Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30

Thread: Sürekli yeniliyorum ya da berabere kalıyorum..

Newbie
    Tamam Godsend hocam tavsiyelerinizi deneyeceğim tekrardan çok teşekkür ederim 😊

Rookie
    Son durum nedir var mı bir gelişme ? Verdiğim taktikler iş gördü mü ? Bu taktikle bende ki son durum budur ;

2 mağlubiyeti de kupada benden çok güçlü eşleştiğim aynı rakipten aldım. Yoksa 3 kupada da namağlup gidiyordum.

Newbie
    Yaradi sağolasin hocam tekrardan yalnız bazen 10 numara oynuyor bazen cekisten düşüyor nedense takim

Rookie
    Takım iyice otursun daha da iyi oynamaya başlarlar. İlk 11 içinde en kötü performansı gösteren bir kaç oyuncuyu tespit et hocam. Onları diğer sezona gönderip yerine başka oyuncular denemek de fayda var. Yeni sezon başlayınca bırak herkes transfer yapıp takım ortalamasını arttırsın eşleşmeler ve yeni lig başlayınca transfer yapmaya başlarsın. Maksat en baştan güçlü rakiplerle eşleşmemek. Yani oyuna Hard- Medium- Easy mod da başlamak var. Biz takımın gücünü düşük gösterip easy mod da başlayacağız transferleri sonradan yapıp easy mod da oynayan hard seviye bir takım olacağız. O yüzden düşük yıldızlı oyuncuları sakın gönderme. Benim takım 1 yıldızlı oyuncularla dolu. Sezon sonu 2 tane yüksek yıldızlı oyuncu futbolu bırakıyor takım ortalaması daha da düşecek.

Rookie
    her türlü şeyi deneyin ama para vermeyin şu koyduğumun oyununa değmez herşey önceden belirlenmiş

Newbie
    Tamamdır Godsend hocam dedigin gibi yapalim 🤗

Newbie
    Kesinlikle öyle Euthyrox hocam katılıyorum paraya dayali bir oyun oluyor belli bi yerden sonra

Rookie
    Sadece 2 yeni transferle sezona iyi bir başlangıç yaptım. Şampiyonlar ve kupa maçlarını da ekleyince şimdilik yenilgisiz gidiyorum. Var mı sizde bir gelişme ?

Newbie
    Godsend hocam bu sezon benim takımda is yok söylediğin taktik benim takımı 1 sezon saglam götürdü ama bu sezon 12. - 13.'lükten kurtulamıyorum napabilirim var mi bi onerin?

Rookie
    Younus66 hocam valla aynı taktikle bende ki durum bu yenilgisiz gidiyorum. Takıma 2 yeni genç defans aldım sadece tabi bende alt yapı sağlam onun da etkisi var.

Sürekli yeniliyorum ya da berabere kalıyorum..-capture2.jpg

en çok gol nerden yiyorsunuz maçların bir kaçını izleyip tespit ederseniz takımın defansını biraz güçlendirebiliriz belki kimbilir. Mesela benim takım kornerden gol yiyordu sık sık. Bu sezon 2 tane hava topu hakimi aldım ve henüz kornerden yediğim golüm yok.

Page 3 of 3 FirstFirst 123