Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 161
Like Tree25Likes

Thread: 35T Liga Clanova Foruma // Prijave za Takmicenje

  1. #1
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    35T Liga Clanova Foruma // Prijave za Takmicenje

    Na ideju clana @bojan2134 otvaramo 35T forum ligu pocetkom sledece sezone. U ovoj temi se moze prijaviti svako ko zeli da ucestvuje u 35 T ligi clanova foruma.

    O cemu se radi:

    Krajem sezone svi napravimo profile i onda kada pocne nova sezona prvog dana se dodamo medjusobno pravimo klub na Top Elven-u i onda kada dodje 3. dan i kada se liga formira igramo medjusobno u istoj ligi

    Pravila:

    Svi menadzeri potpisuju ugovor da svaki dan dolaze u igru da bi dobili token a kada dodju 4 dana zaredom dobijaju 2T. Zabranjeno je popunjavati reklame na sajtu Top Elevena da biste dobili gratis tokene takodje je i zabranjena kupovina istih. Svakog dana menadzer ce biti u obavezi da u temi (koju cu otvoriti na pocetku te 35 T forum lige) napise koliko tokena ima takodje ce biti obavezan i da kada kupi igraca objavi sliku sa aukcije da bi se videlo za koliko T je kupio igraca

    35t forum liga je iskljucivo zabavnog karaktera kako bi se clanovi foruma medjusobno nadmetali tako da nema potrebe za varanjem itd itd

    E sada, kako mozemo svi biti na istom serveru:

    Ja to znam kako funkcionise sa mojim serverom jer sam pravio nekoliko referal profila...
    Dakle, prvo sto trebate da uradite je kada napravite novi profil pre nego sto napravite klub je da odete i izmenite informacije na vasem fb profilu. Kada dodjete tamo sve sto trebate da uradite je da u prebivaliste i valjda bese mesto rodjenja ukucate Bosnjace.


    Evo ovde imate sliku, dakle u oba polja ukucajte i nadjite Bosnjace i tako cemo svi biti na istom serveru i mocicemo da igramo ligu


    To je otprilike to forumasi, ko zeli da se prijavi neka ispod napise "Ja se prijavljujem" a kasnije prvog dana sezone cemo svi ostaviti linkove novih profila i dodacemo se medjusobno

    P.S. nemojte praviti timove dok se svi ne budemo dodali da ne bi bilo nekih problema

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ja se prijavljujem

  3. #3
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    Ja se prijavljujem :P

  4. #4
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    ja se prijavljujem
    SRPSKI
    MOJ TIM-SPEED CITY
    ENGLISH
    MY TEAM-SPEED CITY
    LEAGUE-WINNERS(7)
    CHAMPIONS LEAGUE-2. PLACE(2)
    CUP-2. PLACE(1)

  5. #5
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Ja se prijavljujem

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    58
    ja se prijavljujem



    mada cu biti na bazi u bujanovcu,ali tu sam makar da se druzimo koliko mi obaveze daju...
    NTNK likes this.

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Ja se prijavljujem

  8. #8
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Ja se prijavljujem
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    70
    ja se prijavljujem

  10. #10
    Newbie MakaJuve's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    18
    Ja se prijavljujem

Page 1 of 17 12311 ... LastLast