Results 1 to 10 of 10
Like Tree11Likes
  • 3 Post By nikolgiorgos
  • 1 Post By Mugiwara Luffy
  • 1 Post By Aigli Trig
  • 1 Post By tourtasgiorgos
  • 1 Post By Ποσιδονας
  • 1 Post By crisgr
  • 1 Post By ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ
  • 1 Post By GEORGEBAR
  • 1 Post By GEORGEBAR

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 75

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 75

    Καλή σεζόν, καλές κληρώσεις και πολλές επιτυχίες στις ομάδες σας.
    Ξεκινάει μια ακόμη σεζόν και ένας ακόμα διαγωνισμός με δώρο ένα έμβλημα ή φανέλα για την ομάδα σας.
    Τελειώνει στο τέλος της σεζόν, το Σάββατο, και όπως και ένας προηγούμενος διαγωνισμός 74, η συμμετοχή γίνεται με τον αριθμό του ποστ σας και το πρώτο νούμερο που θα βγει από το ΛΟΤΟ εκείνης της μέρα.
    Λοιπόν,

    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?
    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?
    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?

    Να υπενθυμίσω ότι εδώ θα δείτε πως γίνεται η κανονική εγγραφή στο φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%95%CE...%85%CE%BC.html

    και εδώ πως μπορείτε να κάνετε ποστ με φωτογραφία
    http://forum.topeleven.com/%CE%95%CE...%B1%CF%82.html

    * Ο διαγωνισμός θα είναι έγκυρος με πάνω από 10 συμμετοχές, ενώ πάνω από 20 συμμετοχές το δώρο θα είναι επίσημη φανέλα ομάδας και όχι απλή.

    Εδώ θα προσθέτω κάποιες απαντήσεις-σχόλια, επειδή δεν θέλω να κάνω άλλα ποστ από κάτω.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ας κάνω εγώ την αρχή λοιπόν.
    Οι τρεις ομάδες μου
    ο TIGRAN, κάνει ένα νέο ξεκίνημα από το επίπεδο 1, τελειώνοντας την προηγούμενη σεζό με ένα πρωτάθλημα και ένα κύπελλο (αποκλεισμός στους 8 του CH.L. )
    Πάμε για νταμπλ (πρω και κύπελλο).
    o ΡΙΝΟΚΕΡΟΣ, στο επίπεδο 6, παραμένει και αυτήν όπως και την προηγούμενη σεζόν στο ίδιο επίπεδο. Ωστόσο κέρδισε το κύπελλο.
    Πάμε και αυτή την σεζόν πάλι για ένα κύπελλο.
    ο ΝΙΚ, lv18, επίσης παρέμεινε και θα μείνει και πάλι επίπεδο. Κέρδισε την προηγούμενη σεζόν το CH.L.
    Αυτή τη σεζόν δεν παίζουμε CH.L., στο κύπελο παίζουμε δυνατό επίπεδο, οπότε δεν έχει τίτλους, μόνο ξεκούραση και οικονομία.
    Last edited by nikolgiorgos; 01-10-2016 at 06:37 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1
    -Έχω μία καινούρια ομάδα με το όνομα Monkey D.Luffy και παίζει στο επίπεδο 1.
    -Δεν έπαιζα Top Eleven.
    -Έχω κάνει ήδη 2 μεταγραφές παιχτών 5 αστέρων μικρούς σε ηλικία (18-19) και θα κάνω και άλλες με σκοπό να ανέβω κατηγορία και να πάρω το πρωτάθλημα!
    -Να κάνω μεταγραφές που θα αποβούν χρήσιμες στην ομάδα.
    nikolgiorgos likes this.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    12
    Καλησπερα και απο εμενα!!Η Aiglita FC που ειναι επιπεδο 24 την προηγουμενη σεζον τα πηγε σχετικα καλα...Πηρε το πρωτο(!) της κυπελλο και το τεταρτο σερι πρωταθλημα...Για λιγο χασαμε το τρεμπλ καθως εχασε στον τελικο του Cjampions League απο ποιοτικως κατωτερη ομαδα...Οποτε αυτη τη σεζον θα ηθελα ενα Champions League ακομα και ολα τα αλλα ας περιμενουν καθως οι κληρωσεις μας διελυσαν λιγακι!
    nikolgiorgos likes this.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    22
    Καλημερα σε ολους
    Η Ομαδα μου ο Γιωργαρης επιπεδο 18 τερματησε στην 3η θεση ενω κυπελο στους 16 και τσαμπιον δεν ειχα λογο παραμονης.
    Φετος βαζω υψηλους στοχους διοτι και τετραπυρηνο κινητο πηρα και καλους παικτες. Αρα κυπελο και τσαμπιον στοχος ειναι προς την πηγη.
    Η 2η ομαδα Κωστας επιπεδο 16 τερματησε 2ος στο πρω και κατεκτησε το τσαμπιον. Στοχος παντα πολυ ανταγωνιστικος σε αυτην την ομαδα και
    θελω ακομα 2-3 προσθηκες αμηνα -κεντρο και επιθετικο. φετος ομως θα θελα κυπελο.
    Η 3η μου ομαδα ο Τσολιας επιπεδο 3 κατεκτησε 1η θεση πρωταθλημα και το τσαμπιον το 1ο της νταμπλ δλδ.Βλεπω μια δυσκολια στις μεταγραφες
    γινετε ενας χαμος πολυ κινα, ινδονησια κλπ και θελει μπολικα τοκεν που δεν υπαρχουν. Εχει μεταλλο νικητη ομως και θα παει μακρια στις διοργανωσεις.
    nikolgiorgos likes this.

