Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
Like Tree21Likes

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 78

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    2
    - ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ? η ομαδά μου ειναι ο thrilos και ειμαι στο επιπεδο 4.
    - πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ? πρωτάθλημα συν πρωταθλημα ευρώπης
    - ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ? τριπλ κραουν
    - τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ? συντηρητικα και δυνατα για να κανουμε το ονειρο πραγματικοτητα
    - σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε ? επίπεδο 14
    nikolgiorgos likes this.

  2. #12
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Λοιπον το παιγνιδι εχει αλλαξει πολυ στην περασμενη σαιζον δεν πηγα καλα τερματισα στην 8 θεση
    εμεινα στο ιδιο επιπεδο και περιμενα οτι αυτη την σαιζον τα πραγματα να ειναι καλυτερα αλλα με εριξαν στα θηρια
    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?AeknicosFcStars 32
    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?8 θεση
    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?οπως παμε εδω που επεσα θαυμα θα ειναι η 7 θεση
    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?να παρω ενα καλο AMC
    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε ?Εκει τα παμε καλα επιπεδο 32
    να και μερικα απο τα θηρια
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 78-screenshot_100.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 78-screenshot_101.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 78-screenshot_102.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  3. #13
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Είπα να κάνω μια τροποποίηση στον διαγωνισμό.
    Επειδή θέλω να δώσω την φανέλα, αν δεν μαζευτούν συμμετοχές αυτήν την σεζόν, θα συνεχιστεί και την επόμενη ώσπου να μαζευτούν οι 20 συμμετοχές για την κλήρωση.
    Εντω μεταξύ έβαλα και στο πρώτο ποστ τα ονόματα με τις συμμετοχές σας και έτσι αν θέλετε, μπορούμε να συνεχίζουμε το ποστ με το πως προχωράμε στην σεζόν.

    Επίσης αν θέλετε κάποιο άλλο νούμερο από αυτά του ΛΟΤΟ που θα μπούνε στην κλήρωση, μπορείτε να δηλώσετε (αν θέλετε, κάντε edit στο ποστ σας και γράψετε κάποιο άλλο νούμερο).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #14
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    λοιπόν ? πως πάτε ως τώρα ?
    εμένα η βασική μου ομάδα ο νικ είναι 1η στην λίγκα (αλλά θα είναι μαραθώνιος γιατί έχει μερικές πολύ καλές ομάδες και ενεργούς μάνατζερ) , πρώτη στον όμιλο του τσου λου και συνεχίζει στο κύπελο.
    ο tigran κάνει ρηλάξ ενώ η 3η μου ομάδα πάει καλά στο κύπελλο και στο τσου-λου αλλά δύσκολα στο πρωτάθλημα. έφερε μερικά κακά αποτελέσματα και έτσι είναι στην 4η θέση.
    έχει δρόμο ακόμα αλλά η καλή ημέρα που λένε, δεν φάνηκε από την αρχή.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    22
    γεια σας μανατζαραραρες.
    εχω τον giorgaris fc επιπεδο 21
    βγηκα 2ος στο πρω κ στα αλλα εφτασα στα προημιτελικα
    φετος σκοπευω να προπονω καθε μερα ωστε να φτασουν οσο πιο πολυ
    ετοιμοι για την επομενη σεζον κ να μην χρειαζομαι πολλες προσθηκες γιατι δεν βρισκεις
    ευκολα 'γρηγορους' πλεον μετα τις συμβουλες του nikolgiorgos
    οι κινησεις ειναι απλες. βρισκεις νεο ακριβο κ με μεγαλο μισθο; τον τσιμπας.-
    εφτασα επιπ προπονησεις 38
    nikolgiorgos likes this.

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1
    - ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?

    Borussia George, επίπεδο 6

    - πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?

    πρωτάθλημα τριτος απο τον πατο στις αρχες τις σεζον. κύπελλο 2οι Προκριματικοι (λογο υπερ βουνων). Ταμπιλι κατακτηση

    - ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?

