam tamına 2 senedir neredeyse Ligde sonuncu olarak %mi düşürmedim.Bunu oyunu bildiğinizi varsayarak yine de söyleme gereği duyuyorum.Bu arada her oyuncu için Kaleci antrenmanı ve bu süreçte biriken tokenler bu konuya yardımcı olur.

İlginiz için çok teşekkür ederim.
    Ben seni gayet iyi anlıyorum da, nagatomaya hızlı kontra mı? Bastın

Page 1 of 3 123 LastLast