Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree11Likes

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 76

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 76

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 76

    Καλή σεζόν, καλές κληρώσεις και πολλές επιτυχίες στις ομάδες σας.
    Ξεκινάει μια ακόμη σεζόν και ένας ακόμα διαγωνισμός με δώρο ένα έμβλημα ή φανέλα για την ομάδα σας.
    Αυτή τη σεζόν, το δώρο μπορεί να είναι από τα νέα εμβλήματα και φανέλες του club.
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 76-new-items.jpg

    Τελειώνει στο τέλος της σεζόν, το Σάββατο, και όπως και ένας προηγούμενος διαγωνισμός 75, η συμμετοχή γίνεται με τον αριθμό του ποστ σας και το πρώτο νούμερο που θα βγει από το ΛΟΤΟ εκείνης της μέρα.
    Λοιπόν,

    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?
    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?
    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?

    Να υπενθυμίσω ότι εδώ θα δείτε πως γίνεται η κανονική εγγραφή στο φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%95%CE...%85%CE%BC.html

    και εδώ πως μπορείτε να κάνετε ποστ με φωτογραφία
    http://forum.topeleven.com/%CE%95%CE...%B1%CF%82.html

    * Ο διαγωνισμός θα είναι έγκυρος με πάνω από 10 συμμετοχές.

    Εδώ θα προσθέτω κάποιες απαντήσεις-σχόλια, επειδή δεν θέλω να κάνω άλλα ποστ από κάτω.
    Last edited by nikolgiorgos; 02-07-2016 at 05:42 AM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    new season

    What have you learned from last season?all teams fight for the win
    Where did you place last season?7

    What's your current level?31
    What's your budget for this season?2b
    Who do you want to replace?mc,st
    What are your goals for this season?to the first 5 and to have a good seasonΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 76-screenshot_1.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 76-screenshot_6.jpg
    επι ενος δυνατου αντιπαλου καλο ξεκινημα στο κυπελο!
    nikolgiorgos likes this.

  3. #3
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Καλά πήγε η σεζόν
    o Posidonas βγήκε τρίτη θέση και παίζει Ευρώπη. Η μια ομάδα του ομίλου είναι πολύ δυνατή αλλά η άλλη παλεύεται εκτός αν πάρει πολλούς παίκτες αύριο.
    θα δω και εγώ την αυριανή κλήρωση και θα δω τι κινήσεις θα κάνω.
    Καλή επιτυχία !
    Nick Lizas likes this.

  4. #4
    Rookie Michael Doubakis's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    125
    Η ομάδα μου είναι ο ΑΟ ΤΥΦΟΝ και 3 σεζόν είμαι 2ος στο πρωτάθλημα.
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 76-topteam1.jpg
    Ελπίζω τώρα στην 4η σεζόν μου στο παιχνίδι να καταφέρω να πάρω την πρωτιά.
    Επίσης έχω ένα κύπελο και ένα CH.League.
    Σε αυτές τις διοργανώσεις πάντα ο στόχος είναι να πηγαίνεις όσο πιο μακριά γίνεται, τα έσοδα από αυτές είναι βάλσαμο για την ομάδα (και οι κούπες αν προκύψουν ευπρόσδεκτες).
    Από το πάθημα το περσινό (που άλλαξα όλη την ομάδα την έκανα εξαιρετική αλλά δεν κατάφερα να παίξω καλά στα πρώτα παιχνίδια με αποτέλεσμα να χάσω το πρωτάθλημα) αποφάσισα να αλλάξω σιγά σιγά την ομάδα με καλές προσθήκες και να κρατήσω όσο περισσότερους από τους καλούς παίκτες της περασμένης σεζόν. Για την ώρα (2η μέρα της σεζόν) η απόφαση με δικαιώνει.
    Καλή επιτυχία σε όλους.
    nikolgiorgos likes this.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    6
    Καλησπερα ...η ομαδα μου λεγεται Messinia Power...ηρθα 4ος στο Πρωταθλημα..αυτη την σεζον παω για να μπω στην 4αδα και παλι στο ΠΡΩ και ελπιζω στην κατακτηση του CHL....

