Results 1 to 3 of 3

Thread: "Özel Yetenek" seçiminin iptal edilebilmesi !!!

Newbie

"Özel Yetenek" seçiminin iptal edilebilmesi !!!

Bir oyuncu için "Özel Yetenek" tanımlarken kaza ile yanlış bir seçenek seçilebiliniyor. Mevcut durumda bu hatadan dönme imkanı bulunmuyor.

Örneğin "Arial Defender" olarak yetiştirmek istediğim bir oyuncu için yanlışlıkla "Defensive Wall" seçeneğini işaretlemişim, lakin bu hiç bir işime yaramıyor ve geri dönüş, düzeltme imkanım yok. Bende oyuncunun "Özel Yetenek" gelişimini durdurdum.

Henüz tamamlanmamış "Özel Yetenek" seçimi için bir iptal seçeneği bulunmalı diye düşünüyorum.
    Sevgilerimle,
    Last edited by Ahmiras; 09-13-2015 at 06:44 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmiras View Post
    Bir oyuncu için "Özel Yetenek" tanımlarken kaza ile yanlış bir seçenek seçilebiliniyor. Mevcut durumda bu hatadan dönme imkanı bulunmuyor.

Örneğin "Arial Defender" olarak yetiştirmek istediğim bir oyuncu için yanlışlıkla "Defensive Wall" seçeneğini işaretlemişim, lakin bu hiç bir işime yaramıyor ve geri dönüş, düzeltme imkanım yok. Bende oyuncunun "Özel Yetenek" gelişimini durdurdum.

Henüz tamamlanmamış "Özel Yetenek" seçimi için bir iptal seçeneği bulunmalı diye düşünüyorum.
    Sevgilerimle,
    İleteceğim fakat bunu uygulayacaklarını sanmıyorum.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Bence Uefa kupası da olmalı misal ligi 3. 4. bitiren uefa oynasın şampiyonlar ligini 3. bitiren öyle boşta kalıyo uefa ya gitsin daha keyifli olmaz mı?