Results 1 to 7 of 7

Thread: Stadyum İnşaası Zamanları

Newbie

Stadyum İnşaası Zamanları

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim umarım yanlış yere başlık açmamışımdır.Benim sorum, stadyum inşaa ederken her bir yapı için gerekli olan sürelerin ne kadar olduğu öğrenmek, örneğin küçük şehir stadyumu yapana kadar stadyum yükseltmelerinin zamanı 16 gün idi.Bugün orta boy stadyum inşaatı emri verdim süresi 19 gün olarak gözüktü.Forumda deneyimli arkadaşlarımız stadyum inşaatlarının sürelerini yazarlarsa çok memnun olurum.Herkese başarılı yönetimler dilerim..

Rookie
    Merhaba, bu durum seviyenize göre değişim göstermektedir. Bunu öğrenmenin yolu bir inşaa yaptığınız zaman o inşaanın hemen yanında diğer inşaa etmek istediğiniz bölgenin ne kadar süreceğini göstermektedir. Yani yapmak istediğiniz bölgenin üzerine tıkladığınızda bu süreyi görebilmektesiniz.

Newbie
    Bir sonraki inşaa alanlarım kilitli olduğu için kaç gün süreceğini de göremiyorum maalesef, bugune kadar 6 kere stadyum inşaatı yaptım ve hepsi 16 gün sürmüştü, ama 7.yükseltme işlemimde 19 gün gözüktü.Bekleyip göreceğiz öyleyse, ilginiz için teşekkür ederim; son olarak eğer sizin seviyeniz yüksek ise stadyumumuzu maximum seviyeye çıkartmak istediğimizde inşaa süresinin ne kadar olduğunu biliyorsanız, yazarsanız memnun olurum, tekrar teşekkürler.

Newbie
    57bine cıkarırken baslıyor sanırım 19 gün.

Rookie
    Quote Originally Posted by sampiyon View Post
    57bine cıkarırken baslıyor sanırım 19 gün.
    hayır 43.000 bin e başlarken 19 gün oluyor. yanlısın var.

Newbie
    yapılacak insaatların maliyetini ve zamanını dşürmek koltuk inşaa ederek mümkün. ben 3000 kişi kapasite stadyum inşaatı yapmadan önve 300k para ve 11 gün diyordu, tüm koltuk inşaatı bitirdikten sonra, 200k para ve 7 gün süreye düştü

Rookie H1PP00's Avatar
    Doğrudur
    H1PP00

SL Hautki Showcase...