Vise nismo prvi, a i po gol razlici su se opasno priblizili..

Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Evo nama i drugog poraza za redom u prvenstvu

I prvoplasirani Anyur je gadno stradao i to protiv 11.plasiranog tima u ligi, izgubili su 3-0 i sreca nisu se odvojili, tako da je sve jos otvoreno. Sutra igramo protiv 3.plasiranog na tablici kojeg docekujemo u losoj atmosferi, nadamo se da cemo sutra odigrati napokon jednu pravu utakmicu.

Cat Harrison likes this.

3. #243
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Jucer smo zazivali veliku utakmicu i ona se danas dogodila, treceplasirani je ispracen sa cak 6 golova u svojoj mrezi.
    No ni nas konkurent za naslov Anyur je odigrao veliku utakmicu i vrlo neugodnog protivnika pobijedio 5-1.

Sutra igramo jednu jako tesko utakmicu, gostujemo protiv Uskoka koji je jako dobra momcad, pobjeda nam je neophodna jer Anyur ima nesto laksu utakmicu, a onda sljedece kolo mi igramo najlaksu utakmicu u ligi, pa tko zna, mozda Anyur kiksa i mi preuzmemo prvu poziciju. Uglavnom ovo ce biti neizvjesno do zadnjega kola, no nista nas ne cudi, prosle sezone smo naslov osvojili u zadnjem kolu (mada tijekom sezone osim prvih par kola uopce niso bili prvi) i to sa bodom razlike i jednim golom, da je slucajno protivnik zabio jos jedan, igrala bi se jos jedna utakmica.

2,091
    Šta reci a ne poludit..stvarno cuudni rezultati. Anyur je izgubio 4-3 i imali smo savrsenu priliku da opet odemo na prvo mjesto. Poveli smo 2-0 pa je Uskok izjednacio, onda dajemo jos 2 gola i cinilo se da je sve gotovo, ali ne..u 74. i 77. minuti primamo dva gola, i imamo srecu da nismo jos koji primili..tako da je zavrsilo 4-4..

Smanjili smo zaostatak na jedan bod..

Sutra smo trebali imati laganu utakmicu, ali nista od toga, protivnik je bas sad odlucio da od ilegalne stavi legalnu formaciju, tako da nas ceka tezak posao, a Anyur igra sa zadnjim na tablici..

6. #246
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Polako ali sigurno se udaljamo od naslova, domaci poraz protiv ekipe protiv smo koje smo vec upisali 3 boda mogao bi nas skupo kostati..

Sad je Anyur pobjegao na 4 boda...

4 je kola do kraja, svasta je jos tu moguce ali mi jednostavno moramo biti pravi, inace pisi propalo, vec sutra imamo strasno neugodno gostovanje protiv tima kojeg nismo ni kuci dobili, a Anyur igra sa pretposljednim timom u ligi..ako kiksamo, mozemo reci da je gotovo sve..ovako, jos ima nade, predzadnje kolo igramo sa Anyurom i svasta ce tu jos biti

7. #247
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Ludilo se nastavlja

Mi samo remi danas, a Anyur je izgubio kod kuce od pretposljednjeg i sad imaju 3 boda prednosti..

8. #248
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Na tezak nacin danas ostvarena pobjeda od 2-1. U 70.min kad su izjednacili htjeli smo nest razbiti, ali vec u sljedecem napadu dajemo pogodak i tako je ostalo do kraja.

Nas glavni konkurent je remizirao, mogao je i izgubiti ali eto..dobro je i ovako

Sada je samo bod razlike..

A sutra je mozda i dan odluke..u 15.13h igramo sa Anyurom, ako izgubimo gotovo je sve i zato vas molim tko bude mogao neka dodje da nas podrzi.

Bilo bi lijepo da osvojimo ovaj naslov, jer sljedece sezone sigurno necemo..naime necemo nikoga dovoditi, ostat cemo sa istom momcadi a kako nam tesko ide ove sezone, bit cemo sretni da udjemo u Ligu prvaka.
    sanhO likes this.

9. #249
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Danas je igran veliki derbi sa FC Aynur koji ce mozda rijesiti prvaka. Problemi su poceli jos 10.min prije pocetka utakmice jer nas je stalno izbacivalo iz igre, bar 10 puta...utakmica je pocela a mi jos uvijek nismo mogli kontrolirati utakmicu. Aynur je poveo vec u 3.minuti i nije nam se dobro pisalo. Tek negdje krajem poluvremena uspijevamo normalno pratiti utakmicu.

Mi smo imali posjed a oni prilike, prava je sreca da nismo jos koji gol primili. Mijenjam formaciju iz 451v u 3142 i kasnije na 3412, pocinje to liciti na nesto i napokon pocinjemo stvarati prilike. Imali smo zbilja odlicne prilike ali lopta nikako nije htjela u gol, iskreno ova utakmica je licila na tipicnu radnom utakmicu gdje nista nece u mrezu da udje. Mislili smo to je to, gotovo je prvenstvo...a onda se ukazao Abdel Salam i na asistenciju Pinta izjednacavamo u 83.minuti. I sa bodom smo bili presretni jer barem nije gotovo do sutra, a onda..89.minuta i postizemo pogodak za pobjedu u zadnjem napadu, zabija Granados, ovaj put je random zeznio protivnika, mogu misliti kako mu je bilo.

Sada smo mi prvi sa dva boda prednosti.

Sutra u 21.05 (promijenili smo vrijeme) igramo sa zadnjim klubom na tablici, zbog puno bolje gol razlike dovoljan nam je i bod..
    Medjutim, i taj zadnji je skupio 20 bodova, remizirao sa Aynurom, to je jedna jako dobra ekipa i poraz protiv njih ne bi bio uopce cudan, jer takva je liga..

Tesko gostovanje protiv Roma FC ima i Aynur, uglavnom do sutra to nece biti gotovo..pa eto tko moze neka u 21.05 pomogne da dodjemo do naslova.

Nakon naslova prosle sezone kakav ni Hitchcock ne bi rezirao, ceka nas novi nastavak Hitchcockova serijala
    Nama rijetko kad ide lagano u ligi, uvijek moraju biti neke drame, gotovo pa po pravilu..

Naravno da se zahvalim i mojim divnim navijacima koji su nas vodili do pobjede.

Last edited by Aleksandar Ilok; 03-06-2015 at 07:32 PM.

10. #250
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Rezime sezone

Pobjednici 22 sezone

Odigrana je utakmica zadnjeg kola Prvenstva.

No i prije zadnjeg kola smo obezbijedili naslov jer je FC Aynur izgubio svoju utakmicu.
    Bila je ovo strasno teska sezona, sve jaki timovi a bome bilo je i ludih i neocekvanih rezultata, ipak 4 titula za redom je nasa.

U Ligi prvaka nazalost nismo prosli dalje od osmine finala.

I u kupu smo rano ispali i to vec u 2. rundi.