Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
Like Tree8Likes

Thread: Öneri Ve İstekler.

Newbie
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Yav ne fesat insanlarsınız hem bu konuyla ne alaka? atarsın özel mesaj sorarsın Sanane abi sanamı düştü tasası?? yönetici moderatör admin bile konuya cevap atmış değilmi? kaldırmak istese kaldırırdı..Sanane arkadaş Fesatlık diz boyu
    Burdan görüp tıkladığım için buraya yazdım.

Newbie

Red face öneri ve istek ya da rica :d

Maçdaki tezahüratları kendimiz ayarlasak daha hoş olmazmıydı rica ediyorum ilgilenin. :/

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mert Kaygusuz View Post
    Maçdaki tezahüratları kendimiz ayarlasak daha hoş olmazmıydı rica ediyorum ilgilenin. :/
    Selamlar ;

Örnek verirseniz eğer bu isteğiniz olsaydı ne gibi bir tezahüratınız olurdu ?

Newbie
    kadro kısmında ilk 11 hızlı degişim tuşu olabilirmi.? lig maçından yorgun çıkan 11 oyuncumu yedeklerle hızlıca degiştrimek istiyorum tek tek zaman alıyor. ilk 11 seçimi için morali yüksek,kondüsyonu yüksek oyuncuları seç gibi tuş olursa harika olur.

Quote Originally Posted by Murat Gür View Post
    kadro kısmında ilk 11 hızlı degişim tuşu olabilirmi.? lig maçından yorgun çıkan 11 oyuncumu yedeklerle hızlıca degiştrimek istiyorum tek tek zaman alıyor. ilk 11 seçimi için morali yüksek,kondüsyonu yüksek oyuncuları seç gibi tuş olursa harika olur.
    Tek tuşla bu olması biraz garip olur,kadro antrenman ekranında kondisyonu seçip yüksekten düşüğe direk sıralayabilen bir sistemimiz zzaten mevcut buradan sonrası sizin sadece mevkisine oyuncunuzu yerleştirmeniz olacaktır.Bu da çok zaman alan bir sistem değil.

Yinede öneri ve isteğinizi raporumda ileteceğim

Öneri Ve İstekler.-capture-20151215-225719.jpg

Newbie
    Basit ama olması gereken bir özellik olarak düşünüyorum.Benim facebook hesabım saçma sebeplerle kapatıldı ve ne yazık ki pc üzerinden oyuna bağlanamıyorum.Pc üzerinden de google hesabı ile giriş yapılabilmeli bir şekilde..Facebookun saçma kapamalarından mağdur olanlar için bu çok yerinde bir adım olurdu..

Quote Originally Posted by Birol Dağ View Post
    Basit ama olması gereken bir özellik olarak düşünüyorum.Benim facebook hesabım saçma sebeplerle kapatıldı ve ne yazık ki pc üzerinden oyuna bağlanamıyorum.Pc üzerinden de google hesabı ile giriş yapılabilmeli bir şekilde..Facebookun saçma kapamalarından mağdur olanlar için bu çok yerinde bir adım olurdu..
    Düşüncelerinizi ileteceğim.
    Birol Dağ likes this.

Newbie
    Kaleci istatistikleri yedigi gol ve yaptığı kurtarışlar olarak ekleme olsa.

Quote Originally Posted by Murat Gür View Post
    Kaleci istatistikleri yedigi gol ve yaptığı kurtarışlar olarak ekleme olsa.
    Düşüncelerinizi ileteceğim

Page 2 of 2 FirstFirst 12