Results 1 to 4 of 4
Like Tree7Likes
  • 4 Post By nsretkovic
  • 2 Post By NTNK
  • 1 Post By Mourinho

Thread: Kupovina igraca sa skaut liste

  1. #1
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Kupovina igraca sa skaut liste

    Neki menadzeri cesto kupuju igrace sa skaut liste i placaju za njih 50 tokena. Evo nekih mojih saveta kako odabrati dobrog igraca sa skaut liste da bi vam on takoreci "vredeo svih 50 tokena".


    1. Birajte mladog igraca koji puno vredi da bi vam mogao ostati u vasem timu vise od 4-5 sezona.

    2. Birajte igraca koji ima (navescu primer) 68 ili 69 ocenu. Ta ocena je za 9 nivo skaut. i sada njemu trebaju jos 1 ili 2 ocene da bi bio svetska klasa to jest igrac sa 7*

    3.Igrace kupujte pocetkom sezone (prvih 4-5 dana) kako bi vam se oni tokom cele sezone razvijali i ako imate dovoljno zelenih kofercica i crvenih (u slucaju ako se povredi) trenirajte igraca cesce da bi na kraju sezone on mozda dobio i osmu zvezdicu i postao "superstar"

    4. Nemojte kupovati stare igrace koji imaju tako npr 68 ili 69 ocenu sem ako nemate tokene "za bacanje"


    5. Ako vam igrac ima osobinu za Izvodjenje kornera, Penala ili Slobodnjaka obavezno ga stavite da vam on izvodi te prekide. Verovatnoca je da cete dati gol posle takvih situacija: Korner oko 60-70%, Penal 80-90% i Slobodnjak 75-85 % !
    Last edited by nsretkovic; 04-29-2013 at 01:37 PM.
    Mourinho, MrMaxSRB, panky and 1 others like this.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    1. Birajte mladog igraca koji puno vredi da bi vam mogao ostati u vasem timu vise od 4-5 sezona.
    Prijatelju meni jedan igrac igra samo jednu sezonu,retko kad ostavim lika 2 sezone...
    nsretkovic and c0n3 like this.

  3. #3
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Prijatelju meni jedan igrac igra samo jednu sezonu,retko kad ostavim lika 2 sezone...
    ne valja to , sto vise to je uigraniji ja imam jednog stopera evo vec 4 sezona je skaut, kad protivnik krene u kontru nema prolaza pored njega i Matsa Hummelsa

  4. #4
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Lepi saveti..samo otkud mi tokeni
    Još ni jednom nisam kupio skauta, ali se nadam da će mi Skupština akcionara, a preko njih i Odbor direktora kluba Mojtevideo izađi u susret. Na našem poslednjem sastanku izrazio sam molbu za dodatnim brojem tokena. Čekam odgovor.
    nsretkovic likes this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU