Page 63 of 63 FirstFirst ... 1353616263
Results 621 to 625 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #621
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και 7 αποκορούσεις ε ?
    κλασσικό τρολάρισμα.
    Mr Dosohos® and imperium like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #622
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    Καλησπερα, σημερα δεν θα μιλησω για απαραδεκτο... αποτελεσμα (προς εμενα ) αλλα για τα παιχνιδια που παιζει η nordeus σε ολους μας, παμε λοιπον, παιζω ημιτελικο CL με μια απο τις δευτερες ομαδες μου κ χανω 0-5 στην εδρα μου, απο μια ομαδα στα κυβικα μου αλλα 1 level πιο μεγαλο, παμε στο 2 game στην εδρα του και του κανω κηδεια... τον κανω να παραταει μαλλον το παιχνιδι 1-6... ..παω τελικο με μια ομαδα παλι στα κυβικα μου αλλα κ παλι 1 level πιο μεγαλο απο εμενα και παιρνω την κουπα με 6-0... τι μπορει να λενε τωρα αυτα τα παιδια για το παιχνιδι?
    Ενω στο CL κανω κηδειες σε μεγαλυτερα level κ με ομαδες στα κυβικα μου, στο πρωταθλημα βγαινω αυτη την season 2ος και το χανω απο μια ομαδα -30% απο εμενα και -35% απο τον 3ο....ενω στο προηγουμενο πρωταθλημα τον ειχα παλι μαζι μου και βγηκε 6ος.
    Οκ εχει παιχτες mutants αλλα και του 3ου κ εμενα ετσι ειναι (παιζω level 8, ειμαι στο 141%) ο πρωταθλητης 112% κ ο 3ος στο 145%
    Μαλλον εκοψε καλα το καρπουζι η nordeus, γιατι αυτος που του εκανα πλακα στο 1-6 του ημιτελικου, πηρε το κυπελλο....
    .
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-1.jpg
    .
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-2.jpg
    .
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-3.jpg
    .
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-5.jpg
    .
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-4.jpg
    .
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-6.jpg
    .
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-7.jpg

    .
    Last edited by Mr Dosohos®; 10-12-2019 at 01:30 AM.
    nikolgiorgos likes this.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

  3. #623
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Είναι ο "τροχός της τύχης" που αναφέρω στο αγλικό φόρουμ.
    Σε κάποια παιχνίδια υπολογίζει τα skills και τους mutants, σε άλλα όχι (μπορεί και να τους "τιμωρεί").
    Επίσης από παλιά παρατηρούσα ότι το παιχνίδι πολλές φορές ευνοεί την ομάδα από πιο πάνω LV παρόλο που μπορεί να έχουμε ίση ή καλύτερη ποιότητα.
    Mr Dosohos® likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #624
    Newbie
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    4
    Νομίζω παίζει ρόλο και το μπόνους νίκης από τα οικονομικά.Με ομάδες που δεν είναι παρατημενες βάζω αν δεν το ξεχάσω το ελάχιστο από την αρχή των πρώτα αθλημάτων.Νομιζω βοηθάει.

  5. #625
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Quote Originally Posted by niklag View Post
    Νομίζω παίζει ρόλο και το μπόνους νίκης από τα οικονομικά.Με ομάδες που δεν είναι παρατημενες βάζω αν δεν το ξεχάσω το ελάχιστο από την αρχή των πρώτα αθλημάτων.Νομιζω βοηθάει.
    Αυτό βοηθάει σε μικρό βαθμό βέβαια, αν παίζεις με καλύτερη ή ίση ή κάπως χειρότερη ομάδα που τα δίνει όλα για να σε κερδίσει.
    Αν παίζεις με παρατημένη ομάδα - κάνουν μπαμ αυτές- αποκλείεται να έχει μπόνους νίκης και μπόνους προπόνησης και ομαδικό μπόνους.
    Είναι το ζάρι και οι συνθήκες.
    Απλά ήρθε η ώρα σου

Page 63 of 63 FirstFirst ... 1353616263