    Ολα, παμε για τρεμπλ, αλλα παλι μ' εβγαλε με βουνα στο κυπελο, Τσαμπιλι και Πρω απο οτι βλεπω τα εχω ηδη στο τσεπακι μου.

    - τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?

    110+ ολοι οι παικτες μου και οσο γινεται ποιο πολυ

    - σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε ?

    38 και συνεχιζουμε ακαθεκτοι


    VAMOS Αδερφια..!!!
    nikolgiorgos likes this.

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    3
    geia se olous sas!! i omada m einai i "Giorgos AC"... tn perasmeni sezon ta piga arketa kala kataktontas ola ta tropaia... (me ti voitheia enos poli kalou m filou oso afora to cup) agonizomai sto level 14.. (5 xonia sto paixnidi me alli omada) me epipedo proponisis 28..... euxomai n kataktisete k eseis oti tropaio thelete k n exete mia akros epitiximeni sezon!!!!! kali epitixia se olous!!!!
    nikolgiorgos likes this.

  8. #18
    Rookie Michael Doubakis's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    125
    Αυτή τη στιγμή στο πρωτάθλημα έχω ξεφύγει στους 8 βαθμούς από το δεύτερο, στο Ch league έχω εξασφαλίσει την πρώτη θέση στον όμιλο και είμαι στους 16 του κυπέλλου.
    Το κακό είναι ότι στο κύπελο υπάρχουν πολλοί δυνατοί αντίπαλοι και η επίτευξη του στόχου θα είναι δύσκολη και με αγωνία ως το τέλος...
    αλλά αυτή είναι και η χαρά του παιχνιδιού...
    Πάμε γερά για triple crown !!!
    nikolgiorgos likes this.

  9. #19
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    Amorosa, επίπεδο 51.

    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?
    Τερμάτισα 5ος, παρά τρίχα δε βγήκα Τσάμπιονς.

    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?
    Εξαρτάται από το αν θα ανέβω ή όχι. Στο υψηλό αυτό επίπεδο είναι λίγοι οι μάνατζερ και έχω στο πρωτάθλημα αντιπάλους με 11άδα 7-8-9 αστέρων παίκτες! Εγώ έχω 4-5 αστέρων.

    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?
    Αν μείνω κατηγορία, λογικά δε θέλω προσθήκες. Αν ανέβω, εξαρτάται από το αν θα μου εμφανίζει παίκτες 5*, γιατί δεν υπάρχει πιο πάνω επίπεδο και αυτή τη σεζόν π.χ. βγάζει μόνο 4*...

    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε ?
    Στο 27!
    nikolgiorgos likes this.

  10. #20
    Rookie Michael Doubakis's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    125
    Ήμουν τόσο κοντά να περάσω στον επόμενο γύρο του κυπέλλου με ένα αντίπαλο λίγο μεγαλύτερο αλλά από ατυχία έμεινα εκτός ενώ το παιχνίδι το "είχα".
    Ήμουν σε καφετέρια με την οικογένεια και στο δεύτερο ημίχρονο (και ενώ κερδίζω 3-1) είμαι "ως ει παρών"... και δέχομαι ένα γκολ και περνάει ο κερατάς με το εκτός έδρας γκολ γμτ... κρίμα και ήμουν τόσο κοντά...
    Επίσης στο πρωτάθλημα (που ήθελα να πάρω 26 νίκες) έκανα μια χαζή ισοπαλία με μέτριο αντίπαλο και ενώ είμαι μέσα και παλεύω με νύχια και με δόντια να βάλω άλλο ένα γκολ (ήταν 2-1 και το έβλεπα ότι θα με ισοφαρίσει) δέχομαι ένα γκολ στο τέλος και λήγει 2-2...
    Τουλάχιστον είμαι πολύ μπροστά(16 βαθμούς από τον 2ο) και στο Ch.League προχωράω ακάθεκτος.
    Από δω και πέρα θα αρχίσω τα "πειράματα" στο πρωτάθλημα να δω πως αντιδράει η ομάδα στα διάφορα συστήματα...
    nikolgiorgos likes this.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast