Results 1 to 8 of 8
Like Tree3Likes
  • 1 Post By takis_albiceleste
  • 1 Post By Ioannis Boulakas
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71

    Εδώ και μερικές μέρες μπήκαμε στην σεζόν 71 και έτσι ξεκινάει και ο διαγωνισμός μας για αυτήν την σεζόν.
    Θα αφορά τους καλύτερους παίκτες στις τρείς κατηγορίες των πρωταθλημάτων που συμμετέχουν οι ομάδες μας.

    Καλύτερος σκόρερ : Πρέπει να είναι στην πρώτη πεντάδα του πρωταθλήματος μας, άσχετα από την θέση που έχει ή αν η ομάδα μας κέρδισε το πρωτάθλημα). Εφόσον έχουμε ίσα γκολ, μετράει στα πόσα παιχνίδια έπαιξαν. Νικητής αυτός που έβαλε τα περισσότερα γκολ σε λιγότερα παιχνίδια.

    Καλύτερος πασέρ :Το ίδιο και εκεί. Σε ισοβαθμία, νικητής αυτός με τις περισσότερες πάσες σε λιγότερα παιχνίδια.

    Καλύτερος σε απόδοση παίκτης : Αυτός που είναι επίσης στην πρώτη πεντάδα αλλά σε περίπτωση ισοβαθμίας, νικητής θα είναι αυτός με τις περισσότερες συμμετοχές και όχι αυτός με τις λιγότερες (όπως στις προηγούμενες 2 κατηγορίες). Αυτό γιατί είναι σημαντικό ο παίκτης μας να έχει καλή απόδοση αλλά να είναι και ενεργός σε πολλούς αγώνες.

    Όροι του διαγωνισμού :
    Τα ποστ πρέπει να γίνονται, δείχνοντας την κατηγορία των 5 καλύτερων του πρωταθλήματος.
    Τα ποστ μπορούν πρέπει να ξεκινήσουν τουλάχιστον από την μέση του πρωταθλήματος και όχι την τελευταία ημέρα. Την τελευταία μέρα θα γίνονται απλώς οι επιβεβαιώσεις (νέες δημοσιεύσεις –φώτο) για να βγει η τελική κατάταξη.
    Για να είναι έγκυρος ο διαγωνισμός, πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 10 συμμετοχές σε κάθε κατηγορία. Πρέπει ο νικητής να είναι τουλάχιστον καλύτερος από εννιά άλλους.
    Αν έχετε και δεύτερες ομάδες, μπορείτε να έχετε διπλή συμμετοχή.
    Πρέπει να γίνει αποδεκτό αίτημα φιλίας από το προφίλ της ομάδας σας στο fb, από δικό μου λογαριασμό, έτσι ώστε να γίνει ο σχετικός έλεγχος, για να μην είναι τυχόν παλιάς σεζόν φωτογραφία αλλά και να σταλθεί το δώρο.

    Τα δώρα του διαγωνισμού είναι μια επιλογή φανέλας Εθνικής, από το κατάστημα του παιχνιδιού.

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-jersey-gifts.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-screenshot_6.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-screenshot_7.jpg

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Φθάσαμε στα μισά της σεζόν και από σήμερα ξεκινάν οι δημοσιεύσεις για τον διαγωνισμό μας όσον αφορά τους παίκτες με τις καλύτερες επιδόσεις.
    Δημοσιεύω και για τις τρεις ομάδες μου (εκτός συναγωνισμού φυσικά) και απ'ότι βλέπω, πιο καλά πάνε οι παίκτες που έχω στην ομάδα που παίζει στο επίπεδο 3, τον ΡΙΝΟΚΕΡΟ, παρόλο που είναι η ομάδα που την παίζω με 35Τ την σεζόν , με παίκτες απλούς από την αγορά.
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-d13-top.jpg
    Screenshot by Lightshot
    Ο μεγάλος Βασίλης Χατζηπαναγής προηγείται σε όλες τις κατηγορίες

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-league-d13-top5.jpg
    Screenshot by Lightshot
    εδώ στο lv3 ο Borja και ο Λαμπρόπουλος , πλάγιοι και οι δύο, έχουν σπάσει όλα τα κοντέρ

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-league-d13-top5.jpg
    Screenshot by Lightshot
    και εδώ οι πλάγιοι μου πάνε αρκετά καλά αν και πρώτος σκόρερ είναι ο Neymar, ένας ST στα 31 του, 4* που έχει κάνει σπουδαία καριέρα στην ομάδα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-screenshot_3.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-screenshot_4.jpg

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    5
    Καλησπερα!

    ας βαλω και το δικο μου το παλτο

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-aritz1.jpg

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-aritz2.jpg

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-aritz3.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  6. #6
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-screenshot_2.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-screenshot_5.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-screenshot_6.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  7. #7
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Πλησιάζουμε στο τέλος της σεζόν και για να δούμε αν θα έχουμε αρκετές συμμετοχές για να γίνει ο διαγωνισμός.
    Εμένα πάντως ο παίκτης μου σκίζει. (είναι εκτός διαγωνισμού φυσικά αλλά αμφιβάλλω αν κάποιος μπορεί να έχει καλύτερες επιδόσεις ).

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 71-borja-top-d25.jpg
    Ioannis Boulakas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    5
    το χασαμε το κορμι πατριωτηηηη (λογω συμμετοχων)