Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 99
Like Tree96Likes

Thread: Sezonul 76 - Sunteti gata?

  1. #21
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Raspunsul meu la noua versiune este NU. Parca totusi nu imi vine sa renunt dupa atata timp si pasiune investite, si chiar bani. O sa ma tarasc asa sa vad cum merge desi ori ce s-ar zice jocul nu va mai fi ce a fost. Sunt convins ca multi se vor lasa sau cel putin sunt tentati sa o faca. Nu stiu cat de convenabil va fi pt Nordeus ca de la astia care nu agreeaza versiunea noua mai veneau si bani. Pe termen scurt dar mai ales lung este e decizie proasta a companiei in opinia mea Eu sustin varianta veche desi nu cred ca vom avea un cuvant de spus.

  2. #22
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Dupa o infrangere cu 2-0 la el acasa, asta am reusit revenirea spectaculoasa, 5-2 la mine si mergem in etapa urmatoare
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #23
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    la mine e varza ieri infrangere in liga si campionat.

    azi infrangere acasa in cupa, norocul meu ca am castigat primul meci si am reusit astfel calificarea

    jocul e varza si a devenit mult mai aleatoriu (acum nu mai poti sa gestionezi nici macar modalitatea de dezvoltare a jucatorilor)

    am sa renunt la investitii si o sa las jocul sa decida ce si cum, eu doar ma uit

    de atatea sezoane nu am vazut niciodata (sau extrem de rar) sa ramana atacantul in offsaid, de cand cu noua versiune la fiecare meci exista cel putin o situatie de offsaid
    Last edited by florian slaniceanu; 02-12-2016 at 10:33 AM.
    Valentin Nicolae likes this.

  4. #24
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Chestia cu offside-ul era si in vechea versiunea doar ca era foarte rara -_- .

  5. #25
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Chestia cu offside-ul era si in vechea versiunea doar ca era foarte rara -_- .
    exact, exista dar se intampla extrem de rar.

    acum cu noua versiune este extrem de des intalnita
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #26
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorie in cupa 3-2 si calificare, a venit si primul succes in campionat 2-0
    Valentin Nicolae likes this.

  7. #27
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Dupa ce termini meciurile apapre un tabel "Castiguri"unde este o categorie "Evaluari".Acolo iti arata pentru fiecare jucator nota,minute jucate etc.,dar si "evolutia aptitudinilor".Din cate am vazut acolo arata 1%sut,4%dribling etc.Acestea sunt ca un fel de puncte de abilitate sau ce?Ca daca e asa inseamna ca nu trebuie sa mai ma implic cu antrenamentele alea aiurite.

  8. #28
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Dupa ce termini meciurile apapre un tabel "Castiguri"unde este o categorie "Evaluari".Acolo iti arata pentru fiecare jucator nota,minute jucate etc.,dar si "evolutia aptitudinilor".Din cate am vazut acolo arata 1%sut,4%dribling etc.Acestea sunt ca un fel de puncte de abilitate sau ce?Ca daca e asa inseamna ca nu trebuie sa mai ma implic cu antrenamentele alea aiurite.
    da alea sunt un fel de puncte de aptitudini care au fost dobandite in timpul jocului.

    sincer, eu nu iti recomand renuntarea la antrenamente
    Valentin Nicolae likes this.

  9. #29
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    E naspa ca-ti ia mult din stamina...degeaba baga acum +6% la 3 ore.

  10. #30
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    2 victorii astazi, in sf. si-a dat drumul si atacantul meu sa dea goluri.
    Valentin Nicolae likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast