Page 14 of 39 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 387
Like Tree192Likes

Thread: NK Dunav Ilok ( Ex Slobodni Net)

  1. #131
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Немањићи ФК View Post
    Uuuuu... Prilicno zavidnu kolekciju imas i ti. Svaka cast! Kida ovaj poslednj dres. On, garniture Argentine i Grcke, kao i grb koji si koristio 11. sezone (on posebno) su moji "favoriti". Mada su i ostali odlicni, da me ne shvatis pogresno. Jedva cekam 9-ti, da legne plata, pa da i ja krenem malo u soping avanturu.
    Takodje, sam zadivljen i tvojom karijerom menadzerstva. Svaka cast! Samo jel stvarno toliko nerealno osvojiti taj kup? Najiskrenije ti zelim da taj jedini trofej koji ti fali u vetrinama osvojis vec sledece sezone.
    PS. Ako nije neka tajna, na kom serveru igras?
    Ziv bio!
    Nisam jos koristio od Argentine, nju cu vjerovatno za 2 sezone, no znam na sta mislis, na onu garnituru sto podsjeca ne njihove dresove.

    Igram na Balkanskom serveru, ako i ti igras dodat cemo se pa viditi mozemo li pratiti tekme
    Sezona 27, Level 27


  2. #132
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    OK, ja ne mogu da vjerujem, sta da kazem sad nakon ovog nego da se prvo dobro nasmijem..cek sad cu..HHAHAHAHAHAHAHHAH

    Dakle neki dan sam igrao Ligu prvaka, domacu utakmicu..i izgubio sa 5-1, time da sam 4 gola primio sa igracem vise. Za danasnju uzvratnu utakmicu sam postavio taktiku, sve u napad, bez bonusa, reko ajde da se barem dostojno oprostim i nesto zaradim, nisam bio ni aktivan jer je subota kad volim duze spavati..i imam sta vidjeti kad sam dosao..pobijedio sam 5-1 prosao dalje na penale..

    Ovo je nas najveci preokret u povijesti

    Briljirao je Patkovic, bas u pravome trenutku jer vec neko vrijeme opada u formi no danas je zabio dva gola iz igre i jedan iz penala.




    Sezona 27, Level 27


  3. #133
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Odigran je derbi u ligi protiv najkvalitetnijeg tima i ostvarena je minimalna pobjeda s kojom smo povecali prednost na 6 bodova. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je a tko drugi nego Hasanpour.





    Lijepa prednost, no nije to gotovo..imamo teske meceve, vec sutra nas ceka jedan tezak, a treba odigrati i protiv 3. a i 4. na tablici koji nas je vec dobio na nasem terenu.



    Hvala navijacima na velikoj podrsci




    Sezona 27, Level 27


  4. #134
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    U prvoj polufinalnoj utakmici lige prvaka, dozivjeli smo debakl i poraz od 4-1 cime smo vjerovatno zavrsili ovosezonsko ucesce u ligi prvaka. Mogli smo i gore da prodjemo pa je prava sreca da smo zabili barem taj jedan, gol nade, mada je to vise pocasni pogodak..tesko da cemo se vratiti kao u proslom kolu kad smo nadoknadili poraz od 5-1 i prosli dalje, jer protivnik je kvalitetan i jak i nece si tako nesto dozvoliti.





    Posebno nam je zao nasih divnih navijaca, koji su se u pola dva ujutro okupili u dosta velikom broju ne bi li nam pomogli, no nije nam ni to pomoglo, a njima jedno veliko hvala.





    Ne smijemo sad ocajavati, u prvenstvu ima jos 5 kola do kraja a mi igramo jos 3 veoma teska meca od kojeg je prvi vec danas gdje docekujemo 3. na ljestivici , pa kako ne bi ugrozili prvenstvo, vazno je da danas odigramo jedan dobar mec i pobijedimo za sto mirniju zavrsnicu.
    Sezona 27, Level 27


  5. #135
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Rezime Sezone 14 - NK Dunav Ilok

    Tim na pocetku sezone



    Tim na kraju sezone





    Statistika sezone





    Medju prvih pet imamo najboljeg strijelca i najboljeg asistenta, naravno tko drugi nego ove sezone briljantni Mehdi Hasanpour





    Prvenstvo





    I peta titula za redom u ligi je tu. Nije bilo lagano, no ipak smo se na kraju pokazali kao najbolji i zasluzeno osvojili prvo mjesto.

    Liga prvaka














    Osvojili smo 3.mjesto i sa njim smo i vise nego zadovoljni, ovosezonska liga prvaka nam je koristila da zaradimo novac i da igraju igraci koji inace manje igraju, i tako je i bilo u grupi, kasnije smo igrali sa najjacim sastavom no protiv ovosezonskog pobjednika nismo mogli.

    Lijepu svotu novaca smo zaradili i izvukli se iz financijskih problema, a eto osvojili smo i trofej.

