Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
Like Tree11Likes

Thread: Özel Sponsor Etkinliği gözükmüyor

Apprentice Anarşi's Avatar
    Quote Originally Posted by Turan View Post
    Hocam ios son sürüm kullanıyorum. Bilgisayardan da girdim yine göremiyorum.

Emin misiniz ios sürümü ile alakalı olduğuna?
    İOS 9 da çalışmadığına eminim diger kısımlardan değil. IOS sürümü 9 üzerindeyse oyun içinden gelecen cevabı burada yazar mısın? Sorun neymiş.

Newbie
    Quote Originally Posted by Anarşi View Post
    İOS 9 da çalışmadığına eminim diger kısımlardan değil. IOS sürümü 9 üzerindeyse oyun içinden gelecen cevabı burada yazar mısın? Sorun neymiş.
    Mesaj attım, bakalım bekliyorum artık cevabı, paylaşırım burada.
    Anarşi likes this.

Newbie
    Cevap geldi. Sponsor etkinliği başladıktan sonra kayıt olduğumdan ötürü gözükmüyormuş.

Anlatmaya çalıştım aslında, mevcut devam eden yeni sezonun ilk gününde kayıt olmuştum, hatırladığım kadarı ile sponsor etkinliği o zaman başlamamıştı.

Ama sistemsel olarak yeni sezon başlar başlamaz aktif oluyor o yüzden bende çıkmadı herhalde. Neyse 2.levela kaldı artık napalım.

Quote Originally Posted by Turan View Post
    Cevap geldi. Sponsor etkinliği başladıktan sonra kayıt olduğumdan ötürü gözükmüyormuş.

Anlatmaya çalıştım aslında, mevcut devam eden yeni sezonun ilk gününde kayıt olmuştum, hatırladığım kadarı ile sponsor etkinliği o zaman başlamamıştı.

Ama sistemsel olarak yeni sezon başlar başlamaz aktif oluyor o yüzden bende çıkmadı herhalde. Neyse 2.levela kaldı artık napalım.
    Sen buraya yazdıktan sonra açtığım tüm hesaplarda gözüktü. Sezonun 5.günü başlıyor, ben 10-13 günlerinde yeni takımlar açtım. Sunucu ile alakalı sanırım.

Newbie
    Sen buraya yazdıktan sonra açtığım tüm hesaplarda gözüktü. Sezonun 5.günü başlıyor, ben 10-13 günlerinde yeni takımlar açtım. Sunucu ile alakalı sanırım.
    İşte o zaman bir standartları yok malesef. Çünkü ben de oyuna kayıt olduğumda daha bu özel etkinlik başlamamıştı.

Neyse artık zaten sezon sonu geldi ama önümüzdeki sezon da çıkmaz ise problem büyük
    Anarşi likes this.

Newbie

Sponsor Etkinlik Yardım

Su an gelen sponsor etkinliğinde 'AMC antrenmanı yaptır' var. tam olarak ne anlama geliyor ne yapmalıyım, ve oyunun hiç bilgi/ipucu vermemesi de sinir bozucu. amcler ile antrenman yaptım farklı tarzlar da denedim olmuyor yardım plssss

Quote Originally Posted by cavellia View Post
    Su an gelen sponsor etkinliğinde 'AMC antrenmanı yaptır' var. tam olarak ne anlama geliyor ne yapmalıyım, ve oyunun hiç bilgi/ipucu vermemesi de sinir bozucu. amcler ile antrenman yaptım farklı tarzlar da denedim olmuyor yardım plssss
    Şimdi düzelttiler, Oyuncunun Mevkisini değişecek o görevde

Page 2 of 2 FirstFirst 12