Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By vikon35

Thread: Şartlar neden farklı ?

Newbie

Şartlar neden farklı ?

Yaklaşık 3 yıldır top eleven oynuyorum ve artık kendime lisanslı logo ve forma almak istedim fakat fiyatları bendekiyle arkadaşımda çok farklı kullandığım telefon iphone acaba bunun bi etkisi var mı fiyat politikaları neden farklı gerçekten öğrenmek istiyorum iostaki forma logo fiyatlarıyla android de ki arasında neden dağlar kadar fark var bana bunu açıklar mısınız ve yine android de yığınla ücretsiz token reklamı verken iosta neden yok ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by vikon35 View Post
    Yaklaşık 3 yıldır top eleven oynuyorum ve artık kendime lisanslı logo ve forma almak istedim fakat fiyatları bendekiyle arkadaşımda çok farklı kullandığım telefon iphone acaba bunun bi etkisi var mı fiyat politikaları neden farklı gerçekten öğrenmek istiyorum iostaki forma logo fiyatlarıyla android de ki arasında neden dağlar kadar fark var bana bunu açıklar mısınız ve yine android de yığınla ücretsiz token reklamı verken iosta neden yok ?
    Merhabalar

Android ve IOS platformdaki tüm resmi formaları bizlerle burada ekran kaydı olarak paylaşabilme şansınız var mı?

IOS ve Android olarak sponsor firmalarındaki günlük ücretsiz tokenler de değişkenlik gösterebiliyor fakat bu tabiki de adil olmayabiliyor.

Bu ay ki raporumda bu konuyu yetkililere ileteceğim. Sizden ricam resimli olarak bu post altında farkı ortaya koymanız.

Apprentice Anarşi's Avatar
    Durum Şu, iki farklı market var, aynı ürün iki markettede farklılık gösteriyor. Bu durum yeni değil, IOS kullanan çok arkadaşımız ailesinden birinin telefonuyla giril yapıp alış veriş yapıyor. Oyun geliştiricilerin, fiyatları biz değil market belirliyor dediğini hatırlıyorum yada buna benzer bir ifade.

Newbie
    fotoğraflar burda ilgilendiğiniz için teşekkürler

https://hizliresim.com/iDeg4b

https://hizliresim.com/PADHIh

fotoğrafların biri android diğeri ios telefona ait