Results 1 to 5 of 5

Thread: kupada eleme turuna çıktım ancak...

Newbie

kupada eleme turuna çıktım ancak...

arkadaşlar kupada üst tura çıkmanın mutluluğunu yaşıyordum dün. ancak bugün gördümki 5. seviyede bir oyuncuyla eşleşmişim. ben 3. seviyedeyim. bu normal bir şey mi? ben adaletsiz olduğunu düşüneceğim yoksa.

Rookie H1PP00's Avatar
    Merhaba ;
    Oyunumuz adildir ancak eşleştirmeler seviyeye göre değil kaliteye göre dir
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    Quote Originally Posted by H1PP00 View Post
    Merhaba ;
    Oyunumuz adildir ancak eşleştirmeler seviyeye göre değil kaliteye göre dir
    merhaba;
    teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. ancak eşleştirme yapılırken oyuncuların seviyelerinin baza alınması gerektiği düşüncesindeyim. nasıl ki ligteki oyuncuların hepsi aynı seviyedeyse, bu kupa ve şampiyonlar ligi içinde eşit olmalıdır. sonuçta 3. seviyedeki bir oyuncunun transfer listesinden satın alabileceği oyuncular ile 5. seviyedeki oyuncusunun transfer listesindeki oyuncuların kaliteleri farklı oluyor. buda kaliteler arasında dengesizlik oluşturuyor. bunların dışında bize sunduğunuz bu güzel online oyun için teşekkür ederim

Rookie H1PP00's Avatar
    Merhaba tekrardan ;
    Yazdıklarının benim dediklerimi teyit eder gibi doğrusu .
    Bizim oyun kodumuz henüz botları kupaya almayauygun olmadığı için aynı sunucudaki 4 level fark'a kadar takımları alıyor.
    Ancak eşleşmeler genel kalitelere göre eşleştirme oluyor
    Örnek benim takımımın kalitesi 103.6 rakip maximum 105 olur.

İyi Oyunlar.
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    Eskiden daha berbatti ama duzeltme yaptilar daha adil suan. Eskiden ilk turda 1. Seviyeden rakiplerle eslesmeler oluyordu ki o adamin hic sansi kalmiyor. benim takim 69 ve 6 yildizken kalitesi 15.2 olan 1. Seviyelerle eslesebiliyordum. Bence suan icin adil. Rakibin seviyesinin senden yuksek olmasi onu yenemeyecegin anlami tasimiyor.