  6. #6
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Καλή χρονιά και επιτυχίες να έχετε.
    Δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένος από την προηγούμενη σεζόν αλλά τουλάχιστον κατάφερα και βγήκα τσου-λου, που σημαίνει ότι τουλάχιστον θα έχω κάποιους αγώνες και εξτρά λεφτά για την ανανέωση της ομάδας.

    και είμαι το νούμερο #6 λέμε.
    nikolgiorgos likes this.

  7. #7
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Η Amorosa είναι επίπεδο 49, αλλά στο Πρω έχουμε πέσει σε 5-6 ομάδες θηρία παλιές καραβάνες του παιχνιδιού και επίπεδο 11άδας από 6* μέχρι 7*.
    Μεταβατική σεζόν, αρκετοί βέβαια είναι και οι φίλοι στον ίδιο όμιλο, οπότε θα το διασκεδάσουμε!
    nikolgiorgos likes this.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1
    Καλησπερα η ομαδα μου ειναι η Κωλοπετεινιτσα ειμαι 40 επιπεδο την προηγουμενη σεζον τερματισα 2ος στο πρω κ στο κυπελο κ στην φετινη σεζον παμε για το νταμπλ.η ομαδα μου ειναι φτιαγμενη για να πρωταγωνιστει παντα!!!
    nikolgiorgos likes this.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    5
    Καλησπέρα και από εμένα.Οι ομάδες μου είναι δύο.Η μεγάλη GEORGE BAR FC επίπεδο 26 πέρυσι ήρθε 2η στο πρωτάθλημα,στο CL 1ος ,3η συνεχόμενη κατάκτηση. Για φέτος έριξα ποιότητα,η κλήρωση σε όλες τις διοργανώσεις είναι για την πλάκα.Ανέβασα ποιότητα και οτιδήποτε άλλο πέρα από το τρέμπλ για πρώτη μου φορά θα θεωρηθεί αποτυχία...Η δεύτερη ομάδα μου Liverpool FC επίπεδο 9 φτιάχτηκε για να πρωταγωνιστή και μόνο αυτό. 9ο συνεχόμενο πρωτάθλημα,3ο συνεχόμενο CL .Για φέτος λόγο ανεβασμένης ποιότητας στο κύπελλο υπάρχουν ζόρια με αντιπάλους 3 και 4 επίπεδα πιο πάνω αλλά θα το παλέψω.Για πρωτάθλημα και CL δεν τίθεται θέμα εκτός απροόπτου ....
    nikolgiorgos likes this.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    5
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 75-1.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 75-2.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 75-1.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 75-2.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 75-3.jpgΚαι τελικά τα πράγματα έγιναν όπως τα είχα πει
    nikolgiorgos likes this.