Braila
    Posts
    327
    Meci neasteptat de greu in cupa.
    Avand in vedere ca am fost online am avut bonus de posesie de 15% n-am reusit sa fac decat un 3-3.Sa vad daca reusesc sa inving in retur..

327
    In sfarsit a venit timpul sa imi intaresc lotul iar daca tot am stat noaptea pana tarziu mi-am luat 7 jucatori cu vreo 20 tokeni

Am zis sa ma fac mai puternic pana la meciul din cupa unde am pierdut cu 1-2 acasa insa nu cred ca schimband aproape toti titularii o sa joace astea bine..

197
    Daca ai pierdut in tur, incearca o formatie ofensiva 3-4-3 sau 3-4-1(AMC)-2.
    Eu zic sa nu te mai bazezi atat pe abilitatile speciale, cumpara jucatori doar de 5 stele si de preferat la calitate sa ii mai trebuiasca 1 pct sa faca 6 stele. Asa il poti folosi si in sezonul urmator

327
    Am batut cu 3-0 in tur dupa ce im prima repriza el a cam ratat..

Am observat ca echipa mea debea in a doua repriza,dupa minutul 60 isi arata coltii.Dupa min asta am inceput sa domin si am marcat de 3 ori chiar daca se putea si mai multe de atat.Plus meciul din campionat,prima repriza aveam 2-0,iar la final a fost 8-0 dupa ce a marcat gol dupa gol

327
    In campionat sunt doar 4 jucatori buni ,restul sunt de 5-0..

Azi am jucat cu marele meu rival de 2 sezoane incoace.A jucat 4-5-1,am facut 0-0 cu el in deplasare si mi-a accidentat 2 jucatori pe perioade de 5 si 6 zile....deci am iesit cel mai sifonat