Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
Like Tree1Likes

Thread: Top Eleven Geleceği Hakkında

Rookie
    Top Eleven Geleceği Hakkında-fb_img_1549314960116.jpg

Bu oyuncu türleriyle mücadelemiz gerçekten eşit görülüyorsa diyecek birşey yok

Rookie
    Kedi uzanamadığı ciğere..... dermiş..Mutant takımlar tabiri caizse pasifleri eksilerde takımlar fii tarihinde bile vardı ama 3 4 aydır göze batmaya başladı.

Ben veya herhangi biri 7 10 hesabı bunlardan 4 ü aynı server olabilir ben çok hesapla. oynamaktan zevk alan biriyim mutant kurmak için değil de 3 4 takımla birden yarışmayı seviyorum.

Şimdi gösterdiğin oyuncu 1 kere altta almayla yapılıyor kolayca tabi işini bilirsen.

Benim ekibimdeki kişiler her gün 40 45 video izliyor 3 4 hesaba bunlar şimdi enayi mi?
    Bir emek ve zaman harcıyoruz bu oyuncular havadan gelmiyor.
    Inan ki 2 gün önce mc yaptık arkadaşla tam 13 saat sürdü yeni yavaşlamıș sistemde!

Şimdi söyleyin biz havadan mı kazanıyoruz bu oyuncuları?

2.si server olayı Managerlik ve benzeri klasman yarısı olan oyunların hepsinde vardır bunu unutmayın.

Son olarak birden fazla hesapla oynamak yasak deil nordeus kendisi açıkladı 👍

Rookie
    Quote Originally Posted by rewulation View Post
    Kedi uzanamadığı ciğere..... dermiş..Mutant takımlar tabiri caizse pasifleri eksilerde takımlar fii tarihinde bile vardı ama 3 4 aydır göze batmaya başladı.

Ben veya herhangi biri 7 10 hesabı bunlardan 4 ü aynı server olabilir ben çok hesapla. oynamaktan zevk alan biriyim mutant kurmak için değil de 3 4 takımla birden yarışmayı seviyorum.

Şimdi gösterdiğin oyuncu 1 kere altta almayla yapılıyor kolayca tabi işini bilirsen.

Benim ekibimdeki kişiler her gün 40 45 video izliyor 3 4 hesaba bunlar şimdi enayi mi?
    Bir emek ve zaman harcıyoruz bu oyuncular havadan gelmiyor.
    Inan ki 2 gün önce mc yaptık arkadaşla tam 13 saat sürdü yeni yavaşlamıș sistemde!

Şimdi söyleyin biz havadan mı kazanıyoruz bu oyuncuları?

2.si server olayı Managerlik ve benzeri klasman yarısı olan oyunların hepsinde vardır bunu unutmayın.

Son olarak birden fazla hesapla oynamak yasak deil nordeus kendisi açıkladı
    Emek inkar edilmiyor, yazılanları tam oku, bunu yapan kaç kişi var? Ben 4 hesap gezen oyuncu gördüm,

İyi ozaman devlet desin ki, hırsızlar emek harcıyor ceza vemeyelim böyle mantık mı? Olur,

Ben diyorum ki 100-200 kişi için değil herkes için eşit oyun olsun

Rookie
    Top Eleven Geleceği Hakkında-screenshot_20190205-135020%7E2.png

Rookie
    Al sektör oldu artık, sistem açığı var, oyuncular levelnlevel yükseltilir ve yenilmesi imkansız takımlar oluşturulur. Bu eşit oyun,

Rookie
    Top Eleven Geleceği Hakkında-screenshot_20190206-121511.jpgTop Eleven Geleceği Hakkında-screenshot_20190206-121503.jpg

Apprentice Anarşi's Avatar
    Quote Originally Posted by rewulation View Post

Son olarak birden fazla hesapla oynamak yasak deil nordeus kendisi açıkladı
    Evet bende mail attigimda bunu soylediler ve eklediler, kendine menfaat saglayamazsin, destek atamazsin vb.

Kaleci antrenmani zamabinda da size gore emek vardi ama o emekleri sistem acigi ile kullaniyordunuz. Simdi yine sistem acigi var, yazilablari okudum, evet istisnar ediliyor, kac level uste oyuncu tasiniyor, 2 gruptan bu server muhabbetine ciktim, sikmaya basladi. Bu sekilde devam ederse cik fazla oynayan kalmayacak, sizin gibi istismarcikar kendi kendine oynar artik.

Emek vermek suçu veya istismari ortadan kaldirmaz.

Rookie
    Nordeus bey sonunda server olayına el attı

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kökbörü View Post
    Nordeus bey sonunda server olayına el attı ������
    İletildikten sonra sorun yok sizler buldukça ileteceğiz

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    İletildikten sonra sorun yok sizler buldukça ileteceğiz
    Güzel oldu daha eşit savaşacağız

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast