Results 1 to 4 of 4
Like Tree2Likes
  • 1 Post By ledis92
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: Ξεφτιλιστικε εντελως

  1. #1
    Newbie ledis92's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4

    Angry Ξεφτιλιστικε εντελως

    Μεχρι σεζον 31 το τοπ ελεβεν κοιλουσε μια χαρα...ειμαι τωρα σεζον 39, αυτες της ενδιαμεσες σεζον εχεται γαμηθει εντελως πραγματικα...το εχετε ξεφτιλισει το παιχνιδι οι παιχτες να μην πανε βημα να χανεις απο τον καθε αμπαλο να αλλαζεις συστηματα να αλλαζεις εντεκαδα να παιρνεις 18χρονους με ειδικοτητα να κανεις τα παντα...και στην τελικη να χανεις απο 3αστερους ενω εχω 5 να παρακαλας να κρατας αποτελεσμα 1-0 την μια την σεζον δεν εφερα αποτελεσμα πανω απο 2 γκολ να εχω σκοραρει και ολα νικη με 1-0 η τα αλλα Χ 1-1 2-2 η να χανω με ξεφτιλιστικα σκορ....παει στο διαολο...να μου πεις φταιει συστημα φταει παιχτες...πως....μεχρι 31 κατω απο 3θεση δν τερματιζα τι ολα κατα τυχη? υπηρχε μια τακτικη και τι ξαφνικα δεν τπτ...
    ενα αυτο το παραπανω το αλλο που εχετε παραγαμησει ξεκιναει καινουργια σεζον και εχεις 3 μερες να ξεκινησει πρωταθλημα λες να κανεις μεταγραφες και ομως μεχρι 10αγωνιστικη δεν βγαζει ουτε εναν παιχτη ολοκληρωμενο ολοι πανω απο 26 και με ποιοτητα 207-208 απο το μαχ 209 μετα αβερτα κουβερτα 18αριδες με ειδικοτητα τι να τους κανω μετα να τους βαλεται στο πατο σας...+οτι δεν πανε βημα και καλα παιχτουρες
    μονο και μονο για να σου μπουν στο ματι και να μαλωνεις με αλλους για να ξοδεψεις τα τοκεν σου
    τριτο πραγμα μην δειτε οτι μαζευω τοκεν αμεσως να γαμιεμαι στα αποτελεσματα να χανω....μολις αρχιζω και ξοδευω τα τοκεν δια μαγειας παντα αρχιζει και παει καλυτερα εεε αντε στο διαολο λεω εγω....ξεφτιλες
    Ioannis Boulakas likes this.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Κοίτα, σε αυτά τα επίπεδα δεν υπάρχουν και πολλοί άσχετοι. Όσο πιο πολύ ανεβάινεις, τόσο πιο δύσκολα γίνονται τα πράγματα.
    Μην ξεχνάς και κάτι άλλο, ότι στα μεγάλα level ένας πάικτης 6* δεν έχει τόση διαφορά όσο ένας παίκτης 4*. Η φόρμα, η χημεία της ομάδας είναι πιο σημαντική σε αρκετούς αγώνες.
    Τώρα το αν μαζεύεις ή ξοδεύεις τοκεν σε σχέση με την απόδοση της ομάδας, είναι τυχαίο.
    Όσο για την διαχείριση, έμπειρος είσαι, πρέπει να ξέρεις πια να αγοράζεις. Πάρε λίγους παίκτες στην αρχή, για να ξεκινήσεις, και αργότερα όταν ησυχάσουν τα πράγματα στην αγορά, συμπληρώνεις.
    Εγώ σηκώνομαι το πρωί της Κυριακής, στις 6.00 και είναι πιο ήσυχα εκείνη την ώρα.
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    τα τοκεν είναι τυχαία
    Άλλες φορές ξοδεύω και χάνω, άλλες φορές δεν ξοδεύω, το'χω στον αυτόματο κιόλας και κερδίζω.
    Είναι περίοδος τύχης ? φόρμας ?

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Athens, Greece, Greece
    Posts
    96
    ρε φίλε πόσο δίκιο έχεις, κι εγώ στο 33 είμαι με τρεμπλ κι ένα σωρό τίτλους και ξαφνικά το μηχάνημα μ'εχει βγάλει άσχετο σαν να έχω ξεχάσει να το παίζω. δεν έχει λογική με τα συστήματα, παλιά το 4-4-2 nd το εσκιζα με 4-5-1 v, το 4-4-2 κλασικό με 3-4-1-2....... τώρα αυτά δεν υπάρχουν, ο,τι θέλει φέρνει.......