Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39
Like Tree14Likes

Thread: Öneri & İstekler 2017

Rookie

Tamamen katıyorum

Quote Originally Posted by servette06 View Post
    Benim önerim ligde kupada veya sampiyonlar liginde gol kralı olan oyuncunun takımına tokens hediye edilebilir
    Oyuncular ligde ve kupalarda asist kralı oluyorlar, gol kralı oluyorlar fakat ne takıma, ne menajere ne de oyuncuların gelişimine hiç bir katkısı olmuyor. Ya oyuncuya bir yıldız verilsin, ya menajere bu konuda başarısından dolayı plaket verilsin eğer olamıyorsa takım token, antrenman veya dinlenme ile ödüllendirilerek diğer takımlar karşısında bir nebze avantaj sağlansın..

Rookie
    Quote Originally Posted by Geberejackson View Post
    İyi geceler, top eleven severek oynadığım bir oyun. Sizden bir isteğim olacak oyun için güzel bi yenilik olacağını düşünüyorum. Oyuna iddaa sistemi getirseniz token ve parayla oynanabilsin böylece para kazanma kolaylaşacaktır. Tabi sizin maddi kazancınız düşecek bu yüzden de sınır getirmeli, haftada 1-2 kez oynayabilme, basılan paraya azami sınır getirme vs. gibi böylelikle hem oyun daha eğlenceli hale gelecektir hem de sizin kazancınız da azalma olmayacaktır aksine oyuna olan ilginin de artacağını düşünüyorum. Benim ki sadece bir öneri dikkate almak sunuculara kalmış ileten arkadaşa da ayrıca teşekkür ederim.
    Bu arada olurda böyle bir şey gelirse oyuna yeni güncelleme de ios7 destekli olsun malum hala benim gibi 7 kullananlar var.
    işin içine iddia girerse oyun oynanmaz olur, millet şike yapmaya başlar.
    Last edited by askadami6183; 10-27-2017 at 03:35 PM.

Rookie
    Benim oyun ile ilgili bir önerim olacak. Eskiden fifa gibi oyunlarda arkadaşlarımıza veya ağda bulunanlara karşı Hamachi ağı üzerinden turnuvalar düzenlerdik, bu oyuna da turnuva düzenlenebilecek bir bölüm eklenebilir. Turnuvalara katılım token ile olup dereceye girenlere toplanan para ve tokenlerin belli bir yüzdesi verilebilir, ayrıca ödüller filan. Toplam 100 token katılan takımlardan toplandı diyelim, 1.olan 40, 2.olan 20, 3.Olanlar 10 token alır, geri kalan tokenler kasaya kalır Tabi lig yükselmeyen takımların bu turnuvalarda avantajlı olmasını önlemek için de lig yükselsin veya yükselmesin tüm takımların oyuncularının yıldızı düşmesi gerekli ve aynı seviyedeki takımlar oynamalı. Oyuncuları geliştirebileceğimiz seçenekler artırılabilir, takımı ile ilgilenenler daha avantajlı olur. Düzenlenen bu turnuvalarda oyuncuların ve molali %100 ile başlayıp ilerleyen maçlarda oynayan oyuncular yorulmalı, kötü oynayan oyuncunun morali bozulmalı, paketlerle de turnuva ortasında moral ve kondisyon artırılamamalı, bunun sebebi de takım olarak iyi olan akıllı değişiklikler yapan menajer kazansın. Turnuvaların kaç takımlı olacağı, lig usulü mü elemeli mi olacağı turnuvayı başlatan kullanıcı tarafından belirlenebilir. Ayrıca turnuva bir iki saat içinde sonuçlandırılmalı. Bu şekilde daha eğlenceli bir oyun olur bence..

Rookie
    Oyun kullanıcıya kariyer imkanı sunmuyor. Oynuyoruz, başlarda iyi geliyor ama ilerleyen zamanlarda sıkıcı olmaya başlıyor. Oyun ile ilgili gerçek bir pazar kurulabilir. Takımlara gerçek bir parasal değer biçilebilir. İsteyen menajer kendisine ait oyun hesabını veya oyuna ait olan elemanlarını burada pazarlayabilir. Oyun ise bu alışverişlerden ayrıca bir miktar komisyon alabilir. Bu pazar, oyunu oynayanlara ayrıca motivasyon sağlayabilir.

Rookie
    Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    Oyun kullanıcıya kariyer imkanı sunmuyor. Oynuyoruz, başlarda iyi geliyor ama ilerleyen zamanlarda sıkıcı olmaya başlıyor. Oyun ile ilgili gerçek bir pazar kurulabilir. Takımlara gerçek bir parasal değer biçilebilir. İsteyen menajer kendisine ait oyun hesabını veya oyuna ait olan elemanlarını burada pazarlayabilir. Oyun ise bu alışverişlerden ayrıca bir miktar komisyon alabilir. Bu pazar, oyunu oynayanlara ayrıca motivasyon sağlayabilir.
    Aman kardeş ne yaptın? Ortada bir şey yok, kar yok, çıkar yok adamı yeniyorsun adam sırf gıcıklığına 1 maçı yendin diye 10 sezon giriyor bütün maçlarına rakibe destek veriyor özellikle türk oyuncular bunu çok yapıyor , bir de işin içinde gerçek para olursa yandık adam facebook isminden üşenmez bizi bulur gelir kafamıza sıkar.

Rookie
    şu oyundaki 5 6 yıldızlı kalecilerin frikikte kaleyi terk edip gitmesine bir çözüm bulunmalı yada frikikleri göstermesin animasyon sinir bozuyor

Rookie
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Aman kardeş ne yaptın? Ortada bir şey yok, kar yok, çıkar yok adamı yeniyorsun adam sırf gıcıklığına 1 maçı yendin diye 10 sezon giriyor bütün maçlarına rakibe destek veriyor özellikle türk oyuncular bunu çok yapıyor , bir de işin içinde gerçek para olursa yandık adam facebook isminden üşenmez bizi bulur gelir kafamıza sıkar.
    O zaman öneriye şunu da ekleyeyim facebook kullanıcı ismi ile manager ismi farklı olsun. Kimse kimsenin gerçek bilgilerine erişemesin. Alım satımları da oyun aracı olarak yapsın. Pazar bölümüne girilen hesap numarası vesaire bilgiler de gizli kalsın....

Rookie
    Zamaninda bu tip bir alisveris sistemini Activision Blizzard Diablo 3 le yapti. Belirli bir sure sonra gerek oyuna olan etkileri gerekse kara para aklama onleme kanunlarinin on gordugu regulasyonlara dayanamayip kapattilar. Kaldiki operasyonlari icin oldukca buyuk bir butceleri vardi. Ben sahsen pek imkan vermiyorum ki TE de boyle bir ortam kurulsun.

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Alemsin ya

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234