Results 1 to 3 of 3

Thread: Yeni güncelleme duyurusu 5 ocakla ilgili olan görüşmeler hakkında!

Rookie

Yeni güncelleme duyurusu 5 ocakla ilgili olan görüşmeler hakkında!

Ben hayatımda bu kadar bozuk, yanlış ve gereksiz çalışan oyun geliştiricisi ekibi görmedim.
    Yeşil biriktirip oyuncu taşıyarak oyuncu yapamayacaksam neden yeşil videosu veriyorsunuz? Vermeyin o zaman.
    oyuna vaktimi ve emeğimi harcıyorum dünyanın güzel oyuncularını saatlerce antrenman vererek yapıyoruz, yeni kuralım akla gelir yanı yok. Giderek kan kaybedecek ve kendini piyasadan silecek hamleyi yaptı sonunda tebrik ediyorum bunu umarım yetkililer okuyabilir ve idrak eder. 😉
    son olarak oyuncu geliştirmemizden bu denli rahatsız olanlar bayram ediyordur lakin biz onlar gibi ayda 1 kere girip çıkmıyoruz. başarı istiyorlarsa emek verecekler forumlarda şikayet ederek oyunun ancak ve ancak bitmesine nede oluyorlar, umrumda değil açıkçası alırım Fm 2021 yoluma bakarım 😎

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by rewulation View Post
    Ben hayatımda bu kadar bozuk, yanlış ve gereksiz çalışan oyun geliştiricisi ekibi görmedim.
    Yeşil biriktirip oyuncu taşıyarak oyuncu yapamayacaksam neden yeşil videosu veriyorsunuz? Vermeyin o zaman.
    oyuna vaktimi ve emeğimi harcıyorum dünyanın güzel oyuncularını saatlerce antrenman vererek yapıyoruz, yeni kuralım akla gelir yanı yok. Giderek kan kaybedecek ve kendini piyasadan silecek hamleyi yaptı sonunda tebrik ediyorum bunu umarım yetkililer okuyabilir ve idrak eder. 😉
    son olarak oyuncu geliştirmemizden bu denli rahatsız olanlar bayram ediyordur lakin biz onlar gibi ayda 1 kere girip çıkmıyoruz. başarı istiyorlarsa emek verecekler forumlarda şikayet ederek oyunun ancak ve ancak bitmesine nede oluyorlar, umrumda değil açıkçası alırım Fm 2021 yoluma bakarım 😎
    Bu konuyu destek ekibimize söyleyebilir size geri dönüş yapacaklardır.

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bu konuyu destek ekibimize söyleyebilir size geri dönüş yapacaklardır.
    sende biliyorsun ki çok sallamıyorlar ayrıca bugün kondisyon dolmama problemi ortaya çıktı?
    bu oyunun en güzel halini çamur ettiler, eski itemler için endonezya pazarında 1 logoya 25 euro vermek zorunda kalan yurdum insanından bahsetmiyorum bile. 😉