    Utakmica koju cemo zauvijek pamtiti je ona protiv fk bombarder u cetvrtfinalu. Prosto nevjerovatno zvuci da smo prvu utakmicu kod kuce, sa igracem vise..izgubili sa velikih 5-1..u uzvratu smo slavili istim rezultatom i na penale prosli dalje, bio je ovo najveci preokret u povijesti nasega kluba.


    Kup




    Ispali vec u kvalifikacijama..FC ATTIKA je jednostavno bila puno bolja i igrala sa formacijom protiv koje mi nismo imali lijeka, zasluzeni prolazak dalje a mi se nadamo nekom boljem rezultatu u sljedecoj sezoni.
    Last edited by Aleksandar Ilok; 07-27-2014 at 07:55 PM.
    Sezona 27, Level 27


  6. #136
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    Ove sezone nastupamo u sljedecoj garnituri



    Odlucili smo da ove sezone ne igramo u sluzbenim dresovima reprezentacije..bice prilike i za to, jako nam se svidja ova garnitura malo starijih dresova.

    Sve ostalo cemo naknadno ubaciti kako budemo imali vremena sa kojim smo jako lose..stoga i preuranjena tema.

    Tijek sezone - http://forum.topeleven.com/top-eleve...vam-ide-4.html
    Last edited by Aleksandar Ilok; 07-27-2014 at 08:23 PM.
    Sezona 27, Level 27


  7. #137
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ovo je trenutni tim, nazalost nismo uspjeli nabaviti kvalitetnijeg AMR MR.



    U Ligi prvaka smo stopostotni



    a u kupu smo u 2 kolu nazalost ispali protiv starih rivala, nakon dobrih 1-1 u gostima, kod kuce nismo bili aktivni i zavrsilo je 2-2 i nesretno smo ispali.



    U ligi nije bajno, no dizemo se



    Nazalost nemamo vremena zbog posla da budemo aktivniji
    koma ludi likes this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #138
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Stigli novi dresovi i grbovi u nasu kolekciju









    Sezona 27, Level 27


  9. #139
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Evo i mene da napisem sta se napravilo u polusezoni, zbog obaveza ne stignem da svaki dan pisem rezultate.

    NK Dunav Ilok - pobjednici jesenskog dijela prvenstva

    Nakon pravog kaosa na pocetku prvenstva, neocekivanih poraza i remija, uigravanja, stvari su napokon sjele na svoje mjesto i nizom dobrih rezultata osvojili smo prvo mjesto.



    Momcad sada izgleda ovako, fali nam jos kvalitetan AMR MR 94 pa ako netko ima neka se javi




    U ligi prvaka smo zavrsili prvi u skupini, sa 5 pobjeda i porazom



    A odlicnu utakmicu smo odigrali u prvoj utakmici osmine finala u gostima gdje smo rijesili sve dvojbe i visokom pobjedom od 5-0 plasirali se dalje.



    A kup je ponovno posebno bolna prica. Nakon rekordne pobjede u 2 utakmice od 21-0, sljedece kolo igrali smo protiv velikog rivala i dobro nam poznatog kluba, Borca. Prvu smo igrali u gostima i odigrali fantasticnih 1-1 a zbog spleta losih okolnosti, u revansu smo odigrali 2-2 i ispali zbog gola u gostima. Nazalost imali smo dogovor sa prijateljem da ce pratiti tu utakmicu posto ja sa posla nisam mogao, no njega je nesto sprijecilo tako da nismo mogli utjecati na utakmicu, a siguran sam da bi prosli dalje samo da sam mogao biti online.




    Jos zelim da se zahvalim svima koji povremeno dodjete da navijate za mene, navijam i ja kad god mogu da stignem.
    Sezona 27, Level 27


  10. #140
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Kad je najteze, mi smo najjaci

    Nakon silnih remija u derbijima sinoc smo dozivjeli neugodni poraz koji nas je bacio na 3 mjesto na ljestvici, lopta nikako nije htjela da udje u gol



    Da stvar bude gora, vec danas je trebalo igrati sa nakon jucerasnjih rezultata, prvog tima na ljestvici. Remijem bi pali na 5 mjesto, porazom pali na 6-to s time da bi nam 7. bio udaljen samo jedan bod. Eh, od zelje za naslov do borbe za prolazak levela...

    Ali danas smo odigrali jednu velicanstvenu utakmicu i pobijedili sa cak 6-0 i time se opet popeli na prvo mjesto i dijelimo isti broj bodova sa ovima koje smo danas razvalili. Bit ce ovo veoma jedna napeta zavrsnica do samoga kraja.

    Vazno je napomenuti da smo polufinale lige prvaka i sve ostale rezultate ostvarili bez da smo dali ijedan bonus, imali smo financijskih poteskoca, danas smo prvi put stavili max. bonuse i isplatilo se, i do kraja cemo prvenstva igrati sa bonusima, je da dosta gubimo novaca, ali isplatit ce se ako osvojimo i 6 naslov u nizu



    Sezona 27, Level 27


Page 14 of 39 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast