Results 1 to 6 of 6

Thread: Adelet . Hayır top elevende bu yok.

Newbie

Adelet . Hayır top elevende bu yok.

Adelet . Hayır top elevende bu yok.-3topeleven_smpl_hatasi.jpgAdelet . Hayır top elevende bu yok.-topeleven_smpl_hatasi.jpgAdelet . Hayır top elevende bu yok.-1topeleven_smpl_hatasi.jpg

http://www.topeleven.com/support/

Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerim neden benimle aynı seviyede değil?

Farklı seviyedeki menajerler bazen farklı turnuvalarda karşı karşıya gelebilir. Alt seviyedeki menajerlerin üst deviyedeki menajerlerle eşleşmiş olması bir dezavantaj değildir, çünkü sistem kaliteye göre takımları eşleştirir.
    Mrb.
    Seviye 11 deyim. Bugün 18.09.2015 saat 18:53 şampiyonlar ligi finalini oynadım . Ve kaybettim. Sebebi apatalca bir kura ve eşleşme. Neticede bir oyun kaybetmekte olmalı kazanmakta, ama bunu adaletli yapmalısınız.

Rakibim 12 seviye ve adamın Altı futbolcusu 7 yıldızlı.. beş futbolcusuda 6 yıldızlı benden bu takımı yenmemi nasıl beklersiniz. Bu mümükün değil. Hadi kupada anladık seviyenize göre takım eşleştirilmesi yapılıyor ama şampiyolar liginde takım sizinle aynı levelde olmalı. Alıntı yaptığım mesaj forumun yardım sayfasından alınmıştır bunun dezavantaj olmadığı belirtilmiş ? nasıl değil adam 7 yıldız hep.
    Takımım 51 lig maçı oynamış 48 maçı canlı izlemişim takımımla ilgilenip emek vermişim emeğin karşılığı bu mu ?
    Last edited by Mete_; 09-18-2015 at 11:03 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mete_ View Post
    Click image for larger version. 

Name:	3topeleven_smpl_hatasi.jpg 
Views:	15 
Size:	65.8 KB 
ID:	53822Click image for larger version. 

Name:	topeleven_smpl_hatasi.jpg 
Views:	16 
Size:	66.5 KB 
ID:	53821Click image for larger version. 

Name:	1topeleven_smpl_hatasi.jpg 
Views:	15 
Size:	60.9 KB 
ID:	53820

Mrb.
    Seviye 11 deyim. Bugün 18.09.2015 saat 18:53 şampiyonlar ligi finalini oynadım . Ve kaybettim. Sebebi apatalca bir kura ve eşleşme. Neticede bir oyun kaybetmekte olmalı kazanmakta, ama bunu adaletli yapmalısınız.

Rakibim 12 seviye ve adamın Altı futbolcusu 7 yıldızlı.. beş futbolcusuda 6 yıldızlı benden bu takımı yenmemi nasıl beklersiniz. Bu mümükün değil. Hadi kupada anladık seviyenize göre takım eşleştirilmesi yapılıyor ama şampiyolar liginde takım sizinle aynı levelde olmalı. Alıntı yaptığım mesaj forumun yardım sayfasından alınmıştır bunun dezavantaj olmadığı belirtilmiş ? nasıl değil adam 7 yıldız hep.
    Takımım 51 lig maçı oynamış 48 maçı canlı izlemişim takımımla ilgilenip emek vermişim emeğin karşılığı bu mu ?
    Selamlar;

Bu menager sonradan oyuncular alınca malesef bu eşitlik bozulmuş.Normalde oyuncu seviyeleri eş değer takımlar alt veya üst seviye farketmeden eşleşebilir.

Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerim neden benimle aynı seviyede değil?

Farklı seviyedeki menajerler bazen farklı turnuvalarda karşı karşıya gelebilir. Alt seviyedeki menajerlerin üst deviyedeki menajerlerle eşleşmiş olması bir dezavantaj değildir, çünkü sistem kaliteye göre takımları eşleştirir.

Kaynak: Top Eleven Help Center - How to Play | TopEleven Support

Newbie
    sistemin kaliteye göre eşleştirme yapması turnuva başlangıcında adaletli gözükebilir ama 2 seviye üste bir oyuncu 3-4 transfer yapınca takımlar arasında uçurum oluşuyor. bu durumu neden gözardı ediyor top eleven yönetimi acaba. ben 14. seviyedeyken bu sezon kupada 2 kez 15. seviye 3 kez 16. seviye 1 kez de 17. seviyede takımla eşleştim yarı finale kadar ve elendim kendi seviyemde takımlarla eşleşemedim bile.