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1
    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ? Arvaliakos επιπεδο 8
    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ? πρωταθλημα αποφασισα να μην ανεβω γτ ηθελα να ειμαι στην τετραδα για να παιζω chl 9os στο κυπελλο φιναλιστ και chl στους κορυφαιους 16
    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ? καλη πορεια στο κυπελλο γτ οχι κ κατακτηση κ στο πρωταλημα 1η θεση
    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ? μεταγραφες καλες και σκληρη προπονηση
    nikolgiorgos likes this.

  7. #7
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Καλησπέρα σε όλους,

    Η ομάδα μου είναι η VRT F.C, επίπεδο 48. Την προηγούμενη χρονιά τερμάτισα 3ος και στο φετινό ch.l. αποκλείστηκα στους ομίλους.
    Αυτή τη στιγμή είμαι 4ος στο πρωτάθλημα και πάμε για ότι καλύτερο προκύψει με σκληρή προπόνηση!
    nikolgiorgos likes this.

  8. #8
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Καλημέρα.
    Η ομάδα μου είναι η Amorosa και είναι στο επίπεδο 49.
    Η προηγούμενη σεζόν ήταν μεταβατική, αφού είχα κληρωθεί με ομάδες - κολοσσούς και επίπεδο 1-2 αστέρια επάνω.
    Την τρέχουσα σεζόν θα παλέψουμε για την έξοδο στο Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά και την άνοδο.
    Αν ανέβουμε, θα έχουμε άλλη μια μεταβατική σεζόν, αφού θα πέσουμε πάλι στους γνωστούς κολοσσούς φίλους και όχι μόνο.
    Σε αυτή την περίπτωση, δεδομένου ότι δεν θα υπάρχουν στην αγορά και 5* παίκτες, οι μεταγραφικές κινήσεις θα είναι μετρημένες, ίσως γίνουν απλώς 1-2 κινήσεις, αν βρεθούν κάποιοι παίκτες καλύτεροι από τους υπάρχοντες.

  9. #9
    Rookie Michael Doubakis's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    125
    Έχω φτιάξει και μια δεύτερη ομάδα (μετράει για εδώ;) με την οποία σαν πείραμα, παίζω με την παλιά πλατφόρμα, δεν κάνω καμία προπόνηση και δεν μπαίνω ΠΟΤΕ στα παιχνίδια της.
    Είναι στην πρώτη σεζόν της (δεύτερη αλλά την πρώτη δεν την πρόλαβα, μπήκα στο τέλος) και τώρα που τελειώνει η σεζόν είναι 1η (με 11 βαθμούς διαφορά από τον 2ο) και παίζει αύριο και τελικό CH.League. Επίσης έφτασε προημιτελικά κυπέλου.

    Υ.Γ. Είναι φοβερό ότι με μια ομάδα που δεν ασχολούμε ιδιαίτερα, την έφτιαξα αρκετά καλή και με αρκετά αμυντικό στήσιμο (4 στην άμυνα, 1 αμ.χαφ, 3 κεντρικά χαφ, 2 στράικερ) αλλά δεν είμαι ποτέ μέσα, απλά την ετοιμάζω πριν από κάθε αγώνα, παίρνω πρωτάθλημα, ενώ με την κύρια ομάδα που είμαι σε κάθε παιχνίδι μέσα, έφτασα στην 4η σεζόν, 2 αγώνες πριν το τέλος να είμαι πρώτος με 2 βαθμούε διαφορά... και αυτό με άγχος θα το πάρω (με το καλό να το πάρω πρώτα)
    nikolgiorgos likes this.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    2
    γειά σας και απο εμένα ! η ομάδα μου ονομάζεται thrilos και ηδη απο την πρώτη σεζόν πήρε πρωτάθλημα! βέβαια με την καθοδήγηση φίλων!
    τώρα παιζω στην 2η σεζον και τερματίζω δεύτερος. την επόμενη σεζόν στοχεύω να τα σαρώσω ολα καθότι πιο έμπειρος!! εχω μάζεψει τοκεν και είμαι ετοιμος για επενδύσεις σε παίχτες!!

Page 1 of 2 12 LastLast