Mustafa Denizli klasiği: Yüzde 51 şampiyonuz-mustafa-denizli_28.11.2015.jpg

Her takımda ufak tefek sorunlar olabileceğini söyleyen Mustafa Denizli, "Puan farkı 2 ya da 3 maçta kapanır. Bunlar problem değil. Galatasaray'ın hala yüzde 51 şampiyonluk şansı var" açıklamasını yaptı.
Galatasaray’ın teknik patronu Mustafa Denizli, Florya’da basın mensupları ile sohbet toplantısı gerçekleştirdi.
Denizli, sarı-kırmızılı ekibin başında çıktığı ilk maçı kazanamamıştı. Cimbom, deplasmanda kasımpaşa ile 2-2 berabere kalmıştı. Ancak lider Fenerbahçe ile artan puan farkına rağmen kurt hoca klasik demecini tekrarlamadan edemedi. Denizli, “Her takımda ufak tefek sorunlar olabilir. sorun yoksa zaten orası bir takım değildir. Puan farkı da 2 veya 3 maçla kapanır. bunlar problem değil. Galatasaray’ın hala yüzde 51 şampiyonluk şansı var” dedi.

DAHA KÖTÜSÜNÜ GÖRDÜM

Ekibiyle beraber tüm sıkıntıları halledeceklerini vurgulayan tecrübeli teknik adam, “13 hafta geride kaldı. Şansımız hala devam ediyor. Ne ben ne de futbolcularım için puan farkı önemli. Zaten ben hayatım boyunca yarışı
geriden takip ettim. Çok daha kötülerini de gördüm” ifadelerini kullandı.
Denizli her ne kadar “Ekibimle beraber” dese de yardımcıları henüz belli değil. bu konuya da değinen deneyimli hoca, “Bu dönemin sonuna kadar olaylara kendim dahil olmak istiyorum. Bu dönem bitince yardımcılarımı
belirleyeceğim” açıklamasını yaptı.