Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
Like Tree2Likes

Thread: 2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.

  1. #11
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Fcgrfr View Post
    Τα ίδια έπαθα εγώ στη προηγούμενη σεζον, τα πράγματα κάπως άλλαξαν στο δεύτερο γύρο του πρωταθληματος αλλά ήταν αργά για τον τίτλο...στις άλλες διοργανώσεις πως πας?
    Μονο νικες. 0 γκολ παθητικο. Μονο στο προ με παει γ@μιωντας. Μου κανουν πλακιτσα οι τριαστεροι. Για κατι τετοιες μ@λ@κιες το παρατησα το game το 2015.

  2. #12
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Η ομάδα έχει καλή ποιότητα και αυτό το σύστημα με τις οδηγίες αυτές είναι αξιόπιστο.
    Ένα κακό αποτέλεσμα συμβάινει - οκ, μπορείς να το πεις αποδεκτό.
    Συνεχόμενα όμως ? Ή στραβός είν'ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε που λέει και η παροιμία.

    Πιθανές αιτίες ?
    Όταν παίρνουμε κάποιους παίκτες (ή παίκτες από την προηγούμενη σεζόν) και τους κάνουμε πολλές προπονήσεις, αυτό πολλές φορές επηρεάζει στην απόδοση.

    Κάποιοι νέοι παίκτες "χαλάν" την απόδοση της ομάδας.

    Είναι αρχή ακόμα και θέλει "στρώσιμο" η ομάδα.

    Έχουμε "κακό ζάρι", δεν μας πάει συνολικά η φετινή σεζόν, δεν ξέρω πως να το εξηγήσω.

    Μήπως θέλει αλλαγή το σύστημά μας ? Μήπως να πας σε κανένα 4-1-4-1 άμυνα , για κάποια παιχνίδια ? (ή ίσως 4-4-2 νορμαλ).

    Για βάλε κανένα μπόνους νίκης (το φθηνό, το πρώτο).

    Δοκίμασε στην νέα έκδοση, να ενεργοποιήσεις αυτά τα μπόνους της προπόνησης (πχ πρώτα επίθεση για να σκοράρεις και μετά άμυνα για να κρατήσεις το σκορ).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #13
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και φυσικά ναι, καμιά φορά αν δεν βλέπεις αποτέλεσμα, προκειμένου να συγχίζεσαι, βάλτο στον αυτόματο, κάνε log in μόνο για τα τοκεν και τα βαλιτσάκια και άστο για next year
    χαχα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    42
    Aστα βραστα. μπονους νικης τους εχω ηδη. το πιο λιγο. το ξεκινησα απο τον πρωτο αγωνα (ηττα) της χρονιας. το συστημα δεν ειναι ποτε το ιδιο. τους στηνω παντα αναλογα με το πως παιζει ο αντιπαλος. μπορει να αλλαξω και 25 συστηματα μες στη σεζον. αυτο με την αποδοση των παικτων στις προπονησεις δεν παιζει σιγουρα. δεν μπορει να ριχνουν 4αρες-5αρες σε ισαξιους σε κυπελο (κυριως) και cl, και να χανουμε συνεχως απο τριστερους στο προ. πιο πολυ για τυχαια ζαρια το βλεπω. παντα ετσι ηταν εξ αλλου. και αυτο με τον αυτοματο που λες ειναι σιγουρα το πιο αξιοπιστο συστημα απ ολα. χρονια τωρα!!
    nikolgiorgos likes this.

  5. #15
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ένα άλλο "σύστημα" είναι ότι αν δεν σου βγαίνει η χρονιά, μένεις ίδιο επίπεδο.
    Ψάχνεις να βρεις (αν δεν έχεις) μερικούς νέους "γρήγορους" ή κάποια άλλη ευκαιρία (πολλές φορές εγώ τις τελευταίες μέρες της σεζόν πουλάω κάποιους καλούς παίκτες, πολυθεσίτες με ειδική, οι οποίοι μεγάλωσαν και δεν θα αναπτυχθούν στο επόμενο επίπεδο) , και με προπονήσεις ή αγώνες ενισχύεις την ομάδα για να πάς γερά την επόμενη σεζόν.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #16
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Το σημερινο ματς. Δεν εχω σχολια εγω. Τα δικα σας?? Αμυντικα τον επαιξα με αντεπιθεσεις, και επιθεση απο τα πλαγια με μικτες πασες.

    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_10.jpg
    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_12.jpg
    2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_13.jpg
    Last edited by Nikose; 05-07-2016 at 12:11 PM.

  7. #17
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Κι ο βοηθος.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2 στα 2 τα troll games αυτη τη σεζον.-screenshot_14.jpg  

  8. #18
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    χμμ
    κάτι δεν πάει καλά.
    Αν δεν έχεις υποχρεώσεις (κύπελλο, τσου-λου), κάνε φιλικά για να δεις τι δεν πάει καλά (σύστημα-παίκτες).
    Επίσης να βρεις τους πιο πετυχημένους σπεσιαλίστες σε κορνερ και φάουλ.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    42
    Kυπελο - τσου λου παει τρενο. 0 γκολ παθητικο. δεν ξερω τι να κανω αληθεια. Αλλαξα το τερμα προς το παρον αλλα ο νεος gk νικη ακομη δεν εχει δει...λολ!! Η περσινη ομαδα ειναι ρε Γιωργο...... μονο 2 mc αλλαξα και αυτους τους καημενους δεν τους βαζω να παιξουν. Μονο νικες ηταν περσυ η ομαδα γαμωτο!!
    Last edited by Νικος Ευαγγελου; 05-07-2016 at 06:24 PM.

  10. #20
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Δεν ξέρω τι ρόστερ έχεις αλλά κάνε ροτέισον.
    Άλλαζε τους παίκτες, μην τους έχεις να παίζουν δύο αγώνες καθε μέρα.
    Καλύτερα ένας ξεκούραστος 4* παρά ένας κουρασμένος 5-6*.

    Επίσης να δώσω και ένα τιπ.
    Κάποιοι παίκτες έχουν καλύτερη απόδοση στο πρω απ'ότι στο τσου-λου ή στο κύπελλο.
    γενικά δηλ. σε κάποιες από τις διοργανώσεις, έχουν καλύτερη απόδοση (σαν εσωτερικό προγραμματισμό).
    Θέλει λίγο μελέτη το πράμα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast