Results 1 to 8 of 8

Thread: Performans düşüklüğü

Newbie

Performans düşüklüğü

Merhaba arkadaşlar. Menejer seviyem 22.
    Bazı oyuncularımın becerileri seviyesine göre yüksekken neden istenilen verimi alamıyorum sizce.
    Yerlerini değiştiriyorum mesela dc dr ise bir dc de deniyorum bir dr de. Fakat bir türlü istenilen verimi alamıyorum.
    Transferlerden veya ligdeki sıralamadan da diğer düşük becerili oyuncuların istatiksiklerine baktığımda 9 lar 10 lar havada uçuyor.
    Antrenman yaptırıyorum eksik becerileri oyuncusuna göre dolduruyorum ama bir türlü bazı oyuncular istatistikleri yükseltmemekte direniyor nedir bunun çözümü?
    Diğer sorumda sezon başı iyi olan bazı oyuncuların şuan performansı düştü. İlk maçı 3.0 aldığım maçın rövanşını 4.0 kaybettim ve şampiyonlar liginden elendim. Noluyor arkadaş?

Newbie
    Uygunsuz dil yüzünden silinmiştir.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 04-18-2019 at 04:29 AM.

Apprentice Anarşi's Avatar
    Sakin ol, değer mi? Oyun için strese girmeye, sil gitsin

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Galatasaray07 View Post
    Merhaba arkadaşlar. Menejer seviyem 22.
    Bazı oyuncularımın becerileri seviyesine göre yüksekken neden istenilen verimi alamıyorum sizce.
    Yerlerini değiştiriyorum mesela dc dr ise bir dc de deniyorum bir dr de. Fakat bir türlü istenilen verimi alamıyorum.
    Transferlerden veya ligdeki sıralamadan da diğer düşük becerili oyuncuların istatiksiklerine baktığımda 9 lar 10 lar havada uçuyor.
    Antrenman yaptırıyorum eksik becerileri oyuncusuna göre dolduruyorum ama bir türlü bazı oyuncular istatistikleri yükseltmemekte direniyor nedir bunun çözümü?
    Diğer sorumda sezon başı iyi olan bazı oyuncuların şuan performansı düştü. İlk maçı 3.0 aldığım maçın rövanşını 4.0 kaybettim ve şampiyonlar liginden elendim. Noluyor arkadaş?
    Sistemi biz moderatörlerde anlamaya çalışıyoruz. Çözüm olarak dostluk maçlarında takımınızı denemeye çalışın. İstatistikleri kötü olan oyuncular yerine farklı oyuncuları oynatmayı deneyin.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Sistemi biz moderatörlerde anlamaya çalışıyoruz. Çözüm olarak dostluk maçlarında takımınızı denemeye çalışın. İstatistikleri kötü olan oyuncular yerine farklı oyuncuları oynatmayı deneyin.
    Dostluk maçlarında kondisyonumuz düşmüyor mu?
    Ayrıca etkinlikte, şl,kupa,lig baya maç yapıyoru ama sonuç yine aynı.
    Yardımcıdan orta saha oyuncusu aldım baya token verip performansı 7 den yukarı çıkmıyor. İnanılır gibi değil oyundan soğutur.

Newbie
    Bugün favori olduğum maçta 1.1 berabere kaldım oyunu bırakma zamanı geldi demekki. Lig lideriyim liderlikte gitti berabere kaldığım takıma herkes 10 tane atıyor. Demek oyun bizi istemiyor artık.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Galatasaray07 View Post
    Bugün favori olduğum maçta 1.1 berabere kaldım oyunu bırakma zamanı geldi demekki. Lig lideriyim liderlikte gitti berabere kaldığım takıma herkes 10 tane atıyor. Demek oyun bizi istemiyor artık.
    Oyun içi düzeltilmesi gereken ve gelişmesi gereken bir çok şey mevcut bunları zaten iletip olması için de zamana ihtiyaç duyulduğunu sıkça dile getiriyorum.

Düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Newbie
    Son güncellemeden sonra saçma saçma sonuçlar alınmaya başlandı . 90 lık takımı 120 lik takım yenemiyorsa oyunda sıkıntı vardır. Yani bir defa olur iki defa olur ama düşük güçteki takımlara karşı hep saçma sonuçlar alınmaya başladı.