Results 1 to 8 of 8
Like Tree8Likes
  • 3 Post By champion
  • 3 Post By champion
  • 1 Post By champion
  • 1 Post By Fatih Alev

Thread: Menager Seviyesi 1 Şampiyonlar Ligi Düşünceleri ; Kim Kazanır

Newbie Fatih Alev's Avatar

Red face Menager Seviyesi 1 Şampiyonlar Ligi Düşünceleri ; Kim Kazanır

Amaç ; muhabbet , gırgır , şamata

Arkadaslar Manager Seviyesi 1 Olanlar Şampiyonlar Ligini Kazanacağini Düşündüğünüz Takım Varmı ? Varsa Kim ? Fotoğraflı Paylaşım Lütfen

Ben kendi takımımın iddalı olduğunu ve kazanacağını düşünüyorum '' Hopa Spor ''

Last edited by Fatih Alev; 11-21-2014 at 04:33 PM.
    вєηιм уєяιмє тαвυтυм gєℓιяѕє,
    gözуαşı ∂öкєяєк üмιтѕιzℓιğє кαρıℓмαуıη,
    ηι¢є мєнмєтℓєя нαzıя αякα∂α,
    вιя öℓüя вιη ∂σğαяız.

Banned
    Ben Şampıyonlar Ligini 2.sezonumda kazandım hocam bu sezoun 3 seviyeye yükseldim yani 2 seozun geçirdim 2 sezon 3 kupa var
    Yani İlk sezonumda şampıyonlar ligi kupasını aldım.ilk oyunu başlattığınızda sistem sizi sadece ligden başlatıyor zaten kupa şl felan yok,ilk sezonumda şampıyon olup ilk katıldığım şampıyonlar ligi kupasını aldım Zor bir şey değil aksine çok kolay

Yalnız ben senin bu sistemi kuranları nasıl bir mantıkla kurduğunu merak ediyorum ortası bomboş koridor gibi rakip takımın güçlü özel yetenekli 1 dmc si olsa ve yine aynı şekilde güçlü ve yetenekli ortada mc si olsa ve Amc si olsa birde ortada st si olsa haşat eder senin takımı orta bomboş koridor gibi
    Last edited by champion; 11-22-2014 at 10:06 AM.

Kardeşim orta koridor bomboş değil sanırım sen top eleven takım dızılıslerını araştırmamıssın bakdıgım forum vs sitelerde yuzde 90 herkes bu taktıgı kullanıyo yenılmezlık dıyolar , benm kadrom saglam zaten . Yanlız orta koridor boş degıl orda Lee olsun Bozannovic olsun Mc orta saha oyuncusu , yanı senın orta saha oyuncusu anlaayısın illa tam göbekde durmasıyla paralelmı illa ortalarında birinin olmasına gerek yok kullandıgım taktık kontra atak taktıgıdır yuzde 95 başarısı olduguna emın ol
    вιя öℓüя вιη ∂σğαяız.

Facebook adresini ver ekleyeyım bi dostluk maçı yapalım senınle
    вιя öℓüя вιη ∂σğαяız.

Banned
    Haklısınız hocam hiç araştırmadım çünkü oyun için para ve zaman asla ve asla harcamam,mantiken söyledim ben aslında buyrun face adresim: https://www.facebook.com/serhat.beyaz.75 Maç Düzenlemeden önce haber verin muhakkak.
    Last edited by champion; 11-23-2014 at 12:37 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by Fatih Alev View Post
    Facebook adresini ver ekleyeyım bi dostluk maçı yapalım senınle
    fatih hocam çok geçmiş olsun Fenerbahçe'nin 6alatasaraya attığı gol kadar yarım düzüne gol

remzo likes this.

Quote Originally Posted by champion View Post
    fatih hocam çok geçmiş olsun Fenerbahçe'nin 6alatasaraya attığı gol kadar yarım düzüne gol

Fark yok dediğin takımlara birde burdan bak hocam

Öncelikle tebrik etmek isterim , yenilmek zayıflık değil aksine sadece eksiklikdir yenilmeden bu eksiklik kapanmaz kim ne derse desin . Şunuda belirteyim bizim durumumuz farklı takım değerleri arasında bakacak olursak seninle benim max. oyuncu değerleri arasında ki sonuca aşırı bir gol yediğim söylenemez ..
    Gelelim galatasaray konusuna herkesin görüşü kendinedir ama bana kimse gelipde burda mazi' yi açamaz eğer açacak olursak Galatasarayımın Şan Şöhreti hepsine yeter . 2002 de alınan 6 - 0 lık sonuçta mazi 1911 de Alınan 7-0 lık sonuçta mazi tarih kesindir değiştirilemez 2 li arasındaki mücadeleler herzaman polemikdedir herkese kendı kalesi güçLü gelir , ama dışardan bakacak olursak Gs-Fb karşılaştırmasına alınan başarılar getirilen ülke puanları arasından farkı göreceğine inanıyorum ..

Dediğim gibi tekrar tebrik ediyorum başarıların devamını dilerim Logo'ya gelince lafı bile edilmez hayırlı olsun ''HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL ..''
    quangmung68 likes this.
    вιя öℓüя вιη ∂σğαяız.

Newbie
    İlk sezon Sadece lig'de oynadım 1. bitirdim..
    Bu sezon 17 maç 15 galibiyet 2 beraberlik 0 yenilgi ile yola devam... Lİg, Şampiyonlar ligi ve kupa maçlarının tamamında iyi durumdayım şuan için... 3 kupayı birden alabilirim umarım...
    Menager Seviyesi 1  Şampiyonlar Ligi Düşünceleri  ; Kim Kazanır-1.jpgMenager Seviyesi 1  Şampiyonlar Ligi Düşünceleri  ; Kim Kazanır-2.jpgMenager Seviyesi 1  Şampiyonlar Ligi Düşünceleri  ; Kim Kazanır-3.jpgMenager Seviyesi 1  Şampiyonlar Ligi Düşünceleri  ; Kim Kazanır-4.jpgMenager Seviyesi 1  Şampiyonlar Ligi Düşünceleri  ; Kim Kazanır-5.jpgMenager Seviyesi 1  Şampiyonlar Ligi Düşünceleri  ; Kim Kazanır-ekran-al-nt-s-.jpg