Results 1 to 9 of 9

Thread: Topeleven menejerleriı kazıklamayı bıraksın...

Newbie

Topeleven menejerleriı kazıklamayı bıraksın...

Her gün bir sürü insan olumsuzluklar yaşıyor,telefondan karttan token alıyor bunlar hesaba geçmiyor ve paraları alınıyor, abuk subuk takımlar kaliteli oyuncu satışı yapıp kim olduğu belli olmayan oyuncular tarafından hile hurda ile bir dünya token karşılığı alınıyor bu arada oyuncu almak isteyen ve sınırlı token bulunan oyuncular sömürülüyor.

Newbie
    oyun için para veriyolar token alıyolar yazık onların akıllarına hergün adam sakatlıyolar 18 kişilk kadroda 4 sakat var bu gidişle oyunu bırakma zamnı geliyor

Newbie
    ti
    ki

Newbie
    Bunlar zaten hırsız . şerefsizler o kadar geliri götlerine mi sokuyorlar napıyorlar aq cocukları bi güncelleme gelmedi oyuna 5 yılda

Newbie
    token yok diye dert etmeyin.mantıklı kullanarak ve teklif tamamlayarak token kazanabilirsiniz.ben şimdiye kadar 40 token kazanmışımdır.üstelik hile de yok.seviye atladıkça daha kolay oyuncu alabiliysunuz.sürekli 5 kalite oyuncu almaya bakın.gelecek sezon 4 yıldız olacak ki idare eder.ayrıca transfer ekranında çok tokene mal olacağını düşündüğünüz oyunuculara bulaşmayın.nasıl olsa aynı görevi yapacak ama ucuz tokene mal edebilieceğiniz oyuncu da bulursunuz.ara sıra yanılabilirsiniz bu konuda ama olsun.bu nedenle para harcamanıza gerek yok.benim şu an 20 tokenim var ve takım 5 kalite düzeyinde...demem o ki token sıkıntı değil.

Newbie
    tokens

Newbie
    Ben dünyayı seviyorum

Newbie
    adamlar oyuncu satarken tokonlerimizi alıyor ama biz oyuncu satarken tek bir token bile vermiyolar

Newbie
    aynen...