Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Kondisyon Problemi 2015

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Kondisyon Problemi 2015

Selam Menagerler;

Yeni gelen sistemle kondisyon sorunları oyun içi artmaya başladı.Bu sıkıntıyı bende sizler gibi yaşamaktayım.Günde 2 maç sıkıntılı geçmeye başladı ve kondisyonlar maç içinde "%0-10"lara kadar indi.Bu da olumsuz skorlar/sonuçlar almaya neden oldu.

Sizlerin de kondisyon sıkıntısını bu konu altında toplamak istedim.

Konuya ait bilgi: http://forum.topeleven.com/news-anno...condition.html

Diğer tüm kondisyon problemlerinin threadlerini kapattım.Sorunlarınızı bu konu başlığında yazarsanız sevinirim.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kondisyon problemi yaşayan menagerler destek bölümümüze bu sıkıntılarını yazmaları gerekmektedir.

Destek ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Connection and Technical Problems Archives - TopEleven Support | TopEleven Support

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 09-01-2015 at 09:58 AM.

Newbie
    çok can sıkıyor çok hergün sizde iletin lütfen

Quote Originally Posted by moonlife View Post
    çok can sıkıyor çok hergün sizde iletin lütfen
    Endişelenmeyin,bu bağlantı üzerinden her ay raporlarım da bu konuyu ileteceğim.

Rookie
    Açıkcası ben bir sorun göremiyorum ortada ve şu şekilde düşünmesi gerekli kişilerin, FCB'ı örnek alalım bazı haftalar neredeyse 3 maç üst üste oynuyorlar ve form düşüklüğü yaşıyor o takım bile. Top elevenda her gün 1 hafta demek bence 1 maçta kondisyonun o kadar düşmesi normaldir. Yapılması gerek tek şey 3 kulvarda mücadele veren kişiler antrenman yapmayacak ve oyuncuları sıra sıra dinlendirecekler. Aynı şekilde verdiğiniz taktikler kondisyona etki ediyor tavsiyem dengeli takım oyununu benimsemeniz ve belli bir dakikadan sonra hücum'a yönelmenizdir.

Eklemeyi unuttum ödüller size habersiz hazırlık maçı atmayacak arkadaşlara ihtiyacınız var. Benim şu anda 1 arkadaşım var sürekli dinlenme paketi gönderiyoruz birbirimize ve işleri çok rahat çevirebiliyorum.
    Last edited by KMos; 09-02-2015 at 11:00 AM.

Quote Originally Posted by KMos View Post
    Açıkcası ben bir sorun göremiyorum ortada ve şu şekilde düşünmesi gerekli kişilerin, FCB'ı örnek alalım bazı haftalar neredeyse 3 maç üst üste oynuyorlar ve form düşüklüğü yaşıyor o takım bile. Top elevenda her gün 1 hafta demek bence 1 maçta kondisyonun o kadar düşmesi normaldir. Yapılması gerek tek şey 3 kulvarda mücadele veren kişiler antrenman yapmayacak ve oyuncuları sıra sıra dinlendirecekler. Aynı şekilde verdiğiniz taktikler kondisyona etki ediyor tavsiyem dengeli takım oyununu benimsemeniz ve belli bir dakikadan sonra hücum'a yönelmenizdir.

Eklemeyi unuttum ödüller size habersiz hazırlık maçı atmayacak arkadaşlara ihtiyacınız var. Benim şu anda 1 arkadaşım var sürekli dinlenme paketi gönderiyoruz birbirimize ve işleri çok rahat çevirebiliyorum.
    Biraz kondisyonlar fazla düşüyor sıkıntı tam olarak burda Kondisyon paketi olmayan 1-0 geriden başlıyor diyebilirim..

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Biraz kondisyonlar fazla düşüyor sıkıntı tam olarak burda Kondisyon paketi olmayan 1-0 geriden başlıyor diyebilirim..
    Zaten 2 maçtan sonrası sıkıntı gerçeğe bakarsak adamlar 3. maç dillerini çıkara çıkara oynuyorlar

Zaten 2 maçtan sonrası sıkıntı gerçeğe bakarsak adamlar 3. maç dillerini çıkara çıkara oynuyorlar
    Oyun içinde 2.maçta %0 kondisyonu gördüm Takım anlayışını en kolaya aldığım halde bu durumun olması menagerleri zorlucak... Çoğu kişi bundan yakınıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Oyun içinde 2.maçta %0 kondisyonu gördüm Takım anlayışını en kolaya aldığım halde bu durumun olması menagerleri zorlucak... Çoğu kişi bundan yakınıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zaten gerçekten haftada 2 maç yapanlar birde uzarsa dilleriyle koşuyorlar ve çok kötü görüntü :S

Zaten gerçekten haftada 2 maç yapanlar birde uzarsa dilleriyle koşuyorlar ve çok kötü görüntü :S
    Kondisyon Problemi 2015-capture-20150902-152213.png

Saat 17 de maçım var 10 dinlenme paketini harcadım son durum kondisyon bu içler acısı

Page 1 of 2 12 LastLast