Results 1 to 4 of 4

Thread: Dostluk Maçlarını Kapat Seçeneği

Newbie Olcay Çetinkaya's Avatar

Exclamation Dostluk Maçlarını Kapat Seçeneği

her sezon üç kulvarda şampiyonluk için oynuyor ve kadromu buna göre gözlemciden her ay ortalama 3 veya 4 yeni oyuncu alarak güçlendiriyorum.ortalama 16 kişilik kadroyla oynayıp geri kalan oyuncularımı üst leveldayken satıyorum (44-49 gibi)
    100 den fazla arkadaşım ve maç başına 5 ila 15 destekçim oluyor.

düşünsenize müthiş bi kadronuz var üç kulvarda çatır çatır gidiyosunuz ve birisi ordan siz gece uyurken dostluk maçı düzenliyor.ya da arkadaşım olan kişiyle aynı ligdeysek o suikast düzenliyor. önemli bir maç öncesi adamlarınızın kondüsyonu 50 ye düşmüş ve yeşil paketimiz kalmamış. ne kadar sinir bozucu bir durum değil mi?

bunu tabii ki türk top eleven forumunda yazmam bişey değiştirmicek ama öneri işte, belki bi ihtimal yani

Newbie
    kesinlikle sana katılıyorum mutlaka dostluk maçlarını aç kapat seçeneğinin olması lazım.

Newbie
    Kesinlikle katılıyorum. O kondisyon düşmeleri sebebiyle bende çok zarar gördüm. Hatta bir dostluk maçında 2 tane önemli adamım sakatlanmış. Bir de hazırlık maçı olduğunda haber de vermiyor önlem alamıyoruz. Kesnilikle bunu kapatmak için bir ayar olmalı

Newbie
    Kesinlikle katılıyorum