Quote Originally Posted by İbrahim Daniş View Post
    sistemin kaliteye göre eşleştirme yapması turnuva başlangıcında adaletli gözükebilir ama 2 seviye üste bir oyuncu 3-4 transfer yapınca takımlar arasında uçurum oluşuyor. bu durumu neden gözardı ediyor top eleven yönetimi acaba. ben 14. seviyedeyken bu sezon kupada 2 kez 15. seviye 3 kez 16. seviye 1 kez de 17. seviyede takımla eşleştim yarı finale kadar ve elendim kendi seviyemde takımlarla eşleşemedim bile.
    Ben de sizin seviyelerdeyken aynı durumları yaşadım.Sizde ilk günden transfer yapmayın birkaç gün bekleyip öyle yapın hem token açısından hem de bu konu açısından fakat malesef durum bu bende isterim kupa ve şampiyonlar liginde aynı seviyedeki takımlarla eşleşmek ama format bu ne yazık ki

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    [B][I]Selamlar;

Bu menager sonradan oyuncular alınca malesef bu eşitlik bozulmuş.Normalde oyuncu seviyeleri eş değer takımlar alt veya üst seviye farketmeden eşleşebilir.
    Merhaba
    Bu cümleyi kurmanız oyundaki hatayı ve dengesizliği kabul ediyorsunuz anlamını taşıyor bu durumu developerlerinize iletmeniz gerekir.
    Ben daha önceleri çok final ve maç kaybettim rakibim ve ben güç dengesi olarak aynı olalım kim kazanırsa kazansın hiç sorun değil. ama böyle arada uçurum olan rakiplerin çıkması kupaları kazanmayı imkansız kılıyor.

Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Ben de sizin seviyelerdeyken aynı durumları yaşadım.Sizde ilk günden transfer yapmayın birkaç gün bekleyip öyle yapın hem token açısından hem de bu konu açısından fakat malesef durum bu bende isterim kupa ve şampiyonlar liginde aynı seviyedeki takımlarla eşleşmek ama format bu ne yazık ki

Transferleri sezonun ilk günü yapmayın demişsiniz. İyide kardeşim kupa ve şampiyonlar ligi eşleşmeleri sezonun ilk günü belli oluyor finale kadar karşılaşağıız tüm takımlar belirleniyor. Transferi erken yada bir kaç gün sonra yapmanın bu duruma hiç bir faydası yok.

Quote Originally Posted by Mete_ View Post
    Merhaba
    Bu cümleyi kurmanız oyundaki hatayı ve dengesizliği kabul ediyorsunuz anlamını taşıyor bu durumu developerlerinize iletmeniz gerekir.
    Ben daha önceleri çok final ve maç kaybettim rakibim ve ben güç dengesi olarak aynı olalım kim kazanırsa kazansın hiç sorun değil. ama böyle arada uçurum olan rakiplerin çıkması kupaları kazanmayı imkansız kılıyor.

Transferleri sezonun ilk günü yapmayın demişsiniz. İyide kardeşim kupa ve şampiyonlar ligi eşleşmeleri sezonun ilk günü belli oluyor finale kadar karşılaşağıız tüm takımlar belirleniyor. Transferi erken yada bir kaç gün sonra yapmanın bu duruma hiç bir faydası yok.
    Selamlar;

Bu oyunun kuruluşunda Kupa ve Şampiyonlar Ligi kuralları 5 yıldır aynı şekilde ilerlediği ve son 1 senedir de Kupa da eşleşmede iyileştirmeler yapıldığını gördük.Fakat benim kişisel düşüncemi hata olarak algılamayınız ordaki cümlemde bende isterim herkes eşit güçteki rakiplerle eşleşebilsin.Yani kuralı yazdım hata olarak yazmadım

Ziraat Türkiye Kupası'nı baz alarak düşünmenizi isterim.Kupadaki her takım eşit mi?Veya İspanya Kral Kupası vb? Bu şekilde bu örnekler baz alınarak yapılmış bir sistem...Benim bu benimsenmiş ve oyunla özdeşleşmiş kuralları hata olarak iletmem biraz garip olur

Kurallara buradan ulaşabilirsiniz Top Eleven Help Center - How to Play | TopEleven Support

Transfer konusuna gelecek olursam ben 44.seviyede bir menagerim ve durum hiç değişmedi transferin ilk günü tüm menagerler erkenden futbolcu almaya çalışır ve bir oyuncu 5 gün sonra az token ve az maliyetle alınacağına ilk gün çok token ve çok yüksek maliyetle oyuncu alınmasına neden olunuyor diye tavsiye niteliğinde bir cümle kurdum.Bu da kupa da şampiyonlar liginde karşı takıma karşı eşdeğer olabilecek-maximum düzeyde bir kadro oluşturmanızı rahat sağlayacaktır.Biliyorsunuz ki token olmadan kadro oluşturmak mümkün değil.Lig açısından da ilk gün transfer yapmamanın yararı var.Çünkü 3 gün sonra lig fikstürü ve takımlar açıklanmış oluyor Bunlar benim kişisel düşüncelerim ve tavsiyelerim.İlk gün transfer yapmak isteyen tabikide yapacaktır

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 09-20-2015 at 05:50 AM.