Results 1 to 4 of 4

Thread: Güzel Öneriler

Rookie H1PP00's Avatar

Güzel Öneriler

Merhabalar;
    Bende bir oyun firmasında çalıştım değerlendiricez diyim siliyorsunuz ancak lütfen gerekli birime iletin

Fikirlerim:
    1.Stadyum çevresi genişletilmeli otel yapılabilir yeni stat çeşitleri yapılabilir
    2.Diğer menejerlerle(Ticaret yaparken)Pazarlık yapabilmek en düşük teklif ten en yükseğe tamamen kullanıcıya bırakılsın
    3.Sponsorlar Daha realistik olmalı Fly Emtires gibi T-,Ülker,vs vs
    4.Zor olsada 5 token karşılığında fifa gibi maçı izleyebileceğiz.
    Derken:Bildiğiniz hersaniye izliyebileceğiz bununla ilgili bir cod geliştirdim ilginizi çekerse TELİ ÖZELDEN VERİRİM(Kısacası internet üzerinden fifa menejer gibi olucak)
    5.Oyun zorlaşsın elektrk faturaları filan gelsin.
    6.Bölgeler olsun (Örnek ben İstanbul yazdıysam zaten oyun gelişmiş olduğu için haritaya tıklıcan örnek benim takım adı SL Hautki o stat bölgesi ve yanları benim olucak benim şehrimde 10000 takım varsa en çok fan ı olan o şehrin patronu olucak ve vergi alıcak diğer klüplerden Kısaca 1 kere sadece yer belirtebiliceksiniz 2. sefer değil
    Teşekkürler şimdiden

Face:Bercan Kılıç
    Twitter:TRStately
    #direngeziparkı

Newbie
    oldu canım bir de wc leri temizleyecek günlükçü kadınlar tutalım .. yevmiyeleri de bizden kesilsin .. sigortaları da ödeyelim her ay .. bir muhasebecimiz olsun .. Ne dersin ??

Rookie H1PP00's Avatar
    Daha gerçekçi olur daha iyi

Newbie
    Açık artırma üzerinden tokenlar ilktur 1 token diğer tur 2 token 3.tur içinde 3 token olarak bu şekilde 5.tura kadar devam etmesi ve sistem tarafından kalan iki kişinin vereceği teklifi sistemin belirlemesi ve teklif verecek olanın onaylaması, istemez ise vazgeçmesi olarak böylece futbolcu alımı ve satımının kolaylaştırlmasının sağlanmasını istiyoruz...