Page 24 of 39 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 387
Like Tree192Likes

Thread: NK Dunav Ilok ( Ex Slobodni Net)

  1. #231
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi prvaka kojom smo prosli dalje.





    A u ligi veoma velika pobjeda i to u gostima protiv jakog tima iz samog vrha koji je jaci od nas po Q.



    Ne znam zasto, ali zadnje dvije utakmice protivnik je odlucio igrati sa nelegalnom formacijom, nejasno zasto posto mu je dobro islo i bio je u samome vrhu, ali dobro nam je doslo kako bi jos vise odmakli u gol razlici.



    A posto je do danas prvi Anyur kiksao i odigrao samo remi protiv zadnjeg (remi sam po sebi protiv zadjeg nije nista cudno, jer je i taj zadnji veoma jak tim, ali netko mora biti i zadnji..) tako smo mi preuzeli prvo mjesto.

    t11_fan and AC Milan 21 like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #232
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nismo se dugo zadrzali na vrhu, nismo mogli ispratiti utakmicu pa smo remizirali protiv kluba sa dna ljestvice.





    Sutra tocno u 14h igramo zadnje kolo lige prvaka, prvi ne mozemo biti ali zelimo pobjedu, stoga tko god moze neka dodje da da podrsku.
    Sezona 27, Level 27


  3. #233
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sto se tice Lige, ponovno smo se vratili na prvo mjesto posto je Anyur danas izgubio pa sad imamo bod viska jer mi smo tesko ali zasluzeno danas slavili.





    A u Ligi prvaka poraz..protivnik je jednostavno bolji..mozda se nadjemo u finalu opet..





    Nazalost nije nam se ostvarila zelja da u osmini finala igramo sa protivnikom koji nas je prije par sezona sprijecio da osvojimo trostruku krunu..ako bog da srest cemo se u daljnoj fazi natjecanja...
    Sezona 27, Level 27


  4. #234
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Kakva utakmica, igrali smo sa drugoplasiranim na tablici, vodstva su se stalno izmjenjivala a na kraju ipak mislim da mi mozemo vise zaliti jer je zavrsilo 3-3..zadrzali smo se na prvom mjestu, ali steta sto nismo pobijedili i pobjegli na 4 boda razlike..



    Sezona 27, Level 27


  5. #235
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    U posljednje vrijeme nabavljeni su neki dresovi i grbovi, dio cemo sigurno nositi, a dio je za nasu kolekciju.







    Sezona 27, Level 27


  6. #236
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nk Dunav Ilok - pobjednici polusezone 22.level

    Danas smo igrali protiv posljednjeg na tablici, to je tim koji u prvih 11 ima vise skauta od mene a tek je nesto mali po Q slabiji od mene. U kakvoj sam ligi pokazuje bas taj klub, dakle ovo je posljednji tim u ligi sa samo 9 bodova.



    Ostvarili smo veoma uvjerljivu pobjedu u gostima.



    Nas najveci konkurent je odigrao jednu ludu utakmicu, sve do 81.min bilo je 4-4 ali onda zabija dva gola i pobjedjuje 6-4.



    Tako da je i dalje razmak samo jedan bod sto znaci da ce biti makljaze do kraja..



    A u Ligi prvaka smo dozivjeli neugodno iznenadjenje i domaci poraz od tima koji je dosta slabiji od nas.





    Nadam se da cemo u uzvratu uspjeti da stignemo prednost mada ce biti jako tesko, no vracali smo se mi i iz gorih situacija..
    Sezona 27, Level 27


  7. #237
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Veoma tesko izborena pobjeda, ali tri boda su tu, i ne samo to, napokon smo se malo odvojili, Anyur je danas kiksao i eto nas na 4 boda razlike..



    Sezona 27, Level 27


  8. #238
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Odvratan dan danas...

    Neocekivani i nejasni poraz danas na domacem terenu, izgubili smo 3-1 a gubili smo cak 3-0 pa smo samo ublazili poraz.



    Sad smo opet samo bod ispred najveceg konkurenta.



    A u Ligi prvaka nismo uspjeli, nakon sto smo prvu izgubli 2-0, i u uzvratu smo izgubili 2-1

    Sezona 27, Level 27


  9. #239
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda danas..



    Stanje na tablici nepromjenjeno

    Sezona 27, Level 27


  10. #240
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Vrlo vazna pobjeda u gostima protiv jakog protivnika.



    Nas pratitelj je imao tesku utakmicu danas u gostima, u zavrsnici susreta zabio je 2.gola i pobijedili su 3-2 tako da se mrtva trka nastavlja i dalje..

    Sezona 27, Level 27


Page 24 of 39 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast