Results 1 to 7 of 7

Thread: Maç sorunu

Newbie

Maç sorunu

Merhabalar bazı sorunlarımı dile getirmek istiyorum.
    1.si maç öncesi moral ve kondisyonları tam yüklediğim halde kendimden daha güçsüz takımlara yeniliyorum.
    2.si tüm maçlarıma canlı olarak katılıyorum, yanlız 2 gündür maç esansında ekran sadece boş olarak sahayı gösteriyor bunun için uygulamadan girip çıkıyorum ve tekrar girdiğimde bi bakıyorum 2 farkla yenik duruma düşmüşüm. Mail adresi verirseniz ekran resimlerini dahi gönderebilirim
    Saygılarımla

Apprentice Anarşi's Avatar
    1. Sorunun için taktik konusunda istersen yardımcı olabilirim, diziliş, talimatlar vh.

2.sorunun için aşağıdaki linke bildir bence çünkü geçen hafta fed maçlarında oldu bende şuan sıkıntı yok, server kaynaklıdır belki. Ekran resmiyle yollarsın.

https://nordeus.helpshift.com/a/top-...=web&contact=1

Newbie
    Yardım ederseniz sevinirim
    Dizilişim 4-4-2
    Takım anlayışı normal
    Pas yönü ve atma şekli karışık
    Kontrabatak açık
    Pres tarzı yüksek
    Top çalma normal
    Markaj bölgesel
    Ofsayt açık

Apprentice Anarşi's Avatar
    4-4-2 den ve 2.forvetten pek verim alamadım ama elinizdeki kadro bu şekildeyse, normal oyun tarzı genelde, rakip dizilişi geçişlerde az oyuncusu var iae 4-2-4 gibi taktiklere karşı kullanırlır. maç başladıktan sonra rakibin durumuna göre taktik yapmak daha mantıklı. Rakip sizden güçlü ise rakibin oynadığı taktiğin tersini, sizden zayıf ise aynısını oynayın. Nasıl anlaşılır? Rakip savunmasından oyuna başlıyorsa sert savunma, yarı sahanın ortasından başlıyorsa savunma şeklinde kademe kademe anlaşılır. Pas yönü rakibin belli bölgesinde yığılma yoksa karışık. Rakipte ml-mr ve dmc varsa uzun oynanmaz. Kısa pas için ise, rakip ortasaha sizin ortasahanızdan daha kalabalık veya daha güçlü ise oynanır. Kontraya zorlamak zayıf rakiplere karşı işe yarar. Yüksek press, rakip ofansif oyuncusu 4 den az ise yüksek prees, daha fazla ise mesela aml Amr amc st, aml amr st st bu tip takımlara düşük press. 4-2-3-1 oynayan takımlara karşı yüksek press kolay top kapma işe yarıyor. Ofsayt taktiği amc si olan takımlarda sizi zora sokar. Markaj, adama olması için hep yeterli savunma hemde daha güçlü olmanız lazım, zayıf oyuncu kart veya sakatlık yaşar.

Newbie
    Yardımlarınız için teşekkür ederim

Newbie
    Merhaba Oyun bana ücretsiz hediye için kod verdi. kodu nereye giricem acaba bilgilendirebilirmisiniz

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Gürkan Civek View Post
    Merhaba Oyun bana ücretsiz hediye için kod verdi. kodu nereye giricem acaba bilgilendirebilirmisiniz
    Selamlar ;
    Bilgisayarınızdan oyuna giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan "Redeem code" sekmesinden kodunuzu girebilirsiniz.

Maç sorunu-capture-20200529-102518.jpg