Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 77
Like Tree63Likes

Thread: Καλώς ήρθατε φίλοι από Ελλάδα

  1. #41
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%88%CE%B5.html

    Διάβασέ το από την αρχή ώς το τέλος.

    Και εδώ σταματάει η προτροπή μου σε παράνομες ενέργειες!!!!!
    axd23 likes this.

  2. #42
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58
    Αν και ειμαστε σε λαθος thread θα πω και εγω την γνωμη μου και ας μας μεταφερει ο γιωργος.
    Ειμαι ενεργος παικτης απο το χειμωνα το 2012 με εξαιρεση ενος ετους του που το παρατησα γιατι μου εσπασε τα νευρα.
    Επενδυσα μια χρονια σε μια χριστουγενιατικη προσφορα και εκτοτε αρχισαν ολα τα προβληματα.
    Ειναι σπανιες οι περιτπωσεις που εχω κερδισει αντιπαλους παικτες πιο δυνατους και παρα μα παρα πολλες φορες που ηρθαν κατι καφενεια και με εριχνα ξεγυρισμενες τριαρες και ντορτια χωρις να καταλαβω απο που με ηρθαν .Αγορασα αρκετες φορες παικτες απο τον κυνηγο κια του ειδα να καθονται στα νοσοκομεια οχι μια σεζον αλλα δυο και τρεις..Μαλλον με πηρε χαμπαρι το παιχνιδι να ξοδεψω τα βαλιτσακια. Οταν εκανα report η απαντηση που πηρα ηταν οτι λαμβανουμε στοιχεια απο το αγγλικο πρωταθλημα οπου τα παιχνιδια ειανι πολλά και οι τραυματισμοι πολλοί και συχνοι. Για τα κλαρινα τα απανωτα απο τα καφενεια με 2-3* παικτες μου λεει οτι το αγγλικο πρωταθλημα εχει πολλές εκπλήξεις. Επι λεξη ετσι. Προσπαυησε περισσοτερο να κοουτσαρεις την ομαδα σου. Γυριζω και του γραφω ενα F....ing game εκνευρισμενος και νου ανταπανταει να μιλαω καλυτερα..Οκ δεκτο.
    Στο θεμα λοιπον που απο την στιγμη που θεωρω οτι το παιχνιδι δεν ειναι δικαιο και - παρολα αυτα το παιζω- για εμενα δεν υπαρχει παρανομια αν και το παιχνιδι την θεωρει,και ας μπορει να παρει οσα βαλιτσακια μπορει ο καθενα και ας βλεπει οσα βιντεο θελει. Οταν εμενα μου δινει 30T να κατεβασω το mobile strike και να το φτασω level 10 και τον αδερφο μου στην γερμανια σε ιδιο περιπου level του δινει 290T αυτο δεν ειναι κλεψια και αθεμιτος ανταγωνισμος? Εγω πως μπορω να τον κροντραρω?. Το ιδιο φανταζομαι συμβαινει και σε αλλους σερβερς. Ετσι λοιπον θα χρησιμοποιω τα παντα..Μπροστα στα 250t μερικα βαλιτσακια δεν ειναι και τιποτα. Εχω και αλλα να πω αλλα καποια αλλη φορα..
    axd23 likes this.

  3. #43
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Οκ συμφωνώ αλλα δεν χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη δικαιολογία γιατί παίρνουμε τα 30 πράσινα. Όλοι μας τα παίρνουμε και καλά κάνουμε με ότι συνέπειες μπορεί να έχει αυτό. Απλά ήθελα να δώσω κάποιες γενικές οδηγίες στον φίλο πάνω. Έχω την εντύπωση ότι κάνουν κάποιους τυπικούς ελέγχους αλλά δεν επιμένουν πολύ τώρα που έβαλαν το όριο. Μικρή σημασία έχει, απλά αν τη φάμε να μην γκρινιάζουμε γιατί τους κανόνες της νορντέους τους ξέρουμε και με αυτούς παίζουμε.

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #44
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    καλησπερα κι απο μενα
    Cloverfield likes this.

  5. #45
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by imperium View Post
    καλησπερα κι απο μενα
    Καλώς ήρθες μάνατζερ! Ρίξε μια ματιά στους μηνιαίους διαγωνισμούς, μπορεί να είσαι ο τυχερός που θα κερδίσει ένα συλλεκτικό σύμβολο!

  6. #46
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by Nikola Tesla View Post
    Καλώς ήρθες μάνατζερ! Ρίξε μια ματιά στους μηνιαίους διαγωνισμούς, μπορεί να είσαι ο τυχερός που θα κερδίσει ένα συλλεκτικό σύμβολο!
    σιγα σιγα θα κανω την εξερευνηση του φορουμ!!
    ευχαριστω για το καλωσορισμα!!

  7. #47
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    5
    Kalispera paidia!!
    Last edited by george_t; 09-04-2017 at 03:13 PM.

  8. #48
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    καλώς τον
    γράψε και εδώ 2-3 πραματάκια για να συμμετέχεις και στην κλήρωση
    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...E%9D-96-a.html
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #49
    Newbie uninter18's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    17
    εχω να κανω δυο προτασεις. 1ο (να μην πεφτει η ποιοτητα και τα αστερακια των παικτων μας νομιζω θα ηταν καλυτερα.) 2ο(να αλαξουν τις μεταγραφες εννοω να μην σπαταλαμε τοσα πολλα τοκεν για μια μεταγραφη)

  10. #50
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    καλησπέρα παιδιά καλώς σας βρήκα .....έχω μια απορία από παλιά και ακόμα δεν μπόρεσα να βρω λύση .....βλέπω στις μεταγραφές να μπενούνε παίχτες πολλυ μικρού επιπέδου σε ποδοσφερίστες με πολλά αστέρια που κανονικά ούτε ο κυνηγός δεν τους βγάζει και φυσικά και ο σκάουτινγκ .....κυρίως τούρκους και ινδονησούς ....πως το κάνουνε αυτό ?

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast