Page 19 of 52 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 512
Like Tree1077Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #181
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Na koliko tema postuješ?

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    Uglavnom ovde... Ponekad na engleskom, al' to jednom u nedelju dana...

  2. #182
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Znači da se spremimo za sledeću kanonadu pominjanja mame, tate i ostalih članova kako bliže tako i dalje familije

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ma jok... Ne planiram ozbiljno da igram sa Unitedom, samo da ne bude baš 30% razlike, ako može... Mada, računam da će me sledeće sezone opet uvaliti među 30% jače...
    Crvena Zvezda likes this.

  3. #183
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Novi MC stiže u Partizan iz Uniteda... On je 29. igrač ( nije me mrzelo da računam ), koji je iz Uniteda prešao među crno-bele...

    Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-1zhhhhhhhh.jpg

  4. #184
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Hmm, od kad sam odstranio Meznika iz prvog tima i kupio MC-a stvari polako dolaze na svoje mesto. Pre par dana jedva 0-0 protiv istog rivala, u drugom mecu tog dana me je MightyAlex oduvao 3-0. Danas igram protiv obojice opet. Jedva cekam vecerasnji duel sa MightyAlexom u LS da vidim da li zaista radi ova promena.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  5. #185
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    stvarno smara sto se mora proveravati dostupnost reklama.
    ne svidja mi se sto sada samo sredom mogu da se igraju tekme (album). svaki put cu zaboraviti i propusticu...
    inace, prestao sam da podizem igrace nakon sto dodju do 120%. jednostavno, mnogo zelenih za minoran napredak.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #186
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    stvarno smara sto se mora proveravati dostupnost reklama.
    ne svidja mi se sto sada samo sredom mogu da se igraju tekme (album). svaki put cu zaboraviti i propusticu...
    inace, prestao sam da podizem igrace nakon sto dodju do 120%. jednostavno, mnogo zelenih za minoran napredak.
    Tim eventom se nisam previše bavio,a ovo za reklame i napredak igrača si skroz u pravu.

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    NekoIzMase and lespa like this.

  7. #187
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Povredio mi se napadac na samom pocetku pa sam morao da improvizujem.
    Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-33.jpg

  8. #188
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    stvarno smara sto se mora proveravati dostupnost reklama.
    ne svidja mi se sto sada samo sredom mogu da se igraju tekme (album). svaki put cu zaboraviti i propusticu...
    inace, prestao sam da podizem igrace nakon sto dodju do 120%. jednostavno, mnogo zelenih za minoran napredak.
    Možeš ih gledati 24 sata od poslednjeg skupljanja. To je trenutno primenjeno i u test fazi je.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    lespa likes this.

  9. #189
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Neka idu u persun svi iz Nordeusa jer su napravili algoritam gde je nemoguce dobiti skaut tim ako je iole jednak tebi po snazi. Pa jbte, nema nijednog igraca koji je iznad 130% u odbrambenim atributima, a najjaci u timu sa druge strane ima sut 138%. More mars u tri lepa persuna da idete, drugu sezonu vec forsirate skaut timove. Igra sa dva igraca na sredini i ne mozes ga probiti cetvrti put zaredom u zadnje dve sezone. Sa dva igraca na sredini naspram moja tri, ima bolju kontrolu na sredini od mene i ima veci broj uspesnih dodavanja? WTF? Moj sa 331% suta, tri puta ne moze gol da pogodi iz slobodnjaka koji mu je specijal, a pritom bolji od svih njegovih igraca u ukupnom kvalitetu. Jebo ja tu vasu iskrivljenu logiku. Ovo vise nema dodirnih tacaka sa taktikom, jednostavno favorizuju skaut timove. 4x je primenjena drugacija taktika i formacija i sve moguce je menjano u toku mecava. Kao da igram protiv tima koji je zvezdicu jaci sta god da pokusam, on bolji. Ni +13% bonusa ne vredi da imam znacajnije bolji posed od njega. Mars!

    Moral moja najbolja dva igraca pre i posle meca. Kao da su igrali protiv ko zna koliko mocnih protivnika.

    Nekada su se ovakvi mecevi dobijali na suvi kvalitet tvojih krilnih igraca i napadaca. Sada, igraci sa 141% i 145% budu utopljeni u sivilo celog tima sa ocenama 6.3 i 6.4. A bar 7 nivoa su bolji u vestinama od njegove prosecne odbrane. Neki konstruktivni komentar? Igracu jos mnogo meceva protiv njega ove sezone.
    Last edited by Kole22; 10-20-2018 at 05:04 PM.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  10. #190
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Da komentarišem da li je to ispravno ili ne, fer i izbalansirano ili šta ti ja znam, ne želim.
    #24h

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Page 19 of 52 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast