Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
Like Tree2Likes

Thread: 2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.

  1. #21
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Κι ο βοηθος.
    η γνωμη μου ειναι οτι τους εχεις καψει στην προπονηση σε αυτο που δειχνεις στα σταστικα εχεις 23 σουτ ευστοχα 5 και
    αποτελεσματικα μηδεν ,ο βοηθος δεν ειναι σωστος τις πιο πολλες φορες, αλλα εδω καθρεφτιζει σωστα τον αγωνα
    σου λεει παικτες κουρασμενοι αρα τους εχεις πεθανει στην προπονηση ,οι παικτες του αντιπαλου ειχαν ισχυροτερο κινητρο νικης
    σιγουρα τους ειχε δωσει το ανωτερο μπονους νικης,και εαν προσεξες τα DML,DMR ειχαν 7,8- 8,6 αναχαιτησαν τους AML Mathews και AMR
    θα σου ελεγα να κανεις προπονηση μονο τους αναπληρωματικους σου για δυο ημερες για να δεις εαν η ομαδα συνελθει.θα σου δωσω ενα παραδειγμα το περασμενο καλοκαιρι ειχα παει διακοπες δεν μπηκα στο τοπ ελεβεν για εξι μερες η ομαδα χωρις προπονηση ειχε 4 νικες (και επι αντιπαλων πιο δυνατους απο μενα)1 ηττα 1 ισοπαλια,πιθανον ο αντιπαλος σου να μην τους κανει προπονηση καθε μερα

  2. #22
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    42
    Nik φιλε μου δεν νομιζω οτι φταιει η φυσικη κατασταση των παικτων οταν χανεις ηδη 0-2 στο 8' και 0-3 στο 31'
    Στις αλλες διοργανωσεις γιατι πανε γ@μιωντας? Μην τρελαθουμε τωρα.
    Last edited by Νικος Ευαγγελου; 05-08-2016 at 01:35 PM.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    42
    Ωραια. Μια χαρα χαλια! Ειχα πολλα χρονια να το δω αυτο. Αληθεια. Ολοι οι πουθεναδες απο πανω μου.

    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot.1.jpg

  4. #24
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Χωρις προπονηση για δυο μερες. Φουλ ηθικο, φουλ κατασταση φουλ ολα. Χαναμε ηδη 3-0 στο 30.
    Δηλαδη τωρα..5 5αρια , 2 4αρια στη βαθμολογια ειναι φυσιολογικο?
    Φιλικα παιζω με ασημαντες ομαδουλες, και 5 5αρια 2 4αρια δεν εχω δει ΠΟΤΕ, και ασ χανουν με 10-12 γκολ!!!!
    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_11.jpg
    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_12.jpg
    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_13.jpg
    Game σημαινει fun. Σημαινει διασκεδαση. Εγω δεν το διασκεδαζω πια. Ισα ισα με χαλαει. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ. Δεν εχει νοημα. Το ξαναπαραταω παλι για κανα δυο χρονια. Που θα παει θα στρωσει. Αντε πια με το χτυκιο. 5αστερη ομαδα, με φουλ ολα να εχει 2 νικες σε 11 αγωνες. Δεν γινονται αυτα ρε. Αντε γεια.
    Last edited by Nikose; 05-09-2016 at 06:13 AM.

  5. #25
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Με 9 παικτες με πηρε αυτος.!!!!! Προφανως δεν μπορεσα να αντιμετωπισω τη συστηματαρα του!!! Αυτο ηταν. Τελος απο μενα. Τα ξαναλεμε σε κανα δυο χρονια παλι.

    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_11.jpg
    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_12.jpg
    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_13.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_15.jpg  
    Last edited by Nikose; 05-09-2016 at 11:27 AM.

  6. #26
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Eτσι απο περιεργεια μπηκα και σημερα να δω τι εκανε....

    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_9.jpg


    Επαιζα με ομαδαρα ομως. Πριν μας νικησει σημερα ηταν τριτη απ το τελος. Αυτα ειναι!!! Φρεσκια ανανεωμενη Nordeus!!!





    Αυτα αραγε παιζουν κανα ρολο, η ετσι για να χουμε να λεμε και τοκενς να χαλαμε????
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_11.jpg   2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_9.jpg  
    Last edited by Nikose; 05-10-2016 at 03:23 PM.

  7. #27
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Τι να πω, δεν ξέρω και όλες τις λεπτομέρειες αλλά είναι πράγματι περίεργα αποτελέσματα.
    Κάτι δεν κολάει - στην χημεία ίσως ?
    Ας την και βλέπεις την επόμενη σεζόν.
    Μην χαλιέσαι.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 3 of 3 FirstFirst 123