Results 1 to 4 of 4
Like Tree5Likes
  • 1 Post By Урош Уки Миленковић
  • 2 Post By Урош Уки Миленковић
  • 2 Post By Урош Уки Миленковић

Thread: Omega FC

  1. #1
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169

    Omega FC

    Vec neko vreme sam na forumu i odlucih da predstavim moj tim:

    Nas tim dolazi iz Leskovca nevelikog grada na jugu Srbije. Vlasnik kluba je ove sezone zavrsio osnovnu skolu, i u srednju skolu ce ici u Beogradu, ali ce ipak sediste kluba, a i menadzerovo srce ostati u Leskovcu. Datum osnivanja je 6.5.2014. i nadamo se da ce mnogo godina proteci u osvajanjima, teskim utakmicama, ali i onim lakim, velikim goleadama i prolaza "za dlaku". Nasi navijaci su D'Sharks. Garnitura nije velicanstvena, koristimo grb i dresove u zeleno-crnim bojama.



    Trofeji koje smo do sada osvojili:



    I drzave koje smo posetili:



    Najveca pobeda do sada je 13:0.



    Najveci poraz koji smo doziveli je 2:0 u pretkolu Kupa, jer smo igrali pred nasim gledaocima, takodje smo pratili mec, a protivnik nije, i u gostima smo odigrali 1:1 sa istom formacijom i mene i protivnika.

    Najbolji igraci koje smo do sada imali su:
    -Numan Guner
    -Arie van der Doelen
    -Tiago Castro
    -Miroljub Jovanovic
    -Mathis Samba-Bandza
    -Gaspare Ramalho

    Igramo postavu 4-1-4-1, i ne prilagodjavamo se protivniku:



    Stadion, koji se zove Pasuljanske livade za sada izgleda ovako, i ima kapacitet od 7000 mesta.



    I za kraj statistika naseg kluba:



    Na kraju svake sezone radicu edit, nadam se da sam dobro predstavio moj tim
    Last edited by Урош Уки Миленковић; 08-23-2014 at 10:41 PM.
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  2. #2
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Evo, i 3. sezona je zavrsena, uz osvajanje pehara LS, i tanjira koji ide 2-lasiranom iz Lige.

    Liga:

    Cela sezona isla je glatko, pobedjivali smo ogromnim razlikama, osim 3 utakmice koje su i odlucile to nase 2. mesto. Prva je protiv najboljeg iz Lige, gde smo odigrali nereseno, ali se nismo mnogo brinuli, ali ono sto je neverovatno je da smo protiv ukupno 5. sastava, u sledecoj utakmici izgubili prvi i jedini put u Ligi, ali taj poraz se pokazao kao dovoljan za to 2. mesto. Treca utakmica je ponovo protiv prvog, u kojoj smo poveli, ali odigrali nereseno na kraju,dok lopta nije htela u mrezu ni posle mnogo kontri, situacija 1 na 1 i slobodnjaka. Ipak jedan igrac se izdvojio kao ubedljivo najbolji, a to je Arie van der Doelen koji je dao 30 golova, imao 31 asistenciju i prosecnu ocenu 8,69.
    Konacna tabela Lige izgleda ovako, imali smo gol razliku +142, sto mislim da je stvarno retkost, a dali smo 152 gola, i imali 71 bod sto bi verovatno u svakoj drugoj Ligi bilo dovoljno za pobedu:



    Evo i slika najboljih igraca:







    Liga Sampiona:

    U grupi smo se nasli sa 1 jakom i 2 slabe ekipe, pa smo vec znali da smo prosli dalje samo nismo znali kao koji po redu. Ipak, nizali smo pobede, i na kraju se nasli na 1. mestu, uz 16 bodova, najvise u celoj mojoj LS. Onda u 1/8 finala 2 lake utakmice, i pobede od po 4:0, pa sa ukupnim rezultatom 8:0 prolazimo. U 1/4 finalu nailazimo na nesto tezeg protiv ali ipak ne dovoljno jakog za nas, i posle prve utakmice i rezultata 1:1, pobedjujemo u 2. sa 3:0 i prolazimo u 1/2 finale. Tu jos laksi protivnik, u prvoj utakmici 3:0 za nas i onda u 2. odmaramo 1. postavu, i gubimo 2:0, na svu srecu, i prolazimo. U Finalu se sastajemo sa 2-plasiranim iz nase grupe, ali igramo kontra-formaciju i pratimo mec, i pobedjujemo sa sigurnih 2:0, i osvajamo 1. pehar LS u istoriji kluba.





