Page 34 of 63 FirstFirst ... 24323334353644 ... LastLast
Results 331 to 340 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #331
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Εμενα παντως ο θεος των troll φαινεται να με εχει ξεχασει τις 3 τελευταιες σεζον. Double, triple, και παμε για triple παλι φετος. Εχει να μου τυχει τρολλια για πανω απο 100 αγωνες, μαλλον η μηχανη ανακαλυψε τον Νichio τωρα τελευταια κι εμενα με παρατησε. Πραγματικα αξιοπεριεργο. Αλλα δε λεω τιποτα, κανω την παπιτσα. Σσσσσστ!!!!

    Nichio....ασε κατω την μπλουζα ρε!!
    Last edited by Nikose; 02-28-2018 at 11:25 PM.
    nichio likes this.

  2. #332
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Φίλε, χωρίς υπερβολή αν ήθελα να γίνω "ψείρας", θα μπορούσα να ποστάρω κάθε 2 μέρες max... Με τη μεγάλη ομάδα (lvl25, 103% - υψηλότερο στο πρωτάθλημα) με έχει μουρλάνει... Νίκες επί των πρώτων, ήττες εντός από τα παρτάλια με κοινό σημείο αναφοράς τους τερματοφύλακες. Θεοί στις νίκες, ρουφήχτρες στις ήττες. Νέα version


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #333
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Φίλε, χωρίς υπερβολή αν ήθελα να γίνω "ψείρας", θα μπορούσα να ποστάρω κάθε 2 μέρες max... Με τη μεγάλη ομάδα (lvl25, 103% - υψηλότερο στο πρωτάθλημα) με έχει μουρλάνει... Νίκες επί των πρώτων, ήττες εντός από τα παρτάλια με κοινό σημείο αναφοράς τους τερματοφύλακες. Θεοί στις νίκες, ρουφήχτρες στις ήττες. Νέα version


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Φιλε μη μου τα λες εμενα αυτα, τα εχω περασει πολυ πριν απο εσενα. Οσο για τους τερματοφυλακες ασε. Ειναι x-files αυτο το θεμα. Τα εχουμε ξαναπει.
    nichio and Nick Lizas like this.

  4. #334
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Φιλε μη μου τα λες εμενα αυτα, τα εχω περασει πολυ πριν απο εσενα. Οσο για τους τερματοφυλακες ασε. Ειναι x-files αυτο το θεμα. Τα εχουμε ξαναπει.
    βρε nikose εχανες γκρίνιαζες κερδίζεις η ομαδα σου πεταει ξανα γκρινια θα προτείνω στο τεσλα
    να παρεις μια φανελα που θα γραφει ο γκρινιας χα χα

  5. #335
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Που ακριβως την ειδες την γκρινια ?? Σταματηστε να ειστε προκατειλημενοι.

    Ασχετο.. την φανελα την θελω. Ηταν δικια μου ιδεα εξαλλου.

  6. #336
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Μόνο την πάρτη σου σκέφτεσαι?


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Nikose likes this.

  7. #337
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Έχει βρεί την υγειά του ο nikose.. μια χαρά είναι! :P

    Κάποια στιγμή θα την βρεί κι ο nichio..

    Το σκέφτομαι να κάνω ένα διαγωνισμό "Το πιο απαράδεκτο αποτέλεσμα" και να δώσω μια φανέλα στον νικητή.. Μάλλον μέσα στον Μάρτη θα ξεκινήσει!

    Υ.Γ.: Δώστε ιδέα (χρώμα, σύμβολα κλπ) για να την φτιάξω.. προφανώς από τα εργαλεία που μας δίνει το Τ11..
    nichio likes this.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  8. #338
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Προτείνω μαύρη φανέλα με κίτρινο 13αρι στη μέση!!!

  9. #339
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Προτείνω μαύρη φανέλα με κίτρινο 13αρι στη μέση!!!
    Δεν μπορώ να φτιάξω κάτι τέτοιο.. για αυτό είπα "με τα εργαλεία που προσφέρει το τ11"..

    Μια πρώτη ιδέα είναι ένα τέτοιο έμβλημα "Ο βασιλιάς των απαράδεκτων αποτελεσμάτων":

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_1.png
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  10. #340
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Πολύ ησυχία έπεσε εδώ μέσα.. Λοιπόν, έχω ένα απαράδεκτο (παραλίγο) αποτέλεσμα, κάπως διαφορετικό. Ματς champions league και σκοπός ήταν να χάσω γιατί θέλω να πάω στο europa.. οπότε έχω βάλει παγκίτες μέσα και πολύυυυ μικρότερη ποιότητα από αυτόν..

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_2.jpg

    Οπότε κάποια στιγμή μπαίνω ήρεμος να δώ πόσο χάνω και βλέπω ότι στο 50' λεπτό νικάω 2-0!!! Πανικοβάλλομαι λοιπόν και εφαρμόζω τα παρακάτω:

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_3.jpg

    Ο αντίπαλος με το ζόρι, στο 80+ μου πήρε την νίκη! Είχα 50% μικρότερη ποιότητα (με κατεβασμένα ηθικά κλπ) και νίκαγα 2-0 στο ημίχρονο!! Φανταστείτε ο αντίπαλος να ήταν μέσα και να το έβλεπε αυτό live τι καντήλια θα κατέβαζε!!!
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

Page 34 of 63 FirstFirst ... 24323334353644 ... LastLast