Results 1 to 4 of 4

Thread: yardım edin cıldıracağım

Newbie

yardım edin cıldıracağım

arkadaşlar benim takımımda 7 oyuncum 5 yıldız 4 oyuncum ise 4 yıldız bu takımla ilk 11 maçta 44 gol attım ve kendi ligimde 6 puan farkla birinciydim sonraki 7 maçta sadece 10 gol atabildim ve ligde 4.lüğe düştüm kendi bulunduğum ligin en güçlü takımı benim ama maç kazanamıyorum son sıradaki takım kendi evimde beni yenebiliyor ve o takımdaki 10 futbolcusu 3 yıldız sadece biri bana bunu açıklayabilir mi oyunda hatalar var ve bu hatalar düzeltilmeli

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Please use english on forum.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Newbie
    Quote Originally Posted by Aslan FC View Post
    arkadaşlar benim takımımda 7 oyuncum 5 yıldız 4 oyuncum ise 4 yıldız bu takımla ilk 11 maçta 44 gol attım ve kendi ligimde 6 puan farkla birinciydim sonraki 7 maçta sadece 10 gol atabildim ve ligde 4.lüğe düştüm kendi bulunduğum ligin en güçlü takımı benim ama maç kazanamıyorum son sıradaki takım kendi evimde beni yenebiliyor ve o takımdaki 10 futbolcusu 3 yıldız sadece biri bana bunu açıklayabilir mi oyunda hatalar var ve bu hatalar düzeltilmeli
    Oyundaki en son yükseltmeden sonra böyle sonuçlar çıkmaya başladı. Genel şikayetler hep bu yönde zaten. Takım formasyonunu değiştirip yeni taktikler bulmaya çalış. Hatta tavsiyem biraz daha defansif oynaman.
    (Eng: After last updates such results occurred. Try to change the formation and tactics.)

VIP July Fourth's Avatar
    Foreign Language Used. Topic Closed.
    *Retired From Top Eleven*