Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 81 to 90 of 104
Like Tree23Likes

Thread: Top Eleven'da Olmasini Istediginiz Yenilikler

Newbie
    2015 deki atomatik beceri yüklemesi kalsın

Newbie
    sorry kalksın

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by owsky View Post
    sorry kalksın
    Selamlar;

Bunu ilettik fakat yeni format gereği şimdilik bu şekilde devam etmektedir.

Newbie
    Maç saatleri konusunda zaman aralığı belirtsek çok daha iyi olur. Benim bu sezon maçlar hep mesai saatleri içerisinde. Bu nedenle maçlara giremiyorum. Örneğin benim maç saatleri 17:00 - 24:00 arasında olsa maçları izleyebilirim. Maç saatleri konusunda birçok arkadaşım da oyunu bıraktı. Dediğim gibi sezon başlamadan önce maç saat aralığı belirlesek ve maçlarımız o saat aralığında olsa çok iyi olur.

Quote Originally Posted by Murat Kaplan View Post
    Maç saatleri konusunda zaman aralığı belirtsek çok daha iyi olur. Benim bu sezon maçlar hep mesai saatleri içerisinde. Bu nedenle maçlara giremiyorum. Örneğin benim maç saatleri 17:00 - 24:00 arasında olsa maçları izleyebilirim. Maç saatleri konusunda birçok arkadaşım da oyunu bıraktı. Dediğim gibi sezon başlamadan önce maç saat aralığı belirlesek ve maçlarımız o saat aralığında olsa çok iyi olur.
    Selamlar;

Maç saatleri hakkında tüm takımların uygun olabileceği ortalama bir saatte otomatik olarak ayarlandığı için kişisel olarak malesef saat ayarı oyun içinde önceden bir ayarlama uygulaması oyun formatında yok.Bazı maçların saatlerini 2 jeton karşılığında istediğiniz ileri bir saatte kişisel olarak ancak ayarlayabilirsiniz.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Lig 1, 2 ve 3. süne ödül olarak token verilse iyi olur. Bu şekilde 1. lik yarışıdaki rekabeti artırır, Örneğin 1. 10 token, 2. 5 token, 3. ye 2 token .

Quote Originally Posted by Murat Kaplan View Post
    Lig 1, 2 ve 3. süne ödül olarak token verilse iyi olur. Bu şekilde 1. lik yarışıdaki rekabeti artırır, Örneğin 1. 10 token, 2. 5 token, 3. ye 2 token .
    Selamlar;

Bunu bizzat ileteceğim.

Newbie
    Oyunda en azından online sohbet bölümü olmalı. Hiç olmazsa rakibimizle muhabbet edebilelim.

Quote Originally Posted by Osman Acar View Post
    Oyunda en azından online sohbet bölümü olmalı. Hiç olmazsa rakibimizle muhabbet edebilelim.
    Selamlar;

Bu şekilde olursa rencide edici sözler kullanılabilir diye düşünüyorum. Her rakip anlayışlı olmayabilir.

Newbie
    Alt yapıdan çıkan oyuncuları tokensiz alabilelim.

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast