i dalje sigurno koracam ka premijernom naslovu sa novim klubom u prvoj cjeloj sezoni

VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Jos prekjucer sam imao sedam bodova prednosti nad drugim, pa jucerasnjim remijem ta razlika se spustila na 5 boda. Danas smo igrali sa nasim starim rivalima koji su nam cesto znali zagorcati zivot, u slucaju remija ili poraza ne bi bilo dobro, jer sutra igramo sa najjacim timom lige i u slucaju poraza izgubili bi prvo mjesto. Zato je danas bila iznimno vazna utakmica protiv Diana FC.

Poveli smo u 18.minuti i da ja sad ne duzim, do samoga kraja smo strahovali jer je protivnik odlicno igrao i imao nekoliko velikih prilika za pogodak.

No kao i jucer u kupu, opet Ceran udarcem iz daljine rjesava pitanje pobjednika i tako smo ostvarili veoma vaznu pobjedu, te je ratzmak i dalje 5 bodova pa u slucaju sutrasnjeg poraza i dalje cemo biti prvi i sve imati u svojim rukama...

Sutrasnji protivnik...

Navijaci

Molim sve koji mogu, da sutra dodju na utakmicu sezone, veliki tj najveci derbi u nasoj ligi a i sire.

Vedran Staklenac likes this.
    Sezona 27, Level 27

4. #54
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Zahvaljujuci NTNK imamo novi dres u kolekciji...uprava NK Dunav Ilok se zahvaljuje i zeli sto prije da uzrati uslugu..

5. #55
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Nov 2012
    Beograd, Serbia
    4,810
    Nek sreca prati slavni klub NK Dunav Ilok,a za sve ostalo tu smo svi mi...
    Uzivaj...
    Aleksandar Ilok likes this.

6. #56
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Da li smo stavili vec jednu ruku na pehar..izgleda da jesmo, no opreza nikad dosta..

Dakle u velikom derbiju, velika pobjeda..pobjeda od 2-1 koja nas je sasvim priblizila novome naslovu. 8 bodova prednosti 5 kola prije kraja..nadam se da ce biti dovoljno za obranu naslova.

Krenuli smo 4-5-1v style, dakle nismo srljali i igrali skroz ofenzivno nego smo cekali svoju priliku u docekali je u 5.minuti kada na asistenciju Knezevica, Pesic pogadja za 1-0. No samo 5 minuta kasnije izjednacenje.

Igrali smo dobro pa nista u poluvremenu nisam mijenjao, i vec u 46.minuti ponovno je asistent Knezevic a gol za konacni rezultat postize Ceran, igrac koji je u strasnoj formi i koji u zadnje vrijeme rjesava gotovo svaki uzbudljivi mec.

Sponzor je odlucio da nagradi jednoga od vjernih navijaca i to u nagradama u iznosu od 30 tokena, i ispalo je tako da je u konacnom zbiru golova pobjedu odnio clan ovoga foruma Vedran Staklenac, koji je pogodio ne samo tko ce pobijediti i konacan rezultat, nego i sve strijelce na utakmici. Cestitamo sretnom dobitniku.

Procula se vijest da su navijaci Macve zaustavljeni od strane policije radi izazivanja nereda, kradja u shopovima i benzinskim crpkama itd.. bili su pijani a neki i pod utjecajem raznih stimulansa pa ih policija nije pustila na mec

Nadamo se da ce stici barem vecereas u 20.45 kad igramo prvu utakmicu lige prvaka

Jos jednom zahvaljujem svim navijacima koji su pohodili ovaj veliki derbi i uvelicali utakmicu svojim prisustvom

7. #57
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Novi grb u kolekciji, zahvaljujuci jednom prijatelju naseg kluba..

8. #58
    Nov 2012
    213
    naravno uz dobitak u nagradnoj igri koja je u vrijednosti 30 tokena...trebalo je pogodit rezultat i strijelce,sto je naravno meni poslo za rukom

9. #59
    Nov 2012
    213

glatka pobjeda uz hat-trick Mandzukića
    protivnik za sutra

njegova formacija,u prvoj utakmici na domacem terenu sam ga glatko svladao,tako da nece bit problema ni sutra