Iako je politika kluba dovoditi mlade, nismo u situaciji da biramo pa eto novo pojacanje za 4 tokena

Ilok
    2,091
    Za pocetak da vas sve pozovem na malo slavlje... povodom izgradnje novog stadiona

A sad o ligi..da li sam zadovoljan ili nisam? Sta to tocno znaci? Normalno da volim osvajati trofeje, tko ne voli, dakle da sam dobio neku laganu ligu svakako bi bio zadovoljan jer bi trofej bio na vidiku kao kod NTNK recimo.. ali ako sam prosle sezone dobio tesku ligu, ove sezone sam dobio ultra giga mega tesku ligu

Da, nisam micao prijatelje jer nisam htjeo, mozda to nije pametno jer mi tim nije bas kao prethodnih sezona jak, ali bit ce jako jako zanimljivo. Ima dvije zanimljivosti, svi protivnici su mi prijatelji a dobio sam u ligi i protivnika koji mi je neki dan uzeo igraca za 47 tokena, tu pricu znate vecina Tu je i ultra jaka Atlanta koja se prosle sezone nije proslavila bas ali vjerujem da ce se ove sezone oporaviti i svakako su prvi kandidat za naslov.

Tu je i Chelsea sa kojim smo se prosle sezone borili do zadnjeg kola za naslov, a tu je i vrlo neugodna Diana koja je bila treca u ligi, tu su od prosle sezone i Pajseri koji su dosta jaka ekipa i nije ih lako dobiti, tu je i jedan Barba koji me prije dvije sezone izbacio iz cetvrtfinala lige prvaka a tu je i jako jak tim Borac koji me prije dvije sezone pobijedio u finalu lige prvaka.. i ostali jaki klubovi i aktivni menadjeri. Mama mia ne pise mi se dobro haha

Ako sam prosle sezone rekao da imam nikad jacu ligu..prevario sam se, ovo mi je nikad jaca liga i tesko je pricati o ambicijama..onako na prvu, prva 4 mjesta i plasman u ligu prvaka zvuci jako dobro..no to sam rekao i prosle sezone pa sam je osvojio, no imao sam puno jaci tim i cak 9 skauta a ove sezone cu biti sretan ako ih budem imao 2,3...

U kupu sam dobio prolaznog protivnika

Last edited by Aleksandar Ilok; 05-03-2014 at 02:53 PM.

2,091
    Ova utakmica od jucer zasluzuje da bude ovdje jer se radi o nasim starim rivalima.

Dakle upisana je nova pobjeda u ligi na gostovanju protiv starih rivala, zlata vrijedna pobjeda jer sutra igramo protiv drugoplasiranog i protiv uvjerljivo najjaceg tima u ligi paje bodovni razmak i dalje 4 boda sto znaci da u slucaju poraza i dalje cemo biti na prvom mjestu (mada o porazu ne razmisljamo )

Krenuli smo sa formacijom 4-4-2

No nije pocelo dobro, nakon pocetnog ispitivanja snaga i vecinom borbe na sredini terena, domacin prvi dolazi do vodstva u 25. minuti. Pred kraj poluvremena mijenjamo malo taktiku pa ML i MR guramo naprijed na pozicije AML i AMR no do poluvremena se rezultat nije mijenjao.

Promijenili smo taktiku te umjesto jednog napadaca stavljamo DMC i igramo u 4-5-1 V style.
    Cim se krenilo sa centra, nas napadac Pesic radi pravi slalom prema protivnickom golu, u trku je prosao cijelu obranu Diane i donosi nam u 46. minuti izjednacenje.

Taktika ostaje ista no u 58. mijenjamo jednog MC a u 77. minuti radimo pokazalo se kljucnu izmjenu i promjenu taktike. Upravo mijenjamo tog DMC za jednog AMC koji je rezerva i koji bas ne pokazuje dobre partije no zbog ozljeda nekih igraca nismo imali izbora, dakle igramo veoma ofanzivno, totalno napadacki i upravo taj igrac, AMC Ruiz u 83. minuti rjesava mec predivnim pogotkom sa 25.metara.

I dalje smo 100% u ligi sto se ni u snu nismo nadali.

Kao sto vec rekoh, veoma vazna pobjeda jer sutra igramo derbi svih derbija, protiv starih rivala ATLANTE ujedno i najkvalitetnijeg tima liga, za skoro 4 ocjene je jaci od mene i bit ce jako jako tesko, bio bi iskreno zadovoljan i bodom.

Dakle ako izgubimo priblizit ce nam se na bodd zaostatka..a to nije dobro, no pobjedom cemo pobjeci na velikih 7 bodova prednosti stoga je sutrasnja utakmica od velikog znacaja i trebat cu potporu svih mogucih navijaca

9. #39
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Pisao sam veliki izvjestaj, najveci do sad.. no progutalo mi post i evo sad kratki pregled

Velika pobjeda u ligi danas, i to nakon sto smo imali 1-0 u 17.minuti ostajemo bez igraca manje ali nas golman brani penal. No iskreno mislio sam da ce nas pojesti a mi u 38. povecavamo prednost a u 55. dajemo jos jedan gol i rjesavamo mec. Protivnik je dosta jaci od mene kao sto ste mogli vidjeti, prosto nevjerovatno kako smo uspjeli i to sa igracem manje.

U ligi i dalje 100 postotni

Hvala mojim vjernim navijacima

A onda ogromno razocarenje u kupu...u gostima sam izvukao 1-1 i ovo je trebalo biti rutinski prolaz..jaci sam, imao sam navijace, on je neaktivan..ali zavrsilo je 2-2 i ispao sam, hebeno prokletstvo kupa se nastavlja..

Ali bilo je i tu mnogo drame, gubio sam 2-0 na poluvremenu a u drugom dijelu zabijam drugi gol i nada je zivjela do samoga kraja no nismo zabili gol..

Jako smo razocarani ovim ispadanjem, nadam se da to nece utjecati na moral nasih igraca, mada ovo ispadanje stvarno boli, ne sjecam se kad smo ovako dobro igrali, htjeli smo proci batrem 4 runde i ostvariti najbolji rezultat ikad u kupu no eto...ne znam sta reci

NTNK likes this.

10. #40
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Prvo smo ujutro igrali zadnje kolo Lige Prvaka i oderali smo protivnika sa 7-0, bio je to malo tezi trening.

No ipak smo zavrsili na drugome mjestu, jer je Crvena Zvezda slavila u gostima 0-1 i zbog bolje gol razlike je prva.

No prvi na ljestvici sa kojom se krizamo je neznatno jaci od drugog, a oba su, barem po ocjenama, dosta slabiji od mene. Dakle moj sljedeci suparnik je..

I ako se cika server ne umijesa, logicno da ocekujem prolaz.

A druga utakmica, ona u ligi..e to je vec bio ozbiljan posao, protivnik nam je bio Chelsea, klub sa kojim smo prosle sezone vodili bitku za naslov do zadnjega kola i klub koji je po nesto barem sto se q tice, kvalitetniji od nas, iako bas to i ne pokazuje ove sezone u ligi.

No uspjeli smo ipak da pobijedimo u gostima i to 1-2 i to je jedna veoma vazna pobjeda, ne dozvoljavamo drugom da se priblizi na vise od 5 bodova razlike.