Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 48
Like Tree11Likes

Thread: Kupovina tokena preko moblinog telefona

  1. #1
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295

    Kupovina tokena preko moblinog telefona

    Cao, vecina Vas ovo zna, medjutim sigurno je da ima ljudi koji tek krecu sa igrom, a zele da uplate tokene ali ipak iz nekog razloga nisu sigurni da li ce sve uraditi kako treba, da li ce tokeni stici itd.

    Pa da krenemo, pre svega potrebno je da kliknete ovde, kada ste to uradili, idemo dalje.
    Nakon toga, dobijate ovu sliku


    Sada, imate dve opcije, prva opcija je Centili, a druga QVaucher.

    » Centili:
    Prva opcija je potpuno sigurna, kao i druga, tokeni uvek stizu na vreme, a ukoliko se i desi neki problem sto je ogromna retkost uvek se mozete javiti na support stranici Nordeus-a i tokeni ce Vam sigurno biti dostavljeni.
    Prva stvar jeste da kliknete na "Buy Now (Kupi)".
    Kada ste kliknuli, pojavljuje vam se sledeci prozor


    Umesto ovog broja telefona koji sam ja stavio, Vi stavljate Vas broj.
    Kada ste upisali Vas broj potrebno je da kliknete "Dalje"

    Kada ste to uradili, idemo dalje i dobijate sledeci prozorcic


    Kada ste dobili ovaj prozorcic, potrebno je da uzmete Vas mobilni telefon i posaljete ono sto je gore navedeno i potvrdite vasu porudzbinu.
    Nakon svega toga, transakcija biva izvrsena i kada osvezite Vas pretrazivac mozete primetiti da su Tokeni dodati na Vas racun! Ovime je ceo postupak gotov, uspesno ste kupili tokene i mozete uzivati koriscenje istih!



    » QVoucher:
    Kao sto mozete primetiti, QVoucher opcija ispada dosta isplatljivija sto se tice datog novca i dobijenih tokena.
    Vise informacija o QVoucher opciji mozete pronaci na njihovom sajtu klikom ovde.
    Ono sto je bitno, jeste da je ova opcija moguca samo iz Srbije!
    Na njihovom sajtu mozete pronaci kako se ova opcija koristi, gde je moguce kupiti ovaj vaucer.
    Na zalost ja Vam ne mogu dati detaljnije informacije posto sam postpaid, a ova opcija je moguca samo za korisnike prepaid-a.


    Nadam se da ce ovo pomoci pocetnicima u ovoj igri, pozdrav!

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Lepo odradjeno, svaka cast

  3. #3
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Što se tiče Qvouchera jedan dodatak, da se ne vežete za mesta tj. da ne jurite po trafikama gde jeste malo jeftinije, ali ako u vašem mestu nema trafika sa tom mogućnošću možete preko uplatnice u svakoj banci da uplatite tokene. Loša strana je što tokene dobijate dan kasnije, ako je uplaćeno ponedeljkom,utorkom,sredom i četvrtkom, a ako uplatite petkom ili subotom dobijate u ponedeljak

  4. #4
    Newbie Markoni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    35
    Ja nemam ni Centili, a ni QVoucher. Inace sam iz BiH [RS] i koristim m:tel usluge. Imam samo neki Fortumo ali to ni u ludilu necu da uzimam

    5 Tokens za 1,20 BAM + PDV = 0.60e
    8 Tokens za 2,00 BAM + PDV = 1e

    premalo se dobije. Moze li mi neko dati taj centil link?

  5. #5
    Newbie Markoni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    35
    Sta je ovo!? Poslao sam poruku iz BiH (1,50km = 5 tokena (sa pdv)) ja poslao i skine mi sa racuna, a ova poruka:

    Zao nam je, takav servis nije pronadjen na Fortumu. Servis jos uvek nije aktivan ili ste napravili slovnu gresku.

    Hocu tokene ili racun, sta je ovo covece?

  6. #6
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Pišite podršci da vam pomognu: Nordeus Support

  7. #7
    Newbie Markoni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    35
    Na sta kod da kliknem ima "search", gdje je da mogu poslati pitanje?

  8. #8
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Znači kliknete na sledeći link:

    Nordeus Support

    Tu se registrujete i pošaljete zahtev sa detaljnim objašnjenjem.

  9. #9
    Newbie Markoni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    35
    Hocu da se regisujem, trazi twitter ja ga nemam.

  10. #10
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Što se tiče Qvouchera jedan dodatak, da se ne vežete za mesta tj. da ne jurite po trafikama gde jeste malo jeftinije, ali ako u vašem mestu nema trafika sa tom mogućnošću možete preko uplatnice u svakoj banci da uplatite tokene. Loša strana je što tokene dobijate dan kasnije, ako je uplaćeno ponedeljkom,utorkom,sredom i četvrtkom, a ako uplatite petkom ili subotom dobijate u ponedeljak
    Mozes li malo detaljnije da objasnis to sa uplatnicom,sta se popunjava,za koga...
    Shadow likes this.

Page 1 of 5 123 ... LastLast