    Kup:

    Ovde i nema mnog cega da se prica, ispali smo vec u pretkolu, doduse neobjasnjivo, ali nema veze, mozda je tako i bolje.



    Za kraj evo i statistika ove sezone:

    Last edited by Урош Уки Миленковић; 07-26-2014 at 07:36 PM.
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  3. #3
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Gotova je i 4, za sada najlosija sezona nase ekipe, jer smo osvojili samo Ligu.

    Liga:
    Nismo poceli najbolje, i u ranoj fazi smo izgubili 2 utakmice, dok se prvi tim odvojio na 5 poena, a mi smo bili 3. Ovako je prolazila sezona, dok nse nisu desila 2 kiksa drugog tima, pa mi preuzimamo 2. mesto zahvaljujuci boljoj gol-razlici, ali 1. nikako da izgube. Onda 10-ak kola pre kraja, ova dva tima igraju medjusobno, uz minimalnu pobedu 3. pa ostajemo na 2. mestu, ali sada za 2 boda. Vec u sledecem kolu igramo sa 1. koga deklasiramo 3:0 i konacno preuzimamo 1. mesto zahvaljujuci i dalje gol-razlici. Ali dolazi i derbi sezone, igramo sa tada 2. i minimalnom pobedom preuzimamo 1. mesto sada zahvaljujuci poenima. Do kraja, oni su imali vise kikseva, a ja nijedan, sve same pobede, i osvajamo Ligu na kraju sa prednoscu od 8 poena, i velikim preokretom. Jos jednom je igrac sezone Arie van der Doelen, kao 2. najbolji strelac, najbolji asistent, i najbolje ocenjeni, s obzirom da je onaj prvi na listi igrao samo poslednju utakmicu.









    Liga Sampiona:

    Poceli smo lose, jedva opstajali u grupi, ali onda smo na jedvite jade prosli kao 2. iz grupe. Posle toga dobijamo verovatno najjaceg protivnika, i pobedjujemo, i bas kada smo mislili da smo osigurali prolaz u 1/2 finale, ispadamo zbog gola u gostima od znatno slabijeg tima.





    Kup:

    Nema sta mnogo da se kaze, pretkolo smo prosli, ali onda i ovde ispali zbog gola u gostima od slabijeg tima.





    Za kraj evo i statistika sezone:

    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  4. #4
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Zavrsena je nahgora sezona kratke istorije kluba Omega FC, bez ijedne krune, nijednog pehara, i samo jednim tanjiricem.

    Liga:

    Nije bilo lose, krenuli smo dobro u lakim utakmicama, cuvali prvo mesto zbog gol-razlike. Onda je dosao prvi derbi sezone u kome pobedjujemo spektaklom i otklanjam, barem mislim, nedoumice oko jesenjeg prvaka. Ali dolazi drugi derbi, sa pobednikom Lige, i gubimo nesrecno 2:1. Do sredine sledece polusezone, do prvog derbija u drugoj polusezoni pobedjivali smo, i drzali se na bod zaostatka. Ali onda dolazi prelomni trenutak, poraz od 3. na kraju, prvi se odvaja na 4 boda, i nadamo se cudu. Onda idemo u goste 1. i unistavamo ga 5:1, vracamo se na samo bod zaostatka, ali na toliko i ostajemo, i osvajamo taj tanjiric. Igrac sezone bio je ponovo Arie van der Doelen, docekavsi da bude i 1. strelac i 1. najbolje ocenjeni i 1. asistent Lige, a uz to smo imali i najbolji napad i najbolju odbranu, ali nista od toga nije bilo dovoljno da osvojimo 1. mesto.









    Liga Sampiona:

    Grupu smo dobili i vise nego laku, i kroz nju lagano prosli sa 15 bodova uz neobjasnjivi poraz koji smo posle naplatili sa 5:1 kod kuce. Prolazimo u 1/8 finala i docekujemo najtezi sastava LS-a, koji u teskim utakmicama izbacujemo, ali onda vec u 1/4 finalu ispadamo zbog gola u gostima od slabijeg kluba.





    Kup:

    Nema se mnogo cega reci. Prosli smo pretkolo i kvalifikacije lake, onda docekali tesku ekipu i izgubili u obe utakmice sa 2:1 i 1:0, tako da ni tu nista znacajno nismo uradili.







    I za kraj evo i statistika ove sezone:



    Kao sto se vidi, statistike nisu dobro, ali nisu ni toliko lose da ne uzmemo nijedan trofej :/
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC