Results 1 to 10 of 10
Like Tree7Likes
  • 1 Post By nikolgiorgos
  • 1 Post By Ποσιδονας
  • 1 Post By afthiparktos
  • 1 Post By fotinos
  • 1 Post By tourtasgiorgos
  • 1 Post By crisgr
  • 1 Post By john.sifonios

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 74

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 74

    Καλή σεζόν, καλές κληρώσεις και πολλές επιτυχίες στις ομάδες σας.
    Ξεκινάει ένας ακόμα διαγωνισμός με δώρο ένα έμβλημα ή φανέλα για την ομάδα σας.
    Τελειώνει στο τέλος της σεζόν, το Σάββατο, και όπως και ένας προηγούμενος διαγωνισμός 72, η συμμετοχή γίνεται με τον αριθμό του ποστ σας και το πρώτο νούμερο που θα βγει από το ΛΟΤΟ εκείνης της μέρα.
    Λοιπόν,

    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?
    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?
    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?

    Να υπενθυμίσω ότι εδώ θα δείτε πως γίνεται η κανονική εγγραφή στο φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%95%CE...%85%CE%BC.html

    και εδώ πως μπορείτε να κάνετε ποστ με φωτογραφία
    http://forum.topeleven.com/%CE%95%CE...%B1%CF%82.html

    * Ο διαγωνισμός θα είναι έγκυρος με πάνω από 10 συμμετοχές, ενώ πάνω από 20 συμμετοχές το δώρο θα είναι επίσημη φανέλα ομάδας και όχι απλή.

    Εδώ θα προσθέτω κάποιες απαντήσεις επειδή δεν θέλω να κάνω άλλα ποστ από κάτω.
    Απάντηση στο ποστ #2
    Τα δεξί, αριστερό ή και τα 2 πόδια δεν σημαίνουν κάτι. Είναι απλώς διακοσμητικό. Οπότε απλώς δοκιμάζεις ίσως αν παίζει σε κάποια θέση καλύτερα από την άλλη. Αν θέλεις να το δούμε παραπάνω, άνοιξε κάποιο νέο θέμα στην Γενική συζήτηση.


    Νίκο. post #4, για τα εξτρά, έχω ξεκινήσει μια νέα δημοσίευση.
    Αν θες, το συζητάμε εκεί.

    http://forum.topeleven.com/%CE%95%CE...%BF%CF%8D.html
    Last edited by nikolgiorgos; 12-16-2015 at 08:52 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    1η θεση στο πρωταθλημα και 8 τσ.λ στο 13ο επιπεδο. Μιε ερωτηση τους κεντρικους, επιθετικους και αμυντικους ειναι καλυτερο να τους βαζουμε στην κοντινη θεση με το αναποδο ποδι οχι με το καλο τους η οχι;

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Οι ομάδες μου λοιπόν πήγαν πολύ καλά την προηγούμενη σεζόν.
    Η ομαδα μου lv3 πήρε το πρώτο της τρεμπλ και θα πάει ξανά για τρεμπλ στην 4η της σεζόν.
    Η ομάδα μου ο ΡΙΝΟΚΕΡΟΣ στο lv5 πήρε το πρωτάθλημα, έφτασε στους 8 του CH.L. και έφτασε στα ημιτελκά του κυπέλλου.
    Αυτή η ομάδα φτιάχτηκε με σκοπό να παίξει σε ένα κοινό πρωτάθλημα με κάποιους φίλους αλλά στην πορεία διαλύθηκε και δεν μας βάζει πια μαζί.
    Αν δεν είμαι και αυτή την σεζόν με κάποιους φίλους, μάλλον θα το σταματήσω. Να τονίσω ότι αυτή η ομάδα μου παίζει μόνο με ότι Τ και βαλιτσάκια προσφέρει το παιχνίδι χωρίς καθόλου εξτρά.
    Η ομάδα μου ο ΝΙΚ, πήρε το τρεμπλ στο επίπεδο 17. Ήταν μάλιστα το 6ο και το 2ο συνεχόμενο.
    Πολύ κουραστικό και ψυχοβγαλτικό, Έτσι λέω αυτή τη σεζόν να μείνω επίπεδο, να χαλαρώσω λιγάκι (έχουμε και τις γιορτές), και να μαζέψω κανα τοκεν και βαλιτσάκια για την συνέχεια.

