Results 1 to 6 of 6

Thread: Büyük hata

Newbie

Büyük hata

01.03.2020 Saat 18:30 gibi maçım bitti kapattım. 1 saat sonra girdim ve bütün yıldızlar çakılmış takım kalitesi oyuncuların yıldızları hepsi dipte. Sonra düzeltildi fakat hala eksik 5.yildizi dolduran adamlarim ve takimin genel yildizlari sezon sonundan öncesine çekilmiş gibi.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Korkmaz54 View Post
    01.03.2020 Saat 18:30 gibi maçım bitti kapattım. 1 saat sonra girdim ve bütün yıldızlar çakılmış takım kalitesi oyuncuların yıldızları hepsi dipte. Sonra düzeltildi fakat hala eksik 5.yildizi dolduran adamlarim ve takimin genel yildizlari sezon sonundan öncesine çekilmiş gibi.
    Destek ekibimize bunları yazarak iletmeniz hesabınızın incelenmesi gerekmektedir.

Newbie
    Nereden ve nasıl ulasim saglayacagiz

Quote Originally Posted by Korkmaz54 View Post
    Nereden ve nasıl ulasim saglayacagiz
    Mobilden giriş yaptıktan sonra "?" simgesine bastıktan sonra ulaşabilirsiniz.

Büyük hata-9786d8b2-d98c-4e01-b166-92a521c38742.jpg

Newbie
    Geçen hafta federasyon maçında ilk golü ben attım. Sonra diğer arkadaşımın maçını kontrol edip kendi maçıma geri döndüğümde maç 0-0 dı . 2. yarı gol atarak kazandım ama tek hata buda değildi. Arkdaşların maçını kontrol edip kendi maçıma geldiğimde her defasında antreman desteği kısımı sıfırlanıp tekrar tekrar aktif oluyordu .

Quote Originally Posted by adamfb View Post
    Geçen hafta federasyon maçında ilk golü ben attım. Sonra diğer arkadaşımın maçını kontrol edip kendi maçıma geri döndüğümde maç 0-0 dı . 2. yarı gol atarak kazandım ama tek hata buda değildi. Arkdaşların maçını kontrol edip kendi maçıma geldiğimde her defasında antreman desteği kısımı sıfırlanıp tekrar tekrar aktif oluyordu .
    Bunları direk Destek Ekibimize bildiriniz. Ben de aylık raporumda bu sorunları ileteceğim.