Page 3 of 39 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 387
Like Tree192Likes

Thread: NK Dunav Ilok ( Ex Slobodni Net)

  1. #21
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ponovno je nagradna igra bila sretna za mene

    Hvala NTNK

    Sezona 27, Level 27


  2. #22
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Jos jedan dres kojeg nam je obezbijedila nasa filijala

    Sezona 27, Level 27


  3. #23
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091










    Sezona 27, Level 27


  4. #24
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Prodan jedan igrac



    Sezona 27, Level 27


  5. #25
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    I pretposljednja utakmica u ligi je rijesena, na gostovanju protiv trece plasiranog. No da sve ne bude bajno pobrinuo se Chelsea koji je pobijedio jakog suparnika (ocekivao sam da ce kiksnuti) i jos uvijek to nije gotovo..

    Dva igraca su mi dobila crveni karton a jedan se ozlijedio(Srecom imam bustere) i igram domacu utakmicu protiv kluba koji me prosle sezone masakrirao kod kuce i koji je trenutno u velikoj formi a Chelsea igra u gostima protiv Lipovace koji bas i nisu u nekoj formi..dakle treba mi barem bod za naslov, gol razlika je +4 na mojoj strani pa bi i to moglo puno znaciti..uglavnom sutra je odluka.











    Sezona 27, Level 27


  6. #26
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Novi dres u kolekciji

    Sezona 27, Level 27


  7. #27
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    TIM NA POCETKU SEZONE


    TIM NA KRAJU SEZONE






    Do pocetka sezone smo imali jednog skauta a do polusezone smo i ostale istrenirali, ukupno 9 skauta u timu. Pred kraj sezone smo prodali neke igrace koji vise nece dobiti priliku u nasem klubu.

    U prvih pet strijelaca lige, imamo dva igraca, Djukanovic je na drugom mjestu a Pesic na cetvrtom



    Takodjer Pesic je bio jedan od najboljih asistenata



    Rezime sezone

    KUP

    Da krenemo od manje dobrih stvari. Klubu kao sto je nas se ne smije dogoditi da vec u pretkolu ispadnemo, no nama se eto dogodilo. Sto je najgore, u gostima smo sa starom ekipom izvuli 0-0 a sa skroz izmjenjenom ekipom sto kod kuce kiksali, primili taj nesretan gol i ispali na kraju.



    LIGA PRVAKA

    Nakon dugo vremena smo bili prvi u grupi, no u osmini finala je dojam da smo prelako ispali, protivnik je igrao jako dobro i nismo se proslavili bas.





    PRVENSTVO

    Zbog prvenstva su patila ostala natjecanja, sve smo ove sezone podredili prvenstvu jer smo igrali sa mnogim starim aktivnim rivalima i jos nekim jakim klubovima, ukratko bila je ovo najjaca liga do sad koju smo igrali. A bome bila je i uzbudljiva...jako puno velikih derbija smo igrali i sve velike derbije kod kuce smo pobijedili uz pomoc nasih vjernih i brojnih navijaca.

    Apsurd je taj da sam u cijeloj sezoni bio na prvom mjestu, osim jedno kolo kad smo bili drugi, a evo do zadnjeg kola nismo bili sigurni hocemo li osvojiti ligu, da sam izgubio recimo sa dva razlike, naslov ne bi bio moj.



    Mnogo zivaca, vremena i truda je utroseno u ovu sezonu i bez lazne skromnosti mogu da kazem..zasluzili smo ovo



    AMBICIJE ZA SLJEDECU SEZONU..

    Tesko je rec..sponzori nam vise nisu jaki kao nekad, nema se mnogo tokena..moguce je da cemo sa istim kadrom pokusati nesto u sezoni 11, mozda dovedemo par pojacanja..za sada se jos nista ne zna


    Last edited by Aleksandar Ilok; 04-05-2014 at 11:28 PM.
    Sezona 27, Level 27


  8. #28
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Bili smo malo u sopingu da proslavimo naslov prvaka u ligi

    Last edited by Aleksandar Ilok; 04-05-2014 at 11:27 PM.
    Sezona 27, Level 27


  9. #29
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    Ove sezone nastupamo u ovoj garnituri



    Trenutni tim



    Za razliku od proslih sezona..skromno...nemam zamjenu ni za ST ni za DC...osim sto su nam financijski izvori ove sezone jako losi, dogodila nam se i jedna nesmotrenost i sad smo u losoj situaciji, no o tome kasnije malo..

    Nadamo se da ce nam uletiti barem nekakva financijska inekcija jer ovako cemo tesko nesto uraditi ove sezone..

    Dovedeni igraci



    Doveden za samo 2 tokena...no prilikom pokusaja dovodjenja sljedeceg igraca..totalna katastrofa..izgubili smo sve tokene sto smo imali....ovo je velika greska vodstva NK Dunava, nadamo se da ce se iz ovoga nesto nauciti..



    Prodani igraci
















    Da smo znali sta nas ceka, vjerovatno bi ostavili neke od ovih igraca..

    Sad je tesko pisati i o ambicijama...ako ne uleti nesto, jako tesko cemo napraviti nesto sa ovim timom

    Tijek sezone mozete pratiti ovdje http://forum.topeleven.com/top-eleve...tml#post234246
    Last edited by Aleksandar Ilok; 04-12-2014 at 03:08 PM.
    Sezona 27, Level 27


  10. #30
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Napred Dunav ale
    Aleksandar Ilok likes this.

Page 3 of 39 FirstFirst 1234513 ... LastLast