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 74-3-teams-lv18.jpg
    Ποσιδονας likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Καλησπέρα, όταν λες έξτρα τόκεν και όχι αυτά που δίνει το παιχνίδι, τι εννοείς;

  5. #5
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    3η θέση στο πρωτάθλημα.
    Πάμε για πρωτιά αλλά το βλέπω δύσκολο γιατί σχεδόν όλες οι ομάδες είναι δυνατές και ενεργές.
    nikolgiorgos likes this.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    41
    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?

    Έχω την ΑΡΓΙΟΛΕΟ, επιπέδου 3.


    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?

    Πρωτάθλημα 1ος, Τσουλου και Κύπελο αποκλείστηκα στα ημιτελικά.

    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?

    Πάντα ο στόχος είναι το τρεμπλ Δυστυχώς παίζουν και αντίπαλοι οπότε αποκλείστηκα ήδη από το κύπελο . Οπότε πάμε στο plan B που είναι φυσικά το νταμπλ. Επίσης θέλω να πάρω 18ρηδες που να μπορούν να σταθούν στο επόμενο λέβελ.

    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?

    Έχω στο μυαλό μου ένα πλάνο που λέει να παίρνω 18ρηδες και να τους πουλάω στα 24. Δεν ξέρω πως ακριβώς θα γίνει έχοντας ταυτόχρονα και καλή ομάδα αλλά, θα δούμε.
    nikolgiorgos likes this.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    3
    kalispera se olous!! i omada m einai sto level 10.. perisi pira treble... kai sinexizo fetos dinamika k opoio tropaio erthei kalodexoumeno!!!
    nikolgiorgos likes this.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    22
    Γεια σε ολους χρονια πολλα και καλες γιορτες.
    Εχω τον Giorgaris fc 17 επιπεδο-10ος περιση φετος ο στοχος πρωταθλημα-την επομενη σεζον θαχω ομαδα για το επομενο επιπεδο-σκεφτομαι να παρω παικτη απο κυνηγο αφου δεν θα χρειαστουν προσθηκες εχοντας παικτες 107 και πανω.
    Εχω και τον kostas fc 15 επιπεδο-2ος περιση και ο στοχος πρωταθλημα και κυπελο τσαμπιον οσο πιο μακρια-την επομενη σεζον θαθελα να πετυχω επιτελους τριπλ- θα κοιταξω να κρατησω 6-7 καλους παλιους συν 6-7 νεους παικτες μ.ο. ωστε να πετυχω συμπαγες ομαδα και να δωσω πιο συχνα παρον στους αγωνες.
    Εχω και τον Tsolias fc 2 επιπεδο-1ος περιση με διαφορα. οταν ανελαβα την ομαδα ειχε ειδη αποκλειστη στο κυπελο-την επομενη σεζον παμε παλι για πρωτιες κρατωντας καλους παικτες ασχετος αστεριων.-τωρα τι κινησεις θα κανω ε; προσεξα οτι στις μεταγραφες ειχε πολλουε ασιατες, αραβες κλπ και γινοταν ενας χαμος διαφορετικος απ οτι με τις αλλες μου ομαδες σε αυτα τα επιπεδα. μαλλον λογο συγχωνευσης τον σερβερ. αρα βλεποντας αν και θελω ενισχυση 1 παικτη σε καθε γραμμη για αρχη δλδ 4-5 σιγουρα
    nikolgiorgos likes this.

  9. #9
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Η ομάδα είναι η Amorosa και παίζει στο 48. Είχαμε βγει 14οι την περασμένη σεζόν, αφού όλες (σχεδόν) οι ομάδες ήταν 10 μονάδες πάνω σε ποιότητα.
    Πάντως αυτή τη σεζόν, αν και οι περισσότερες ήταν καλύτερες ποιοτικά από εμάς, είμαστε κατά 99% τρίτοι.
    Την επόμενη σεζόν συνεχίζουμε με το ίδιο πλάνο, δηλαδή δωρεάν, προσπαθώντας να είμαστε στα συν στα οικονομικά και στα βαλιτσάκια. Εξαρτάται τι επίπεδο θα πέσουμε για τις προσθήκες που θα γίνουν. Λογικά θα πάμε πάλι πάνω στα θηρία, αφού το πιο πάνω επίπεδο λογικά δε θα ανέβει...
    nikolgiorgos likes this.

  10. #10
    Newbie john.sifonios's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    12
    Royal FC, επίπεδο 8, τη σεζόν που τελειώνει αύριο εκανα tanking, την επόμενη πρωτάθλημα ψιλοσιγουρακι και οτι γίνει στο κύπελλο. Εφαρμογή νεου πλανου
    nikolgiorgos likes this.