Results 1 to 6 of 6

Thread: Oyuncu geçmişi

Newbie

Oyuncu geçmişi

Öncelikle iyi günler.

Oyuncu geçmişi biraz daha geniş olsa daha iyi olacağına inanıyorum. geçmiş maçları ve golleri var güzel. bunun yanında asist sarı kart kırmızı kart kaç kez lig gol kralı olmus kaç kez en iyi derece veya asist lideri olmuş bunlar daha detaylı olabilir. Hem oyuncunun değeri bir menejerin gözüyle daha iyi süzülür hemde transferde baya çekişmeli olabilir. Bu sayede yaşı geçmiş oyuncuların nasıl bi form grafiği çizdiğide belli olur. çünkü yaşlı oyuncular hiç ilgi çekmiyor. bunun dısında dediğim gibi sadece gol var baktıgımızda forvetleri süzebiliyoruz. mesela asist olsa bunun yanında bir orta saha oyuncusu yada bir bek oyuncusu daha iyi seçebiliriz.

Apprentice
    Kesinlikle katılıyorum asist konusunda toplam kaç sarı, kırmızı kart görmüş bunların istatistikler kısmına eklenmesini zamanında bende istemiştim öneri olarak söyledim ama daha bir gelişme yok malesef her zaman ki gibi

Newbie
    bakalım inş ilerde olur

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Boomer162 View Post
    Öncelikle iyi günler.

Oyuncu geçmişi biraz daha geniş olsa daha iyi olacağına inanıyorum. geçmiş maçları ve golleri var güzel. bunun yanında asist sarı kart kırmızı kart kaç kez lig gol kralı olmus kaç kez en iyi derece veya asist lideri olmuş bunlar daha detaylı olabilir. Hem oyuncunun değeri bir menejerin gözüyle daha iyi süzülür hemde transferde baya çekişmeli olabilir. Bu sayede yaşı geçmiş oyuncuların nasıl bi form grafiği çizdiğide belli olur. çünkü yaşlı oyuncular hiç ilgi çekmiyor. bunun dısında dediğim gibi sadece gol var baktıgımızda forvetleri süzebiliyoruz. mesela asist olsa bunun yanında bir orta saha oyuncusu yada bir bek oyuncusu daha iyi seçebiliriz.
    Raporum da yarın ileteceğim.

Newbie
    Teşekkürler

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Boomer162 View Post
    Teşekkürler
    Biz teşekkür ederiz.