Page 18 of 55 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 545
Like Tree445Likes

Thread: Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?

  1. #171
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860

    Znaci sinoc sam update igru i do sas nisam mogao uci sa mobitela i nekako sad uspijem i odjednom mi igrac 7* bez da sam ga trenirao, jucer je prije update bio 307Q 6*

    Ima li tko slicnu situaciju

  2. #172
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Ja sam malo pre tebe updatovao juce i sve je normalno.
    Bar za sada.

    Послато са GT-S7275R уз помоћ Тапатока

  3. #173
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post

    Znaci sinoc sam update igru i do sas nisam mogao uci sa mobitela i nekako sad uspijem i odjednom mi igrac 7* bez da sam ga trenirao, jucer je prije update bio 307Q 6*

    Ima li tko slicnu situaciju
    Ma to Meša sam sebe trenirao

  4. #174
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    Evo da se pohvalim posle x ponuda od 0T koncno jedna vise nego dobra:
    Screenshot by Lightshot
    Pre nekih par min sam doveo slicnog igraca za 1T tako da sam dobar 10T nije lose.
    Ti pregovori su bas macka u dzaku, jer na tvom nivou se uopste ne moze provaliti da li je igrac brzog razvoja na osnovu trzisne vrednosti. I on sad daje 30 tokena i brdo para za mozda nekog sporaca. Cudi me da tako radi neko ko toliko dugo igra. Ili je transfer lista sranje na vasem nivou pa mu je bas frka za tu poziciju. Ali, cim si ti kupio igraca za 1T onda i nije tako strasno. U svakom slucaju, veliki rizik.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #175
    Rookie Nemanja96's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Zvezdara
    Posts
    104
    Jel zna neko da li se igracu povecava kvalitet kada mu stavim neku specijalnost da trenira?

  6. #176
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ti pregovori su bas macka u dzaku, jer na tvom nivou se uopste ne moze provaliti da li je igrac brzog razvoja na osnovu trzisne vrednosti. I on sad daje 30 tokena i brdo para za mozda nekog sporaca. Cudi me da tako radi neko ko toliko dugo igra. Ili je transfer lista sranje na vasem nivou pa mu je bas frka za tu poziciju. Ali, cim si ti kupio igraca za 1T onda i nije tako strasno. U svakom slucaju, veliki rizik.
    Sta znam ja sam 45.nivo skoro sve igrace sam kupio prvog dana sez i to od 5.3o do 9h i to za po 1T naravno bilo je i neuspesnih aukcija,na ovim visim nivoima(naravno neko moje iskustvo) video sam da se kupovine i prodaje vrse iskljucivo prve nedelje sez posle je dosta tesko prodati igraca.
    Za ovog igraca bio je vise nego solidan kod mene e sad kakav ce biti kod njega ne znam.
    lespa likes this.

  7. #177
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Nemanja96 View Post
    Jel zna neko da li se igracu povecava kvalitet kada mu stavim neku specijalnost da trenira?
    Ma povećava se k***c... kozmetika...

  8. #178
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860

  9. #179
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post


    Hvala Sinisa car si, sad sam jednom nogom u Nivea natjecanju

  10. #180
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Nemanja96 View Post
    Jel zna neko da li se igracu povecava kvalitet kada mu stavim neku specijalnost da trenira?
    Imam pet igraca iz prve postave sa spec "udaranje glavom" i ekipa nije primila gol iz kornera vec 2-3 sezone. Dakle, 1000% proverena informacija iz prve ruke. Ne bih komentarisao ostale spec.
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 18 of 55 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast