Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
Like Tree1Likes

Thread: Top Eleven Geleceği Hakkında

Rookie

Top Eleven Geleceği Hakkında

Biliyorum buradan ses duyurmak imkansız ama paylaşmak istedim.

Hepimiz federasyon da başarıyı ilk hedef olarak görüyoruz, bunun için mücadele ediyoruz.

Oyun öyle bir hal aldı ki, mutant oyuncu engellemek için alınan kararlarla birlikte, oyuncu gelişimi yavaşladı, Oyunda daha önce bahsettiğim açık dışında oyuncu geliştirmek veya normal şartlarda geliştirdiğimiz oyuncuyu 2 sezondan fazla oynatmak imkansız bir hal aldı. Aynı serverda 3-4 takımı olan vede bu takımlarda video izleyenler dışında, federasyon turnuvası için hedef koymak artık imkansız.

Oyunda başarı için oyunkopat olmak gerek, bunu yapan 50 Fed olsa 300 oyuncu, bu kadar bile olduğunu sanmıyorum, bunların dışında kalanlar, hedef olarak sadece lig ve kupaları alarak oyuna devam edecek ve belli bir süreden sonra federasyon turnuvasının sonu gelecek, çok bariz farklar oluşmaya başladı. Esas gayesi federasyon olan arkadaşlarımız çekiliyorlar artık çünkü yetişmek imkansız. Şuan ilk 100 deyiz ama ne kadar devam ederiz bilmiyoruz.

Server içi transferlerin kapatılması şart aksi taktirde eşit bir mücadele en azından federasyon için söz konusu olmayacak.

Rookie
    Bu yazıyı aynı şekilde mail olarak gönderdim, gerçekten ya destek ekibinin oyunla alakası yok yada düşündüğüm gibi nordeus bu transfer ile mutant oyuncu gelişimine izin veriyor.

Server içi transfer? Öyle birşey mümkün değil. Hiç kimse isteyerek bir sunucu içinde hesap açamaz. Birden çok hesabı olan birisi ile karşılaşınca menejer hakkında rapor oluşturulur. Çünkü bu oyun içinde yasaktır. Eğer sen de bu tarz bir menejer ile karşılaşırsan lütfen ekran görüntüleri ile beraber bize bildir.

Bana bu cevap geldi.

Top Eleven Geleceği Hakkında-screenshot_20190204-173802.jpg

Bu resim sadece bir örnek, artık sektör haline geldi.

Rookie
    Oyunu aşırı önemseyen insanlar, 1 den fazla cihaz kullanıp bu tür engelleri ortadan kaldırabilir. VK ve FB gruplarında bu tür aynı server alışverişi görebilirsiniz.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Olası kişileri ve resimleri bizlerle paylaşırsanız ilgilenirim.

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Olası kişileri ve resimleri bizlerle paylaşırsanız ilgilenirim.
    Denk gelen mesela bu resimdeki, 1-2 kişiyi bulup cezalandırmak çözüm değil ki,

Quote Originally Posted by Kökbörü View Post
    Denk gelen mesela bu resimdeki, 1-2 kişiyi bulup cezalandırmak çözüm değil ki,
    Biz iletelim buna bir çözüm getirilebilir. Olay ceza olayı değil kolay yoldan oyun işleyişine engel olmak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rookie
    Biz iletelim buna bir çözüm getirilebilir. Olay ceza olayı değil kolay yoldan oyun işleyişine engel olmak.

Yabancı forumlarda da bu durum konuşuluyor, yeni birşey değil, denk geldikçe resim olarak buradanpaylaşırım

Quote Originally Posted by Kökbörü View Post
    Yabancı forumlarda da bu durum konuşuluyor, yeni birşey değil, denk geldikçe resim olarak buradanpaylaşırım
    Diğer ülkenin moderatörleri iletmiştir.Konusu açılan çünkü iletilir.

Rookie
    Diğer ülkenin moderatörleri iletmiştir.Konusu açılan çünkü iletilir.

İlk paylaşım sanırım 2017 de yapılmış, 2 senedir çözemedikleri için benim aklıma, farklı cihazdan yaparsanız karışmayız demeye getiriyorlar, gibi geliyor, ben araştırdım, 300 video izlemek gerekiyor en az, buda nordeus a gelir demek. Ben emek işini inkar etmiyorum, adamlar saatlerce uğraşıyor ama oyun bu amaç için herşeyimi feda eden 100-200 kişi için değil, herkes için server takımı olmayıp zar zor takım geliştirenler içinde eşit olsun.

Rookie
    Top Eleven Geleceği Hakkında-screenshot_20190204-185147.jpg

Page 1 of 4 123 ... LastLast